Yok böyle terbiyesizlik!

dün kız arkdşımın evindeydim sevgiliyse ayılmış kötüydu bende yanına gittim.

kız o derece kötüydü aglıyodu ayrıldılar sebep çocuk bunu 2 kere aldatmış ve sonunda pişman olup yeniden barışmak istemiş. arkadaşımsa kabul etmedi doğal olark. 1 değil 2 değil.

çocuk defaalrca aradı affet gibisinden bi daha olmıycak falan dedi. artık arkadaşım bozdu ağzını

istemiyorum rahat bırak defol hayatımdan lanett olsun senn gibi sevgiliye allah belanı versin bitti herşey dedi

bunları söylerken ciddiydi. sonra teli kapattı ve ağladı sinirinden. yapılan hakszlığa tahammül edemedi daha fazla son barışma isteğini geri ceçivirince çocuk çıldırdı ve şunları söyledi dikkatlı okuyun

ulan sende herkes gibiymişsin

lanet olsun seni sevdiğim güne ben seni aldatmadım nolmuş telefonda 2 kızla konuştuysam üstünemi yattım neden bu kadar abartıyosun hiç sevmemişsin yazıklar olsun sana

yalanmış meğer yaşadıklarımız.şimdi başkasıyla benimle yaşadıklarını yaşayabilecekmisin söyle nasıl bakıcaksın

benden sonrakilerin yüzüne namussuz (yalnız şunuda söylim kız bakire)

falan demeye başladı bu kadarmısın dedi ve sonradan şu sözü söyledi

AMA VARYA P*Ç OLUCAKSIN KİRLETİP KİRLETİP BIRAKIRSAN BELKİ OZMAN SEVİLİRSİN. BELKİ OZMAN SEVİLİRİM dedi aynen böyle söyledi. arkadaşım yüzüne kapattı birşey demedi.

bu nasıl bişey arkdşlar ne yorum yaparsınız benim nutkum tutuldu bu sözler karşısında.

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam çocuk kızı aldattıysa suçlu ona diyecek bir şey yok ama her zaman söylediğim gibi bir kere aldatanı affetmek gene yapması için davetiye çıkartmaktır. Bunu burada da, arkadaşlarıma da defalarca söylüyorum, yapmayı böylesine aşağılayıcı bir davranışı kabullenmeyin diye. Senin arkadaşın bu açıdan hatalı. Dikkat et suçlu demiyorum, hatalı diyorum. Son sözlere gelince çocuk sinirinden ne yapacağını şaşırmış ve terbiyesizlik yapmış çünkü hem suçlu he güçlü. Biraz da demogoji yapmaya çalışmış ve büyük ihtimallle bunun için de arayıp özür dileyecektir. Arkadaşına söyle yalvar yakar olsa, kağısında ağlasa sakın affetmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Öncelikle aldatmayı acıkalar mısın? nasıl aldattı ? ne yaptı yani ? aldatmak derken ? biriyle birlikte mi oldu ? aynı anda baskasıyla sevgilimiydi ? bunu cözmeliyiz

0|0
    0|0
  • Yorum yapmam, Kız arkadaşın salakmış, birlikte olduğu kişiyi hiç tanımamış, ve tahammül sınırlarını ve hassasiyetlerini de ona hiç yansıtmamış, his ettirmemiş. Diğer yandan çocuk da keybetmenin siniriyle o şekilde konuşmuş. Bence sen onların arasından çekil, çünkü 3-4 gün sonra barışır sevgili olurlar, akıllarda tek sen kalırsın kötü olarak. Yani burnunu sadece kendi şeyine sok , ayyy işene yani işte.

0|0
    0|0
  • bu hep böyledir erkek yapınca bişi olmaz kız yapsa vay ben senın ananı avradnı lan sen nasıl yaparsn. yok ikimiznki farklı şey falan. kız arkadşında hata o onu yapıyorsa kız arkadışnda onun gibi gidip erkerklerle konuşcak sonra oda dicekti ne var 2 erkekle konuştysam die

0|0
    0|0
  • Arkadaşınız adına üzüldüm sevgisi yüzünden ayaklar altına alınmaya alışmış malesef siz bir kez şahit olmuşsunuz bu duruma kimbilir neler söyledi o arkadaşınız neler işitti ama hep yutmuş fazla geçmez barışır yine ve söyleyeceği şey özür diledi ki seviyorum ne yapayım. Ben olsam onun ağzına yüzüne eder yol veririm ama inşallah arkadaşınızda bir gün böyle davranması gerektiğini hatırlar. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Bu olay arkadaşının değil de senin başına gelmiş gibi bir izlenim uyandı bende :)

2|0
    0|0
  • Gurur yapmış kendini haklı görmeye çalışmış kendince tabi bakın KENDİNCE diyorum bazı haklı yanları var.O yüzden böyle kaprisli öz saygısı öz güveni olmayan insanlarla ilişkilerinizi keseceksiniz.

