İlişki sırasında prezervatif çıktı hamile kalır mıyım?

Kocamla ilişkiye girerken korunuyorduk. bir anda prezervatifin çıktığını fark ettim. icine kivrilmamisti girdiği şekilde cikardim elimle. suyla müdahele ettim ama yinede guvenemedik. Ertesi gün hapı içtim (ella) hemen 24 saat dolmadan. Yinede korkuyorum sizce hamile kalmış olabilir miyim? (Adetlerim düzensiz)

Güncellemeler:
Hamile değilim bugün regl oldum

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• hap kullanmışınız durumu kurtarmışınız ama Prezervatif nasıl çıktı ona bakmanız lazım bunun bir iki yalnış kullanımı ondan sanırım

0|0
    0|0
    • Pozisyondan dolayi sanirim cikti

• Teşekkür ederim

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Ne olur ne olmaz bir ertesi gün hapı almanı tavsiye ederim.. Çünkü belli olmaz bir damla kaçmış olsa bile risk vardır.

0|0
    0|0
  • İçine boşalma olmuş muydu?

0|0
    0|0
  • eğer hamile kalacaksan prezervatif çıkmasada hamile kalırsın ama sen gerekenleri yapmışsın %99 ihtimalle hayır nezleden ölen var mı onun gibi sevgiler

0|0
    0|0
  • doktora gitsene yaw, napak şimdi ultrasona mı sokak seni burda? :)

1|0
    0|0
  • Korkma bence çünkü esinin spermlerinin hepsi senin yumurtaliklarina gelmesi lazım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • prezevarife mi boşaldı yoksa, direk mi boşaldı bilemeyiz,

0|0
    0|0
  • allam ya hamıle kalsan nolcak sankı kocan sonucta sende ya: D

0|0
    0|0
  • Yok Ella ictiysen bisey olmayacak.

0|0
    0|0
  • NİYE HAYDAR DÜMEN E SORMUYORSUN

0|0
    0|0
  • Ella ictiyseniz korkmayin
    Ama adet duzeniniz degisecek kanamalariniz olacak bilhiniz olsub

0|0
    0|0
  • kalmazsın merak etme.

0|0
    0|0
  • hapı yutmuşsun

0|0
    0|0
  • raat ol pompaya dewam

0|0
    0|0
  • kalmazsın

0|0
    0|0
  • Ilk defa prezarvatif ciktigini duyuyorum bamya kadar mi pipisi var yahu, evet hamilesin

0|0
    0|0
  • Kalabilirsin

0|0
    0|0
  • ertesi günü hapı içtiysen sorun olmaz stresten adet düzensizliği olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Kalsan nolucak. Kocan var. Evlisin. Problem ne

0|0
    0|0
  • bişiy olmaz devam.

0|0
    0|0
  • Bişi olmas

0|0
    0|0
  • Bisi olmaz rahat olun da ben busi soracagim ozel simdi kiz arkimle surtunme yolu ile yapiyoruz sen ilksin dio bana ve adeti gecikince ertesi gunu hapi alacagim bidaki sefere diyo supelendim ilkkez bunlari yapan birisiyse ertesi gunu hapini nerden biliyo ben ilkkez ondan ogrendim ne oldugunu

0|0
    0|0
  • ya ben farklı bir noktaya değineceğim kusura bakma ama kocan öküzmü o niye cıkarmadı ilgilenmedi o an? çok garibime gitti de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eşin boşalmadıysa sorun olmaz. Zaten hap içtim diyorsun. Hem en kötü ihtimal hamile kalsan bile kocana bir evlat verirsin. Neyin korkusu bu?

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz hamile degilsin ama zaten evlisin kocan var problem ne ki

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0
  • Ella baya guvenilir bir sey olmamistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...