Sormaktan utanıyorum ama?

Ben bakireyim ama her gece p*rno izliyorum ama hiç elimi özel bölgeme götürmüyorum zevk suyu geliyor ama bunun bana bir zararı var mı? bırakmak için ne yapmalıyım?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sitenin abazalarından olmadığımı belirtmek istiyorum :)
    Bırakmak yerine azaltabilirsin.
    Ayrıca elinin oraya gitmeme sebebi ne?

0|0
    0|0
    • Utanıyorum kendimden ve zarar veririm diye korkuyorum:(

• Utanmanı gerektirecek bir durum yok ki ortada..
      En azından kendi vücuduna yabancı olmamalısın :)

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılırsın bir süre sonra merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• SORUN OLMAZ SADECE SEN şu an ONLARIN YASADIGI DUYGUYU VE ZEVKIN NASIL OLDUGUNU MERAK EDIYORUSN ya da CINSEL ARZUN BIRAZ FAZLA OLABİLİR ;)

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde zararı olmaz hatta rahatlarsın.
    kendini buna alıştırma sonra alışkanlık yapar baş edemezsin

0|1
    0|0
  • Bıraksan iyi olur yoksa bekaret senin için sıradanlaşır ben izlemekten vazgeçtim ve izlemiyorum. Tamamen sana kalmış.

0|0
    0|0
  • Zararı yok ve devam etmelisinki kendini daha fazlasını yapmaya engellemiş bastırmış olursun içindeki isteği.

0|0
    0|0
  • p*rno seyretmen bu işi günden güne ilerletmen olur sonu ya mast yaparsın sağlığına zararlı (akıl) ya da DAHA TEHLİKELİSİ ÇAMURDA YÜRÜRSEN PAÇALARINA GÜL YAPIŞMAZ ÇAMUR BILAŞIR TAVSİYEM iyi bir eş evlilik ya da allaha sığın sevgiler

0|0
    0|0
  • bir zararı olmaz oksa bosalt kendini

0|0
    0|0
  • ileride cok sıkkıntısını çekersin dostum reel ilişki de bile o kadar zevk alamazsın biran önce sayıyı düşür ve mastürbasyon yap hafta da 1-2 iyiidir

0|0
    0|0
  • evlen yaşa

0|0
    0|0
  • Zararli.

0|0
    1|0
  • götürmemen zararlı:P

0|0
    0|0
  • utanmana gerek yok zaten gizlisin :D

0|0
    0|0
  • Zarari yok

0|0
    0|0
  • Bırakma mesaj at

0|0
    0|0
  • Sanki eroin kullanıyorsun yaw. Rahat ol devam et. Ihtiyac bu. Keyif alıyorsan tadını cikar.

0|0
    0|1
  • Biraz bırakman lazım izlemeyi başka birseyle uğraş.

0|0
    0|0
  • Sana zararı yok sadece boşalır gibi oluyorum mast yap böylece her gece yapmayı birakirsin

0|0
    0|0
  • Adi üstnde zevk suyu

0|0
    0|0
  • olm kullan onu boşuna yaratılmadı o kuku. azcık bedenini keşfet okşa zewkini çıkart korkma bozulmaz

0|0
    1|0
  • yok zevk alıyorsun o yüzden geliyor mastürbasyon yaparsan biraz daha iyi gelir

0|0
    0|0
  • İşin zor
    Zarar gelemez sokunmazsan
    Ama bırakmak da zor iş

0|0
    0|0
  • Asıl özel bölgene götürmezsen zararı olur çünkü vücudun rahatlamaya ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek bir sapkınlık olarak nitelendirilir ama zevk suyu gelmesi zararlı değil diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Aslinda bir zarari yok, namaza basla namaz kıl kuran oku seytan aklina giremesin... sanirim genc bir kizsin ve bekarsin bakiresin cinsel isteklerinin olmasi cok normal..

1|0
    0|0
  • Hayır Olmaz iyi ediyorsun sıkıntı olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Psikolojikmen zararı var , oradaki mükemmel performans ve görüntülerden sonra eşini beğenmeyeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Masturbasyon yapman gerekiyor. Lakin kesinlikle içeri bir şey sokma sadece üstten biraz dokunabilirsin ya da bir yere sürtünebilirsin bu normal bir durum utanıcak bir şey yok.

0|1
    0|0
    • Ben hiç sürtmüyorum bile kızlık zarıma zarar vermez değil mi?

• Hayır herhangi bir yastığa, yatağa yüz üstü uzanıp sürtünerek masturbasyon yapabilirsin kızlığına zarar gelmez bende bakireyim o şekilde yapıyorum. İçeri bir şey sokmadığın sürece kızlığın bozulmaz. Zararlı diyenlere aldırma zararlı falan değil ayda 1-2 kez yapmak faydalı tam aksine. Her yetişkin insanın bedensel olarak tatmin olmaya ihtiyacı vardır

Yükleniyor...