Kasık fıtığı ameliyatından kaç saat sonra cinsel ilişkiye girebilirim?

Kasık fıtığı ameliyatından kaç saat sonra cinsel ilişkiye girebilirim?
cevaplarınız için teşekür ederim.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaklaşık 1 ay kadar cinsel birleşmeden uzak durmak gerekiyor tabi bu durumu doktorunuza mutlaka danışın...
    6-12 ay arası ağır bir şeyler taşımaktan ve ani hareketlerden kaçının birde idrar yaparken kendinizi fazla zorlamayın geçmiş olsun...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalp fıstığı diye okudum alla alla o da ne diyorum kafa nasıl gidikse

1|2
    0|0
  • ogün içinde girmemen önerilir

0|0
    0|0
  • Bunu keske bir doktoruna sorsaydin

0|0
    0|0
  • Kaç gün dicektin herhalde?

0|0
    0|0
    • yok dr. demeyince bende hemen yapabilirmiyim diye düşündüm :)

• rica edeim kuşum.

• Gün değil ay hatta aylarr alıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Kasık fıtığı erkeklerin büyükkk bir çoğunda ya çocukluktan ya da ilerki yaşlarda oluyor... ameliyat olduktan yıllar sonra tekzar ordan yırtılms olanlar duydum... çok önceden ameliyat teknigi farklıydı.. artık beyaz noylonsu delikli yamalar kullanılıyor.. 4_5 yıl oldu her iki tarafımda da vardı tek seansta ikiside oldu.. Dr ve hemsirelerle muhabbet şaka maka derken gerçeklesti... ameliyat sırasında hemsireler çıkan kanlı et parçalarını makasa takıp bana gösteriyolardı ameliyat çok keyifli gecti... ben sabrettim 5_6 ay seks yapmadım... ama bu ameliyattan sonra çok rahatlıyorsun mutlu oluyorsun...

0|0
    0|0
  • kaç saat çok güldüm narkozdan uyanınca ilk hemşire ie seviş denemiş olursun

0|2
    0|0
  • 1 ay sonra

0|0
    0|0
  • abaauuu sen ne azgın bir adamsın ya laaaa.. 33 yıldır abazayım böyle arzu görmedim

1|0
    0|0
    • narkozdan yeni çıktım vallahi hemşireden utandım istemsiz şey oluyor.

• beyler sohbeti uzatmayalım bildirim geliyo ümitleniyorum bir hareket oldu diye. ben yılda bir bildirim alan adamım yapmayın bunu. özelden falan yazışın hadi güzel kardeşlerim

• @musa84 Genel aneztezle oldum. dr sordu uyut dedim uyuttu.

Yükleniyor...