• Sor
  • Bence

Gay olmak tam olarak ne demek?

Evet gay olmak tam olarak ne demek ya da ne? eşcinsel ilişkiye girmek erkek erkek misali onu anladımm... ama bide böle tipler var sadece nasıl anlatsam arkdan uyduruyorlar işte bide oral yaptırıyorlar onlarda gaymı ? bide gayların çoğu bir tek şey istiyor yane yemek istiyorlar ? onlar gay.. bide onları yapanlar ne oluyor ? sonuçta sadece yapıyorlar... ? yemeğe meraklı değiler...

Güncellemeler:
yok saçma geldi sonucta herşeye huylaniyor o şey bu elde olan bişey değil ki xD

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ne biçim bir soru bu böyle? Hayatınız boyunca Türkçe dersi almadınız herhalde..

• bu durmda kendimi nasıl ifade etcemi anliyamdım... böle yazdımmm.. yardımcı olcakmsınız ?

• Öncekileri Göster
    • yok saçma geldi sonucta herşeye huylaniyor o şey bu elde olan bişey değil ki xD

• Ne alakası var arkadaşım, konuştukça daha çok saçmalıyorsun. O yüzden lütfen bu konuşmayı burada bitirelim. 14 yaşında ergen misin anlamadım ki.

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeğede huylanyosa sendede problem var demektir

• erkeyin erkeye ilgi duymazi hoslanmasiii onal buluucb bir seyler yapmasi bidoe kadinsi gibi nbakiyorum gaylara benn cokkkkkkkkkkkk iyrenc diyorumm midem bulaniyor iyy

• aktif ve pasif diye iki ayrılır tercih meseledir

• erkeklerin erkeklere aşık olması da girer.

Erkekler Ne Diyor 6

• pasif ve aktif olarak değişebilen durumcuk.

• şifreli kanala geçmişsin yazdıklarını dekoderden geçirmek zorunda kaldımalanda verende gay dır

• saçma ama ne bilim adam sadece yapiyor... bisexüel hem kızlarıla ilşkiye giriyor hemde erkelerimi s*k*yor sadece ?

• gayan gayana.

• Gay olmak hormonlardan kaynaklanır. Kromozom meselesi yani. Ama lezbiyenlik bir hastalıktır.(ruhsal)

• Gay olmak, hemcinsinden hoşlanmaktır.Bir eşcinsel olarak benim duygularımın sizinkilerden pek bir farkı yok (hoşlandığım cins dışında), ben de aşık olabiliyorum mesela.Toplumumuzun daha çok gelişmemiş kesimlerinde bir de "ilişkide sadece pasif taraf gaydir" diye bir inanış var, tamamiyle yanlıştır, toplumsal baskı sonucunda oluşmuş bir düşüncedir.İlişkide her iki taraf da gaydir.

• Gayin 2 - 3 e ayrılması diye söz konusu olamaz. Yapanda yaptırır arkadaş. bizim beşiktaşda bintane gay war erkekten cok artık gay geziyor sokaklarda

• anlattıklarından gaylerle ilişkiye girenler genelde biseksüel yani hem erkeğe hemde bayana farketmiyo yani onlar için

• hmmmmm anladım çakıcı team oluyor onlar... xD saçmalık sonuçta penis bu herşeye huyalnıyor en ufak temasda xD

Yükleniyor...