Bir kız çok tecavüze uğrarsa kafayı yer mi?

Bizim orda bir kız yasıyo sürekli tecavüze uğruyo kandırıp bir yerlere götürüyolar sonra tecavüz ediyolar farkında değil hiç biseyin sonra pişman oluyo bida kimseyle bir yere gitmicem diyo ama yine gidiyo şimdi erkek görünce eğer onu begendiyse azıyo gidiyo yanaşıyo sokuluyo herkeste ondan kacıyo bütün erkekler sonra ondan kactıklarında ben ölmek istiyom beni kimse begenmiyo diyo sizce niye öyle olmuş tecavüze çok uğradığı içinmidir?

• O kız trol tecavüze uğradığı falan yok
    44% (16)45% (39)45% (55)Oy Ver
  • Evet o yüzdendir
    8% (3)9% (8)9% (11)Oy Ver
  • Acaba bunu soran o kızın takendisimi ;)
    48% (17)46% (39)46% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• O kız tecavüze uğramıyor bilakis kendini kullandırıyor.. Demek ki doyumsuz olduğu içinde bilen erkek doyuramayacağı korkusu ile kaçıyor... Merak ettim o kızı doğrusu..

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama akli dengesi az biraz zaten

• Teşekkür ederim :))

• Ben teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• "bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun."
    ve dolayısıyla ekliyorum; bir insana tecavüz ettiğin zaman; hayatını çalmış olursun.

1|1
    0|0
  • Kafamı yemiş o hemde çok fena
    Ama haberlere çıksa o kız , o tecavüz edenler varya ne hapis yer off :

1|0
    0|0
  • Cok fahim bir durum :)

1|0
    0|0
  • oldukça genişler tünel misali

1|0
    0|0
  • ozurlu ınsanlara sahıp cıkalım.

1|0
    0|0
    • Öğrenme güçlüğü özürlü sayılıyomu

• Nefromani olma ihtimali yüksek dediğin gibi nerden anlaşılır nefromani olduğu psikologlar anlar mı

• davranışı zaten bunu anlatıyor. tabii para karsılıgı yapmıyorsa.

• Tecavuz değil onunki kendi istiyor

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir zihniyet yaa

1|0
    0|0
  • Oyle tecavuzmu olur erkeklere kendi yanasiyor hem hastayim diyor hem dondurma yiyiyor

0|0
    1|0
  • Sensin troll.

0|0
    2|0
  • Kendisi istiyor o kız zevk alıyor bundan kendini tutamıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dikkat çekmeye çalışıyo olabilr de yani bu şeklde de insanlar iyi gözle bakmayabilr bunu göze alarak da numara yapcağnı sanmıyorum , hersefernde erkeklere inanıp gidiyorsa bir yerlere ya zekasında problem var ciddi anlamda ya da kişilk bozukluğu var bnce. Allah kimseye göstermesin ne kız ne erkek çok üzücü :s

1|0
    0|0
    • Amin aptal işte kendini asagılayarak nasıl ilgi cekcekse artıky salak işte Allah akıl fikir versin ne diyelim bencede üzücü ve utanç verici

• A dedim

Hadi gerçek olduğunu varsayalım bunu yapan bir kız normal değildir deli falandır.

1|0
    0|0
    • Deli zaten ama bize tecavüze ugradım diyo 2de bir gerçekse bile dediğin gibi delidir ki öyle zaten tanıyom kızı çünkü hadi 1 kere kandırıldı tecavüze ugradı o kadar çok gitmekte neyin nesi mantıksız geldi

• Deli bir insanın böyle bir şey yapması normal akıllı düşünemezler çabuk kanarlar biraz gel gitlilerdir bir dedikleri bir dediklerini tutmaz

• Öğrenme güçlüğü varmış işte kardeşi var onun erkek 99 dogumlu o söyledi öğrenme güclügü oldugunu deli sayılıyo öyleler galba aynen çabuk kandırılıyo zaten kimse hakkındada kötü düşünmüyo bir dediği bir dediğini tutmuyo zaten polise niye şikayet etmedin diyince önce Korktum diyo sonrada ettim ki zaten ama polis kanıt istedi diyo

• azmaktan değil güvendiğinden gidiyordur. kızın psikolojisi bozulmuş evet ve bir kez bile tecavüze uğrasa diğer insanlara karşı güvenini kaybeder. ki bu kızınki baya baya travma olmuştur artık.

1|0
    0|0
  • Yorumları okudumda öğrenme güçlüğü varsa akıl hastasıdır zaten yalandır ilgi odağı olmak için yapıyodur bilerek yapıyosada onun elinde değildir zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...