İki sorum var, ilki; Birileri şu ''geç boşalma'' olayını anlatabilir mi? Diğeri içerikte.

Ne kadar sürmesi geç boşalma diye adlandırılır? Ara ara sorun olarak soruluyor, nedir bunun limiti?

Diğer sorumda, eşim beraber olduğumuzda genellikle; '' siz kadınlar zavallısınız, sadece zevk almamız için altımıza yatıyorsunuz. Senle evli olmasamda yine seninle yatardım '' diyor bu yatakda argo, aşşağılama, küfür tazına mı girer?

Teşekkürler cevaplarınıza.

Güncellemeler:
Arkadaşlar eşimle konuştum, hayat kadınlarına bile denmeyecek bir söz neden böyle söylediğini oda; '' zaten hayat kadını olsa öyle demezdim tersine yüceltirdim. Ama normalde gözümde yerin çok değerli ve özel olduğundan, gözümde büyüttüğüm eşimde olsa nihayetinde şu an benimle bu durumda diye düşünmekten, küfür ve argodan hoşlanıyorum'' dedi.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• geç boşalmayı bilmiyorum normal standartlarda her iki tarafında tatmin olacağı süre ön sevişmeyi sonrası içerd ekalınan süre 7 ila 10 dk falan 2 pozisyon rahat sıpar bu süreye 2 yada 3 dk boşalana erkekn boşalma deniyor tahrik derecesine göre değişiyor okudukalrımdan anladığım kadarıylada 40 dk ve üzeri boşalamayan kişiler geç boşalma sorunu olanlar

eşinde bu arada kaşınıyor bulmuş bulandırıyor elindekini :)

1|0
    0|0
    • duygularından emin olmasam bende düşünücem ne demek bunlar diye.Yatak dışında da bana bakışı öyle olsa hani dediğini desteklemiş olucak. Ama garip işte normalde öyle değil.

• evet olabilir .

iyi akşamlar :)

• sizede iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sorunun ikinci tarafında açıklam hiç hoş gelmedi kadınlara yönelik olan.Geç boşalmada istemeye rağmen boşalamama gibi düşün.45 dakika 1 saat olabilir.

0|0
    0|0
  • geç boşalma partnere göre değişir şöyle söyliyelim bazı kadınlar orgazm olamadan erkek boşalır erken boşalma olur fakat herkes aynı zaman dilimi içerisinde değiller. diğer ikincisi ise seni kullanıyorum hesabına yatıyor ama enerjisi biten mi kullanılmış olur bitmeyen mi ?

0|1
    0|0
    • ama seviyoruz birbirimizi. Aşk evliliği bizimki neden bunu der ki?

• seni aşağılıyor, bunun aşk ve meşkle ilgisi yok ayrıca hiç kimse karşısındakinin sevgisinden tam emin olamaz bunu unutma

• nobrain sitesi geldi aklıma neyse :) açmayın dedeler

Senin eşin sanırım kendini zavallı olarak gördüğü için hıncını senden alıyor.

10-15 Dakika idealdir diyorlar zaten kadınlar cinsel ilişkiyi 20 dakikanın üstünde tutmak istemiyormuş.Jay Leno demişti herhalde.Jay Sokakta.

0|0
    0|0
  • bence doğrudan sana hakaret eden bir eşin var. bu bir fantazi değil. sadakatinden bile şüphe etmelisin bana kalırsa, ben bu sözleri hayat kadınına bile söylemem.

1|0
    0|0
    • haklısın bu laf hayat kadınına bile söylenmez.

• sonrasını bilemem ama dediğim gibi ben bu durumu iş edinmiş birine bile söylemem.

• normalde bende duysam , burdan okusam, manyak mı bu adam derim. Eşimi tanımasam, saçmalıyor zaten hep öyle derdim. Ama normalde öyle olmaması beni şaşırtan zaten. Daha uç argo tarzıda konuşuyor da ben denebilecek kadarını yazdım.

• Üzüldüm sizin adınıza gerçekten kişiliksiz bir eş seçmişsiniz yazık. Diğer soru için yorum yapamayacağım. Ama söylenene göre 10 ila 15 dakikadan sonrası sorun diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Soru detayını okuyunca boşalmaktan çok boşanmayı düşünmen daha insan aklına yatkın o nasıl bir sözdür öyle adam seni ne olarak görüyor merak ettin.

1|0
    0|0
    • yatak dışında çok farklı. Orda çok daha uç biri.

• 20 dakıka fılan ön sevişmeyle beraber

aferdersın ama kocan öküz galiba insan karısına böyle bi hakaret eder mi ? bu argo dışında bir şey

1|0
    0|0
  • en iyi boşalma aynı anda boşalmadır. kadın boşaldıktan sonra boşalmaların hepsi geçtir. ilk tur için geçerli ama sadece. 2. birleşmede aynı anda karşılıklı nadir boşalınılır.

0|0
    0|0
  • hala daha bu senin eşinmi ne demek altımıza yatıyorsunuz

sen onu hiç altına almadınmı çok dengesiz bir kelime bence

sevgi sıfırrr

0|0
    0|0
    • ilişkinin tamamını yazmadım herhalde. Pozisyonlara kadar onlar mahreme girer. Sadece o durumdayken dediğini yazdım ve anlamaya çalışdım neden öyle diyor olabileceğini. Sormamın nedenide buydu.

• Yarım saat ön sevişme dahil mi? birde burdan okuyoruz sayıyı söylüyorlar, 2, 3 kez fela diye. Ama bu bence yanlış sayı önmli değilki niteliği önemli.1O'ar dakikadan beş kez ola ideal mi yani?

• dakikasını bilmem ama

bir gecede 6/7 olur

özelden yazamazmıyız

• küfürlü konuşması senin hoşuna gitmiyorsa direkt söyle..kendine gelsin...

0|0
    0|0
    • burda yorum yapanlar buna küfürlü demedi bile , bilemedimki neye girer bu tarz o zman:)

• değişikmiş eşin senin küfür argo tamam ama burada aşağılama var

0|0
    0|0
    • evet biraz öyle.

• nerden yani?

• o yanlış oldu yyaa :)

• gec bosalma bosalamaam demek

0|0
    0|0
    • ya sonsuza kada boşalamayacak hali yok. Bir yerde biticek yani.

Kızlar Ne Diyor 1

• kimse değinmemiş ama çok önemli birşey sorabilirmiyim tabi cevaplayıp cevaplamamak da sana kalmış

eşin geç boşalıyor tamam bu aşılabilecek bir sorun da sen boşalabiliyormusun sen zevk alıyormusun bunun için birşeyler yapıyormu ?

söylediğin cümleyi kuran bir adam karşısındakini gerçekten sadece cinsel obje olarak gören kendi tatminini düşünen bir adamın sözleri gibi görünüyor. bu lafı etmesine rağmen senin tatminin için uğraşan bunu önemseyen bir adamsa bu lafları sadece yatakta o anlık kullanmış gibi düşünebiliriz belki ama sen ilişki sonunda tatmin olmuyorsan bunun için birşey yapmıyorsa gerçek düşünceleridir. normal zamanda iyi falan kısımları benim gözümde hikayeye girer . çok özür dilerim ama ne şartlar altında olursa olsun bana böyle birşey söyleyen bir adamla birlikteliğe devam edemezdim sanrım. bir bayan olarak okuyunca bile gerildim

0|0
    0|0
    • evet ben tatmin olana dek bitirmez. Yatakdaçok daha uçama normalde öyle değil.O yüzden hikayeye giremiyor işte.

Yükleniyor...