Pişmanlık?,...,?

Mastürbasyon sonraki pismanlik. neden insan kendini kotu hissediyor. Ama yaparken zevkli oluyor bitince kendinden iğrenme hissi. sizce de çok çelişkili degilmi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• iğrenmek değilde şimdi kim giripte gusüllenecek diyorum... eee cenabet gezemem

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her gunahta kufre giden bir yol vardir. Gunahlar , kalbi huşudan uzaklastirir. Sadece bahsettigin olayda degil , herhangi bir kotuluk yaptigimizda da uzerimizde bir durgunluk bir pismanlik hissi olusur. Daha sonra bu tarz seyler yaptikca fazla hissetmeyiz o pismanligi cunku bunye alisir. Surekli yapma istegi olusur ve zamanla normallesir. Kalbi beyaz ve tertemiz bir kagida benzetecek olursak ve her gunah icin uzerine 1 siyah nokta koyacak okursak eger , zamanla soyah noktalar koydukca kagidin karardigini ve daha da ilerdr artik kapkara oldugunu goruruz. Kalbimiz de ayni sekilde her gunahta biraz daha karariyor. Basta temiz oldugu icin gunahlardan dolayi pismanlik duyuyorduk ama zamanla aliskanlik haline gelir ve pismanlik yerini siradanliga birakir. Sanirim bahsettigin durum da boyle bir sey

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye böyle düşünüyosunuz garip

0|0
    0|1
  • Evet ya saçmaladığımızı düşünmek, sadece o işi kendimiz yapıyor gibi hissetmek ve saniyeler önce zevk alınan fantezi unsurunun gerizekalıca gelmesi hayattan soğutuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaptığımızın yanlış bir şey olduğunu düşünmemizden kaynaklı olabilir. Bende de çok fazla oluyo boşalma sonrası pişmanlık bir süre sonra hiç bir sey kalmıyo ama.

0|0
    0|0
  • öyle değilde şimdi kim kalkıp banyoya gidicek gusul alıcak
    saçları kurut felan bir ton iş çıktığı içinde kötü hissediyo

0|0
    0|0
  • Banyo yapmak abdest almak zorunuza gidiyor bence

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişiy yaşamadım ama yaşayan erkek sayısı çok

0|0
    0|0
  • Ben hiç öyle bir şey olmuyor. rahatlıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet hersey bosalana kadar... sonra pismanlık oluyo.. Boşa kursun yaktık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...