Bir fahişe ile nasıl beraber olabiliyorsunuz? hastalık kapmaktan korkmuyor musunuz?

Bir fahişe ile nasıl beraber olabiliyorsunuz? hastalık kapmaktan korkmuyor musunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet cok igrenc bencede hepatit aids baska bir cok hastalik var yapmayin gencler.

1|1
    0|0
    • Sonuçta duygusallık yok
      Güven yok.. ne kadar korunsanda hastalık bulaşabilir.. tek eşlilikten yanayım ve sevdiğin insanla yapılması gerektiğini düşünüyorum

• Tesekkurler

• Rica

En İyi Erkek Görüşü

• tek eşli olmak önemli bazı hastalık koruma sağlmaz prezervatif kondom mesela hpv vürüsü genital siğil koruma sağlamaz prezervatif kormuyor siğil çıkyor
    tek eşli olanlar da cinsel yolla bulaşan hastalıklar yakalanmazlar
    hayat kadını seks işçisi transeksüel travesti homoseksüel (gay) para karşılıgı lişkide bulananlar cinsel yolla bulaşan hastalıklar yakalanma riski yüksek
    mesela hayat kadınlar 1000 tane adamla lişki giyor sa hasatlık riski yüksek
    cinsel yolla bulaşan hastalıklar
    bel soğukluğu gonore
    frengi sifiliz
    hiv aids
    hepatit
    hepatit b
    hepatit c
    hpv genital siğil
    herpes genital uçuk
    klamidya
    cinsel enfeksyonlara dır
    önemli tek eşli olmak tek eşli hayat sürmek en güzelli -- fuhuş zina olan yerde haslatlık olur -- zina fuhuş haramdır

1|0
    0|0
    • Sana katılıyorum kardeşim

• Tabiki zaten o yüzden sınav😉

• evet..

Kızlar Ne Diyor 2

• E condom takıyolar. Güvenli seks

0|0
    0|1
    • Bilemem sonuçta her erkekle seks yapıyor.. temizliğine Nasıl güveniyorlar birde onlarla oral seks yapanlar varki Nasıl yapıyorlar bilmiyorum 😊

• O kadarını bilemem, yanlarında yoktum. Ama condomsuz ilişki yasak diye biliyorum.

• Öyle bir kural yok hanımefendi bazıları Kondom kullanmıyor..

• erkeklerde DETAYLI düşünebilme yeteneği yok en azından bir çoğunda yok :D

1|0
    0|0
    • Ben gayet detaylı düşünüyorum ama😉 Belki Burcum başak olduğu içindir 😷

Erkekler Ne Diyor 7

• Merak etme canım ne fahişeler var ki çoğu ev hanımı eline su dökemez temizlikte.. İşi ne olursa olsun kişinin kendine saygısı olması önemli..

0|0
    0|1
  • Şahsen ben olamıyorum...

0|0
    0|0
  • efenim genel evlerden bahsediyorsak, bir genel ev çalışanı bir devlet memurundan daha az çalışıp ondan daha fazla para kazanır ve devlet memuru statüsünde görülür bunun dışında devlet kontrollü olduğu için her haffta/ay kontrole giderler ve korunmasız bir iilişkide bulunmak zaten aptalca olur.

0|0
    0|0
    • Sadece genel ev değil eskort için de geçerli.. kaldı ki genel eve gidersin kondomu takarsın duygu olmadan boşalmak için çabalarsın.. bir an önce boşalmanı bekleyen bir kadın ve seni erken boşalmaya iten bir kadın aynı zamanda ve bu kadın belki de senden 10 dakika önce başka bir erkekle yatar ve duş almadan aşağı iner bilmem anlatabildim mi.. ha bunları kaldırırım diyorsan zaten yapacak bişey yok.. zaten denetimsiz eskortlar ayrı bir dert...

• Bir fahişe sabaha karşı, çok seksiymişim öyle diyor. Gülüyoruz yalanına, karşılıklı anlayışlı..

0|0
    0|0
  • para ile sekse karsiyim

0|0
    0|0
    • Bende karşıyım arada duygusallık ve güven olmalı..

• ben şahsen bir fahişeyle birlikte olacak kadar alçalmadım.

1|0
    0|0
  • napsın adamlar full elizabeth mi yapsın

0|0
    0|0
    • Benim için temizlik önemli ama millette mide yok..

• Bilemezsin sonuçta fahişe belki de aids var.. tahlil mi yaptıracaksın.. ne kadar bakımlı görünse de pek güvenme..

Yükleniyor...