Erkekler bakireligi anlar mi?

Bakireligmi kazada kaybettim bu ayıbın raporu bile var hala da tedavi goruyorum
Allah kismet ederse bunu evlenicegm insana aciklarim ama sunu dusunuyorum erkekler hissederler dimi ilk birlikteligi?

0|0
4|41

En İyi Erkek Görüşü

• bu kızın hımenıyle doğru orantılı bırsey.. ınceyse hıc bırsey anlamayabılır.. kalınsa zorlanabılırde.. bu olayı cok buyutmeyın bumuymus yaaa bu o kadar mevzuu dedıklerı sey dıyeceksınız:)) sıze güvenmeyen ınsanla bırlıkte yasayamazsınız bunu aklınızdan çıkartmayın sadece!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Bakirelik sadece bizim toplumda bu kadar çok göze sokulan birşey? onlara söyley bir soru sorayım madem. bir grup düşünün, bu grup tamamen bayanlardan oluşuyor ve 100 kişi. hepside bakire değil. peki bu gruba ne yapmak isterler?

Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. onlar için ne kadar önemli acaba bekaret? ciddi anlamda, bu konu insa psikolojisini bozmuş, insanların hayatlarını mahvetmiş, illa birilerine hesap verme derdine düşmüş insan ile doldu etraf. illa bir şekilde yüze vurulacak, bekaret muhabbetine evlenemeyip evde kalacak. ben anlamıyorum. kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
  • anlamıyacakbir şey yok kan gelmezse bakire değildir diye klasik cevap ama ben bilimsel yaklaşacağım azda olsa bazı zarlar esnektir doğummda bile yırtılan zar çıkabiliyor bence bekaret için karşındaki bayana inanmak gerekir aslında erkeklerde pek tecrübeli değildir çünkü insan her gün evlenmiyor ya da kızla yatmıyor ben bir kere şahit oldum oda evlendim ama oda yirmi yıl olmadan TERK ETTİ AYRILDIK çoğu kızlarda şu ortamda ilişkiye girmekten korkuyorlar ama ateş basınca ne yaptıklarının farkında olamıyorlar maalesef her türlü yardımcı alet kullanabiliyorlar bu da zarın yırtılmasına sebep olabiliyor aslında olay aklın baştan bedene inmesi neticesi hasılı kelam bakmayla anlaşılabilir fakat net değil siz bayanlar erkeklerin bakir olup olmadığını aNLAYABİLİRİSİNİZ sevgiler

0|0
    0|0
  • bnce durust değilsin
    gerçekten kazamı yoksa verdinmi birine de patladınmı?
    ben bir erkek olarak kan gelmeden bir kadının kızmı patlamışmı olduğu anlayamam
    dediğin gibi kaza ve gerçektende raporun varsa
    seni gercekten seven ve anlayan bir erkek bunu asla dert etmez...
    ama yok beni patlattılar rapor uydurmaya calışıyorum kendimi aklamaya calışıyorum gibi bir derdinde varsa onu bilemem

2|0
    1|0
  • Erkeklerin bekaret kontrolü sanırım kan damlasından ibaret o gece açıkçası bak bakıyım bakiremiyim dese biri anlayamam o kadar müneccim olduğumu düşünmüyorum doğru ya doğru :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir kaza peki?

0|0
    0|0
  • çok büyük bir keyif değil zaten kan göremem ben , türlü yolları var kadın yapmak istedikten sonra önemli olan yüreğindeki zarın yırtılmaması...

1|0
    0|0
  • öncelikle çok geçmiş olsun.. eğer tatmin edici şekilde anlatırsan kazanı ve aklında soru işareti kalmassa eşin olcak kişinin sorun olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Belki senin başına gerçekten bir olay gelmiştir bunu bilemeyiz ama piyasadaki kızların %80 bu yalanı söylüyor. sevgilinin de bakış açısına ve sana olan güvenine bağlı bu durum.

0|1
    0|0
  • Onun da ilk ise bir şey anlamaz. Zevk de alamayabilir hatta... İlkler enteresandır...

0|0
    0|0
  • nası bir kaza l*n bu anlamadım gitti :D komşunun çocuuu ok filanmı fırlattı yoksa banyoda kayıp lavabo pompasına filanmı oturdun :D

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum.. Ama ben hissetmiştim.

0|0
    0|0
  • anlar

0|0
    0|0
  • hisseder...

0|0
    0|0
  • 10 km den anlarım

0|0
    0|0
  • Ayıp nerede afedersin?

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama bu ayıp olamaz cinsel ilşki yaşamamışsın ki ne raporu

0|0
    0|0
  • hissetmezse yuttururum demek bu soru

0|0
    0|0
  • Hissedemez. Geçmiş olsun. Üzülmeyin. :/

0|0
    0|0
  • evet hissedilir

0|0
    0|0
  • Hissedilir tabi.

0|0
    0|0
  • Farkederler ama kadınlarda şeytandır adet gününe denk getir olay biter yani

1|0
    0|0
  • anlar hisseder soylenmediyse yargilar parcalar boler :D

0|0
    1|0
  • Tecrubeliyse

0|0
    0|0
  • Eğer başka bir kadınla birlikte olmazsa anlamaz

0|0
    0|0
  • 15 saniye okşama bile çok şy anlatır. ;)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hissederler.

0|0
    0|0
  • dar olur zar olmasada

0|0
    0|0
  • Hissederler mi derken? Eğer kaybettiysen vajinanda genişse Çok zor inandırman ya

0|0
    0|0
  • Nasl kaza sorabilirsem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana güveniyorsa anlar. Ayrıca raporu var diyorsun tıbben de rapor edildiyse ister anlasın ister anlamasın yani intihar mı ediceksin yok diye

0|0
    0|0
  • anlar

0|0
    0|0
  • ANLAR

0|0
    0|0
  • ilk olacağı zaten tecrübeli de davranmayacaksın ya bariz anlar bence. yani şu an düşündüğünde of şöyle yaparım böyle yaparım desende ilk seferler acemi olacak ve utanacaksın ordan da emin olur bence yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...