Hamile kalma ihtimalim var mı?

Erkek arkadaşım içime boşalmıştı ertesi gün ella hapını aldık 5 gün önlüyomuş sanırım 5 gün dolmadan tekrar ilişkiye girdik ve yine içime boşaldı hamile kalma ihtimalim var mı?

Güncellemeler:
Sevgilimle aramdaki ilişki beni ilgilendirir ortada kalıp kalmayacağım da kimseyi ilgilendirmez lütfen sadece soruya cevap verin gereksiz yorum yapmayın
Şu taşı toprağı altın ülkemde şöyle yobaz insanları gördükçe soğuyorum ya sizene ki benim olayımdan sadece soruya cevap verin gerisi sizi ilgilendirmiyo kimse zorlamiyo sizi yorum yapmanız için

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• vala bu siteye hayranım ben bilende konuşuyor bilmeyende hamile kalman zor ama velevki kaldın ne olacak oo zevk sizin zevkinizdi siz geçlikden dolayıı oo zevki tam yaşamak istemişniz kaldıysanda doğur bakarsınız

1|0
    0|0
    • ağzına sağlık yaa aynen öyle benim derdim millete düştü sadece soru soruyorum yargılayan yargılayana onlara neyse

• yanii zevklere kimse karışamaz bence bende severim seks yapacağım kadının içine boşalmayı kılıflı kulananlarıda halen anlamışdeğilim zevkin kılıfımı olurmuş:)

• bence varya hiç düşünme hayat birdaha gelmiyeceksin oo nene dede hayatları çok geçmişde kaldı artık herkez özgürce sexsin tadını çıkartmalı bence devam kız takma kimseyide kafana bilenden konuşuyor bilmeyende burdaa oyüzden anlamıyorumda zaten hiçbirini beni tatminde etmiyor yorumların çoğunluğu burdaa boş muhabeti sevenlerle dolmuş burasıı :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Adet gününe kaç gün vardı en son içine boşalmada?

1|0
    0|0
  • Size müstahak.

2|0
    1|0
  • Masallah nur topu gibi bir cocugun oldu ama oglan gotunee tekmeyi vurur artik

1|0
    1|0
    • Herkes senin gibi olmak zorunda değil

• Diyene bak bir de gizlenmis millete kiriyor kiza bak sen

• Ya iyi de sanane?

• Spermler döl yatağında 72 saat canlı kalabilir tekrar hap alamalıydın..

0|0
    0|0
    • Bilmem almadık hap kullandık diye

• Dün olduysa bu gün hemen bir tane daha alsan iyi olur.

• adetınden kac gun sonra oldu bu ıs.. ılk başlangıç!

0|0
    0|0
  • Bir kez böyle bir durum benim de eski kız arkadaşımla beraberken başımıza geldi, net olarak söyleyeyim; hamile kalma riskin yok.

0|0
    0|0
    • Verdiğin cevap için teşekkür ederim, keşke herkes senin gibi soru odaklı olsa

• Günden güne yüzdelik koruması azalır gibime geldi..

0|0
    0|0
  • var...

0|0
    0|0
    • Ama hap kullanmıştık etkisi devam etmez mi

• abazanmısınız arkadaşım 5 günde 2 kere ilişkiyemi girilir :D

1|0
    0|0
  • Sen zorla kasinmisin zaten :) arkadasin vitamini vermis sana artik :)

0|0
    0|0
  • inş. kalmazsında ama işte insan o testte negatifi görüncede bir hüzün kaplıyor sanki :)

0|0
    0|0
  • Sizde gaşınıyonuz ama

1|0
    0|0
    • Yoo sadece aşığız birbirimize

• Evet var

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün :D

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamilesin

0|0
    0|0
  • benim bildiğim 1 gün engelliyor ne yaptın kızım sen

0|0
    0|0
    • yok 5 gün süresi var da bilemedim

• henüz sormadım bugün bir aryım doktorumu

• ara zaten hamile kalırsan belli olur birde test alırsın

• elbette hanile olablrsn burayı www.esasbilgi.com/.../ oku mtlaka

0|0
    0|0
  • Olama ihtimalin yüksek

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bakalım olduysa da yapıcak bşey yok artık

• bişey olmaz hamile değilsin gönül rahatlığıyla vermeye devam et

0|0
    1|0
  • sexsex seks geberene kadar seks

0|0
    0|0
  • Ooo gençler..

0|0
    0|0
  • Yaş kac

0|0
    0|0
  • Var çocuğunuza bir isim düşünün bence

1|0
    0|0
    • Hamile kalsam sıkıntı olmazda ama kalacağımı düşünmüyoruz ilaç almıştık diye 2 gün arayla oldu

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke kalsan canım :D

1|0
    0|0
    • Keşkeee bizde istiyoruz :) ama daha hazır mıyız değil miyiz ondan emin değiliz

• Ben iyi niyetli demedim :D

• Farkettim, kötü yoruma illa kötü cevap vermek gerekmiyor bende o yüzden bunu yazdım :)

• haydara sor sen

0|0
    1|0
    • yorum yapmak zorunda değilsin yapcaksan da soruya uygun yorum yap beni yargılayamazsın

• yargı nerede? ozaman sorma soruyu. baska yerınden element uyduruyorsun. nerede yargı yapmısım.

• cok sey derdım sana ustune bısey dıyemezdın.. neyse. o unlikeyi al sen :)... umarım hamile kalırsın cook umuyorum :)

• umarım kalırsın da ders olur. bu ne basiretsizlik...

1|0
    2|0
    • sanane? beni yargıla diye sormadım soruya uygun yorum yapmıcaksan cevap verme otur oturduğun yerde

• Var hamile kalırsın sonra o sevgilin götüne tekmeyi basar kalırsın ortalarda

0|4
    1|0
    • Sana yapmışlar galiba çok tecrübelisin

• Hertürlü görüşe açık olmuyoruz canım benim sadece sorduğumuz soruya sorduğumuz soruyla alakalı cevap bekliyoruz, ayrıca benden sanane ki neden bu kadar derdime düştün anlamadım or. spu olsam sananeee olmasam sanane?

• Aynen banane Allah ıslah etsin

Yükleniyor...