Acaba karşı tarafın isteği ne olabilir?

Sevgilim olmayan biriyle sürekli seks konuşuyoruz.

Bu olay kızın benimle yatma eğilimi olduğunu gösterir mi?

Yani kızla çoğu şeyi konuşuruz cinsellik hakkında ama hiç bir zaman bir temas olmadı ?

Daha önce cinsel deneyimim olmadı bu konularda hiçbir bilgim yok o yüzden yardımcı olur musunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• hacim yuz yuze geldiginizde biraz romantizme dogru yol al. dudaklardan opmeyi dene anlarsin.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benimde çok samimi bi arkadaşım vardı.sevgilimle aramda gecenleri falan anlatırdım ona.ama hiçbizaman onla yatma eğilimim olmadı.olamaz da

0|1
    0|0
    • yuhh o nasıl oluyor ya insan öyle özelini anlatırmı hiç

• bence iki insan arasındaki daha doğrusu iki sevgili arasındaki lafı bir 3. kişi asla bilmemeli

• haklısın.ama ben böyleyim işte.kafama bişey takılmışsa birine sormadan rahat edemem

• bence seni samimi görüp konuşuyo bilgi alış verişi

0|1
    0|0
  • sanal ortamda mı normal hayatta mı ?

0|1
    0|0
    • Telefon Ağırlıklı ...

• nasıl yani cinsel içerikli muhabbet eden erkek olsun kız olsun uyarılır bence sonra da beraber olma isteği uyandırmaz mı ilyozcan?

• uyarsa bile o masturbasyon için seninle konuşuyoooo

• bence yanlış bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benimde sizin söylediğinz gibi herşeyi konuştuğumuz samimi bir arkadaşım var ama bazen ikilemde kalıyorum yaklaşma kaçınma durumu oluşuyor kızda farkediyorum bana karşı bende nasıl davranacağımı anlayamadım.bazen bacağıma vuruyor yanyanayken ben onun saçlarına dokunduğumda bacağına dokunduğumda bişey demiyor biraz yüzü kızarıyor.ama beni baştan çıkartmak için herşeyi yapıyor.arabada yanımda otururken mini etek giyiyor.hatta kaç defa kapısını açmak için indiğimde çok rahat bir şekilde arabadan iniyor ve frikik veriyor gözümün içine baka baka bacaklarını açarak iniyor resmen külotuna kadar gösteriyor.bişeyler yaşamak için girişimde bulunacağım ama ters tepkı verirse arkadaşlığımız da biter diye çekiniyorum kız arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

0|1
    0|0
  • seni yakın görüp paylaşıyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Bendede var aynı şey her gece kızla sex konusuyoruz :)

0|1
    0|0
  • bakma çoğu kişi sex hakkında kızlarla konuşuyor ama hepsiylede ilişkiye girmiyor

0|1
    0|0
  • kadın aklı ne yapacağı belli olmaz :))

0|1
    0|0
  • normal durumlar.o tür düşüncelere girme.

0|1
    0|0
Yükleniyor...