Sevgili ya da nişanlı kızlık zarı olduğu için sevişip ilişkiye girmezse hakaret değil midir?

Güvenmiyor ileride olmayabilirsin,başkasıyla evlenebilirim ve onunla yaşayacağım birliktelikler daha önemli benim için.şuan sadece seninle sevişmek istediğim için sevişiyorum => demek değil midir?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• olabilir. güvendim ve birlikte oldum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet o anlama geliyor kızın sevişmek istemesi durumunda güvensizlik ve saçmalık erkeğin istemesi durumunda gecerli bir neden

0|0
    0|0
  • çok yanlış bişey

0|0
    0|0
  • ulan bir btmedi amk şu zar konusuuuu

0|0
    1|1
  • Değildir. Çünkü ütopya ile gerçek dünya aynı değil.

0|0
    1|1
  • sana soru:bakire olmayan kızı alır mıydın?

sana şu bahaneyle gelse:biz sevişiyorduk o anda ona hakaret olmasın diye kullanmamak için birlikte oldum sonra ayrıldık

hadi bakalım ne kadar normal karşılayabilceksin?

1|1
    1|1
    • ayrılmayı düşünebiliyorsan kucağına oturmayacaksın.

o kadar!

• ya adam onu bıraktıysa?

• işte kızım namusluyum ayağına satacak kendini birine ama ne anladım ben o işten hakaret değil ama ilerde eşi olacak kişiye karşı nasıl bu kadar vicdansız olabilirler bilmem

1|0
    1|0
    • ona vicdansızlık şimdikini salak yerine koymak.

afedersin de bu türler işte "var kullanıyorum,keyfime bakıyorum" kızlarından.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben ilişkide evlilikolsun isterim birşey yaşanacaksa evlilikle olsun böyle şeyler diğerleri bana ters

0|0
    0|0
  • senin nasıl bir mantık dünyan var anlamadım ki yani sen yazdığına inanıyor musun da onay bekliyosun

2|1
    0|0
Yükleniyor...