Doğum kontrol hapını regl olunca bırakmalı mıyım?

Arkadaşlar regl olmadığım için doktorum bana doğum kontrol hapı verdi. Olmadım henüz ve 7 günlük ara vermeme daha var. Bu aralar regl olursam doğum kontrol hapını kullanmaya devam etmeli miyim? Yoksa bırakmalı mıyım?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Oncelikle kac yasindaydiniz ve daha once hic mi adet olmadiniz ?

0|0
    1|1
    • Oldum 18 yaşındayım. 9 gündür düzenli alıyorum. Diyelim mi yarın regl oldum? Almaya devam etmeli miyim?

• Bu zamana kadar 5 kere falan regl oldum. Düzenlemesi için verdi doktor. 3 ay sonra tekrar gel dedi.

• Ya simdi bu ilaclar baya degisiklik gosteriyor.

Zaten 21 gun kullanirsin,adet olursun 5 gun kullanmassin bitisinde tekrar kullanirsin.

Hormonel duzenleme ile t 21. Gun olur kanama.

Eger dusundugum ilac ise.erken kanama varsa adetle alakali degildir baska bir nedenlidir.patolojiktir yani

• en güvenilir olan doktorunuza danışmanız. sonuçta bayansınız ne olur ne olmaz kafanıza göre kullanırsanız ileride sıkıntı olabilir. geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Ne kadar anladığımı belli etmek için geldim.

0|0
    0|0
  • hemen bırakmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kullandığın sürece olmazsın merak etme , bittikten bir kaç gün sonra ...

0|0
    0|0
  • ilaca zaten reglin 3 ile 5. gün arasında başlıyorsun. eğer periyodik dönem içinde bir kere daha regl olursan doktora git.

0|0
    0|0
  • keşke doktoruna soraydın

0|0
    0|0
  • link ayrıntılı bilgi

0|0
    0|0
  • Biz doktor değiliz ki, doğum kontrol hapını regl ağrısına da veriyorlar, ilginç.

0|0
    0|0
  • bence acele etme. hemen etkisini göstermez zaten. adet oluncada devamli kullan sakin birakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...