Bi fikri olan var mı acep?

kızlık zarı diktirilebiliyo mu? yani ameliyatla mı oluyo kısa bi işlem mi? yararı zararı neler? nasıl oluyo ..bissüürü soru

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kocan sıcak suya oturtursa sıçtın tekrar patlıyomuş öyle olunca:D çift dikiş yaptır ablacm sağlam olsun:D

0|1
    1|0
  • kısa bir ameliyatla oluyor.

tekzararı ömür boyu vicdan azabı ve utanç duygusu başka bir zararı da diktirenin kocasına oluyor. adam aldatılmış oluyor. tertemiz bir kızla evlendiğini zannederken bir f*hişe tarafından aldatıldığını bilmiyor

1|0
    1|0
    • bu çok ağır değilmiydi? hiç bişey bilmeden 2 satırlık yazıyla beni fahişe ilan ettin..belki tecavüze uğradım? ..belki sevgilim bunu biliyo ve destekliyo?.. belki de işler düşündüğünden daha karışık..sence 2 satırlık yazı insan hakkında böyle bi hakarete yeter mi?

• zarı korusa ne yazar o*ospuluk içinde olursa. ters ilişki, oral ilişki, ... her haltı karıştırıyorlar. zar sağlam olsa ne yazar. insanın kalbi, vicdanı, imanı temiz olmalı

• ruhunu kısıkıgını dıktırebılırmısın ?

Gecmısını gızleyınce namuslu mu olacaksın ınancın geregı bunu dusunuyorsan allahı kandırabılecekmısın ?

Benım ıcın namus 2 bacak arasında degıl

1|0
    1|0
  • evlenmeden once yaptırılıyor ama evlenmek ıcın kandırılan kısı bu sahtekarlıgı gayet guzel bır sekılde anlıyor ve.gecenın bır yarısında kapı dışarı edıyor. dogruları soylemek en dogrusudur bu tıpkı paran olmadan markete alısverıse gırmeye benzer. bence bır kız ılk kımle yattıysa onun olmalı. gerısı yalan

0|1
    1|0
  • Zar dikilir tabi de evllliğe yakın zamanda yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyin yararı olmaz

Sadece evleniceğin kişiyi kandırmış olursun

Buda büyük bir hata

En başta bilsin seni öyle kabullensin

0|0
    1|0
  • sakın diktirme ilişkide zar yırtılınca iplik kocanınkine dolanıyormuş

1|0
    2|0
  • Dikilir 200 den basliyor 500 ile 750 arasi oluyor vucuda tam olmasi icin evlenmeden baya once yapilmasinda yarar var.

0|0
    0|0
  • çift dikiş at bu sefer çözülmesin..

0|1
    0|0
  • bu bi sahtekarlıktır bu bır.o boku yedıysen kurtulaman bu ıkı.dıktırıyım yırtıyım dıyosan delık desık yarabere eden bu 3.bunu bı adam anlar 4 anlarsa ...1234

0|0
    0|0
  • evet diktirebilirsin

0|0
    0|0
  • diktirilebiliyor. Gerdek gecesinde 1-2 gün önce diktirirsen daha garanti olabilir

0|0
    0|1
  • S*ktirip s*ktirip diktirmek moda oldu sanırım. Madem bozduruyorsun kendini bunu kocandan saklama hakkını nereden buluyorsun? Asıl sorun bozdurmak değil bir erkeği bu şekilde kandırman. Abartmıyorum ben böyle bir şey olduğunu sonradan öğrensem olay öyle hafif bir şekilde kapanmaz bilmem anlatabiliyor muyum.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oh valla ne ala memleket kimbilir hangi zavallıya kakalayacaksın kendini yap yap sonra yok efendim nasıl diktiriliyor zararı var mı vicdanen nasıl rahat edeceksin ? zar muhim değilde sizin ruhunuz yırtık be anacım karaktersiz zavallılar yiyosa açık sorsana niye gizliyosun kendini ?

0|3
    1|0
  • ne kadar saçma sapan da olsa dediğin işlem kalıcısını maalesef ki buldur. Hymenoplasti işlemi.. belli kurumlar yapıyor.. Araştırırsan bulursun

0|0
    0|0
  • adın senan mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...