Anal ilişki ve sonuçları

Bir süre evvel arkadaş ortamında tanıştığım biri ile ortam uygunsuzluğundan ve o anki imkansızlıktan ötürü ters (anal) ilişkiye girdim.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra bir takım sorunlar gözettim. Çok az tahrik olsam, yarım saat içerisinde tuvalete gittiğimde istem dışı boşalıyorum.

Onun dışında penişimde deri dökülmesi oluştu ve son olarak erken boşalma meydana geldi.

Düzenli bir cinsel hayatım var-dı.

Bunlar oluştuktan sonra ilişkiye girmek istemiyorum ve bu yüzden kız arkadaşımla kavga ediyoruz, aramız bozuluyor.

Doktora gitmeye çekiniyorum.

Psikolojim allak bullak.

Mikrop kapsam bu kadar teferruatlı rahatsızlık oluşmazdı.

Acaba problem nedir?

Tavsiyelerinizi bekler, teşekkür ederim.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Hekime gideceksin. Çok önemli bir durmla karşı karşıya kalmış olabilirsin

Örnek ürertra iltihabı olmuş olabilirisn bununsebebi de bakteriler. Hatta ve hatta dah ciddi rahatsızlıklarla arşı olabilirsin. Bu arada lütfen kız arkadaşınla ilişiye girme ona da bulaştırabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızın intikamı mı yoksa

1|1
    0|0
  • ondan olduğunu sanmam psikolojikte olabilir.

0|0
    0|0
  • doktordan çekineni de ilk duyuyorum.bi problem vardır .durduk yere olmaz bu.sen çözemediysen sorunu bide hekime danış.

0|1
    0|0
  • analın zararı varmı bilmemki ortam uygunsuzluğu derken ?

0|0
    0|0
    • Korunmasiz yapildigi taktirde her turlu hastaliga aciktir.

Ortam uygunsuzdu derken cok ani gelisti o an prezervatif falan bulamadik

• ıyk iğrendimtamam gecmis olsun kardesim ben konu hakkında bişey blmedgm için yanlıs yönlendrmym seni

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 5

• Erken boşalma sorunun başlamış bu psikolojikte olabilir anal yapmak ile alakası olduğunu sanmıyorum bende defalarca ilişkiye girmeme rağmen böyle bir şeyle karşılaşmadım birazda temizlik ve bakım şart tabi ama o yönden sorun yok 1.5 saat beraberlik yaşıyorum aman Allah korusun bu arada sizede geciktirici spreey kullanmanızı öneririm tam boşalıcağınıza yakın ilişkiyi bırakın dinlenin tekrarlayın süreyi öylede uzatabilirsiniz bu hekimlerin söylediği birşey iyi günler dilerim...

0|0
    0|0
  • seninki psikolojik bence.çünkü eğer partnerinde mikrop ve hastalık varsa önden ilişkiye girdiğindede hastalığı kapardın.

0|0
    0|0
    • Anal iliskiye girdigim kisi şu an hayatimda olan kisi degil. Onu sadece bi kez gordum.

Psikolojik olma ihtimali dusuk

• bende onu diyorum zaten.. ilişkinin anal olup olmaması önemli değil.önemli olan ilişkiye girdiğin kişinin sağlıklı olup olmaması.

• Ben de birçok kez anal ilişkiye girdim ama o dediklerin bende olmadı.

Ya mikrop kaptın ve/veya başka bir sorun var; bi doktora git bence...

0|0
    0|0
  • Psikolojin bozulmuş.Kendini şartlandırmışsın...

0|0
    0|0
  • gerek yok ters ilişkiye boş ver

0|0
    0|0
    • Tesekkurler fakat bu oneri icin biraz gec kaldin

• zararın neresinden dönülse kardır kardeşim. bir daha yapma, tavsiye etmem. hem sağlık açısından iyi değil hem de dinen büyük günahtır

Yükleniyor...