Sizce hamile olabilir miyim?

Arkadaşlar 2 hafta önce nikahim oldu düğünümüzede 2 ay var henüz biz nikahtan sonra ciddi bir ilişki yaşamadık sürtünme yoluyla bir ilişkimiz oldu bakireyim fakat vajina üstüne boşalma oldu temizlenirken farkettim vajina içinde de meniler vardı acaba içime kaçmış olabilir mi bakireykende hamile kalindiğini duydum fakar bunu yaşadiğimizda reglimin son günüydü bitmişti sadece kahverengi leke oluyordu camasirimda her adet bitiminde yasamis oldugum birsey bu 4 gundur her sigara ictikten sonra midem bulaniyordu cok rahatsiz ediyordu beni bugun cok olmadi ama ara ara cok rahatsiz etmeyecek kadar yine oldu sizce hamile olabilir miyim test yapsam 2 hafta önce beraber olduk cikmaz diye dusunuyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Adet sırasında yumurtaların kan ile dışarı atıldı, yeni yumurtaların rahme düşmesi için yaklaşık 15 gün var ve sperm rahiç içinde en fazla 3-4 gün yaşayabilir. Şu halde cinsel ilişkiyle eşin içine boşalmış olsa dahi çok çok zor bir ihtimal hamile kalman. Merak etme, bir şey olmaz. Sadece diğer adetini takip et yeter.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen sadece zamana birak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öyle hamile kalırsan bu şansla hemen sayısal oyna o kesin tutar.. bundan daha büyük ihtimal çünkü sayısalın tutması

0|0
    0|0
    • Öyle mi dersin ya midem bulaninca kafam karisti psikilojikte olabilir mi acaba bakireykende hamile kalanlar varmiş bazi seyler duydumda bu beni korkuttu

• buna yakın bir olay eminim yaşananışsındır daha ince.. bu korkuyu genç kızlar hep yaşıyor.. sen rahat ol hiçbişi olmaz.

• hiçbirşey olmaz kafan rahat olsun aynı olay başımıza geldi bırak mide bulantısını kustu bile kaç defa ama birşey çıkmadı kafana taktığın için olur. zaten sen hamile olsan ilk bilmemkaç hafta anlamazsın bile bunu bırak midenin bulanmasını.

0|0
    0|0
  • 10 günden sonra çıkar. O yüzden bir test yap, için rahatlasın.
    Hamilelik olma ihtimali çok düşük.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik hamile değilsin rahat ol sewişmeye dewam edin :D

0|0
    0|0
  • gizli arkadaş bu tip şeyler filmde olur vajina üzerine boşalma ile olmaz çocuk falan

0|0
    0|0
  • olma olasılığı var

0|0
    0|0
  • Cok dusuk bir ihtimal hamile olam ama binde bir ihtimal olabilir eger meni iceri girmis ise olablir

0|0
    0|0
    • Regl bitmesi demek hamile kalma itimalini yuksek yapar kadinin en zayif ani

• elbette olablr sen gibi çok var burayı www.esasbilgi.com/.../ oku anlarsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Reglin son gununde hamile kalmazsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...