0|0
    0|0
  • yorumlayacak birşey kalmış mı

öyle götverenler yüzünden bizde mutlu olamıyoruz.. sevdiğimiz insanlar en başından güvenmiyo yada öyle şerefsizler yüzünden kendini toparlayamadıgı için şans vermiyo belkide hayatının insanına

0|0
    0|0
  • bence adam dogruyu söylüyor

1|2
    2|1
  • bence bu konu biraz daha farklı yasadıkları önemli değil bir kızla ne yasarsan yasa belki kızlık bozmasına kadar ne olursa olsun bu sekilde bir kelime etmek bence büyük karekrtersizliktir ask ve ilişki iki kişinin arasında gecer basklrnın değil

0|0
    0|0
  • Sen kavga görmemişsin bu neki öfkelenmişler biraz sadece öfkeleri yatılşana kadar bekleselerdi hiç bişey olmazdı

0|0
    0|0
  • Sana bir şey söyleyim mi? O kız arkadaşın o çocuğa geri dönecek. Aha buraya yazıyorum. O kız alışmış aldatılmaya o lafları duymaya.

0|0
    0|0
  • Ben ayrılırken böyle sözler sarfetmediğim için sanırım geri dönüyorlar. Bende bundan sonra açsam ağzımı yumsam gözümü belki... Dur bi deneyim gaza geldim.

0|0
    0|0
  • Çocuk çok sevmiş işte çok sevmenin verdiği bir sonuç ama yanlış yapmış kız haklı üzülmesinin bir anlamı yok

0|0
    0|0
  • namus sadece zar mı*yada aldatma sadece birini altına almak mı?

1|0
    1|1
  • çocuk haklı ...

0|1
    1|0
  • aldaltmaktan kastınız çocuğun telefonla iki kızla konuşması değildir heralde

0|0
    0|0
  • bence Esra Ceyha vs öglen programlarina cikin , hep beraber aglasirsiniz kendinize gelirsiniz :))

0|0
    0|1
  • bir arkadaşım diyeyim de, benim olduğum anlaşılmasın :)

0|0
    0|0
  • çocuk temiz bir dayağı haketmiş anlaşılan.

0|0
    0|0
  • Aldatmayı neye dayanarak neticelendirdiniz merak ediyorum ?

0|0
    0|0
  • Yazık...Verilen değere ...O kadar zamana.. ne diym ki.. Yorumsuz..

0|0
    0|0
  • cocuk cok film izlemiş derim :)

0|0
    0|0
  • kız haklı yaa

0|0
    0|0
  • çocuk psikopatmış aşırı dozda

0|0
    0|0
  • böle piçleri bulursunuz. bizim gbi delikanlıları harcarsınız..

0|0
    0|0
  • bi kadını ağlatan erkekten hayır gelmez

0|0
    0|0
  • bir kızla bu kadar kaba konuşulurmu kro işte :D

0|0
    0|0
  • bu zamanda normal bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Son koz olarak hakaret etmiş... Arkadaşınız hiç üzülmesin aksine sevinsin böyle tiksinç birinden kurtulduğu için... Allah iyilere yardım eder... Dediklerinin hiçbiri olmaz o şahsiyetsiz kişinin...

1|0
    0|0
  • terbiyesizmiş cidden boşver sevgilin ayrılmış kurtulmuş bugün telden aldatır yarın o o ooo boşver en iyisi olmuş bunun kızı erkeği yok aldatan herkes iğrenç

0|0
    0|0
  • Yine sen ve yine idnetörik erkek yapısını ele alan hikayelerinnen başbaşayız anasını satım.

4|1
    0|1
    • +1 bu kız adamı feminist yapar valla. erkeklerden soguyacam =D

• Şerefsiz pislik bunlar böyledir zaten.. kendi namussuzluklarını hiç görrmezler. hatalı hep sensindir o sütten çıkma ak kaşk. enim de başıma geldi ben de çözemedim.. Zaten böyle karakteri zayıf olanı da çözmeyeceksin.. Bu böyle hırlayıp gürleyince arkadasın dönecek sanıyo. kendini aklamaya calısmıs gerzek.. Beter olsun böyle insanlar.

0|0
    0|0
  • adamin söyledigi sey dogru, egerki aldatti dedigin sey telefon görüsmesiyse sadece.

0|0
    0|0
  • kendi hatasını kapatmak için kızı suçluyor böylelerini hadım edip atacaksın sokağa

0|0
    0|0
  • erkek milleti..

0|0
    0|1
    • Kadın sürüngeni, gözyaşları da timsah gözyaşları oluyor

• ne alaka yer yüzündeki bütün erkekler bir mi?İşte böyle düşündüğünüzden başınıza bunlar geliyor kırın ön yargılarınızı kimsenin ne olduğunu anlayamazsınız önceden.

• saygı sizlere ömür

0|0
    0|0
  • Terkedilmeyi gururuna yedirememiş.

1|0
    0|0
  • Piştmaniye: Aşağıdaki küfürlü yorumuna ve engellemene ithafen.

Ne diye gerildin ki sen şimdi çiçeem? Ağzına öyle kelimeler yakışıyor mu? Küfrü yerip küfrediyorsun.

Ondan sürekli böyle erkeklerle karşılaşıyorsun ve böyle başlıklar açıyorsunuz arkadaşlarınla, anlıyorum.

Hayatımda senin kadar erkek görmediğimi de iyi bilmişsin, her erkeği görmem ben :) muck

0|1
    2|0
Yükleniyor...