Siz olsanız evlenir miydiniz?

ben çabuk inanan güvenen bi yapıya sahibim ve Ilk defa ciddi bir ilişkim oldu te onunla cinsel anlamda çok sey yaşadım bekaretımı vermedim ama bakireym demiyorum.. Onun beni yarı yolda bırakacağı hiç aklıma gelmedi şimdi etraftan duyduğu yalan yanlış şeyler yüzünden bıraktı gitti beni benden bir sürü sey götürerek.. İnanın çok pişmanım bir daha asla guvenmıcem kimseye. Şimdi ileride ne olacak diye düşünüyorum ben evlenmeyi yuva kurmayı çok istiyordum ama onunla birçok sey yaşadım bundan sonra karşıma evlenme niyetiyle biri geldiğinde herşeyi açık açık anlatmak istiyorum ama beni kabul etmez ve hiç evlenemem diye düşünüyorum siz olsaydınız bu şekilde ama dürüst bi kızla evlenir mıydnz..?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• insan duygularının esiri olduğu sürece hata yapmaya hep mehillidir karsına dürüst bir insan çıkması gerekir ki boyle olumsuz sonuçlar yasamıyasın neler yasadığını az çok tahmin edebiliyorum anladığım gibiyse çok zor kabullenmen ama tabi her insan farklı düsünür bu konular evleneceğin insanla paylasılmaz fikrindeyim sormadığı sürece, yani sonuçta sende bir hata yapmıssın ama sevsen dahi güvensen dahi bazı seyler evlenmeden yasanılmaz ve yasanılmaması gereklidir hakkında hayırlısı olsun ben evlilikte sevgi değil mantık olması gerektiği inancındayım sevdiğim insanla belki evlenmek istemem ama mantığım bu kızla evlenmemin olduğu tezindeyse evlenirim

0|0
    0|0
    • yanlıssam afadersiniz ama sanırım anal ve/veya oral seks yasadınız

• iyi olan yönüde bu

gonlünce olsun olsun hayat, dilerim karsına seni anlıyacak insan çıkar...

• cok tesekkkur ederım..

Erkekler Ne Diyor 7

• açık açık anlatırsan seni kabul eder.. ama anlatmayıp veya bambaska bir sekilde anlatıpda onu sonradan bir sekilde duyarsa senden ayrılır.. cünkü kandırılmış hisseder kendisini.. tabi bir cok kız seviyorum evlenicem diye kandırılır herşeyi yaptıkdan sonra yarı yolda bırakır gider.. inanmıyacaksın. evlenme cagında olucaksın o zaman inanıcaksın evlenicegin kişiye ama öyle 17 18 19 yaslarında aşıgım seviyorum evlenicem diyemezsin bende cok seviyorum bende tabi evlenmek istiyorum sevdigim kızla fakat her istedigimiz olmuyor hayattta.. evlenicem maksatıyla bununla herşeyi yapıyım nasıl olsa evlenicegim erkek diyipte işe başlarsanız hayal kırıklıgına ugrarsınız..

0|0
    0|0
    • anlatırım zaten ama bırıne bısey anlatmakta zor ya sonucta her önüne gelene bısey anlatamazsın yani bırı tanısmak ıstese tanısalım ama ben böyle böyleyım mı dıcem ne dıcem orası da kötü..

• bu konuda dürüstlük çok güzel bir düşünce

ama sen genede çıktığın kişiye bunu en başta anlatmaki hakkında yanlış düşünmesin

beraber olduğundan ortalama bir süre içerisüinde söyle ama evlenmeden

eğerki seni sevmişse güvenmişse karekterik olarakta iyiyse birbirinizi tamamlıyorsanız

zorda olsa sineye çeker belki

ama onun gözünde hep bir puan ekside olduğunuda unutma

tartışmalarda falan bu eksikliğini de yüzüne vurabilirde bir hırsla

unutmayınki sizleri erkekler için en önemli kılan noktanız o

her yere elletin ama ona asla

herşeyi yalanlarsın inandırırsın evlendiğin kişiye ama o şekilde hep bir soru işaretiyle bırakırsın onu

yada en güzeli diktireceksin ben olsam öyle yapardım

hiç deyilse eksikliğim olmazdı ona karşı

en azından yalanında gerçeğindende sende saklı kalıcak aileninde başı öne eğilmeyecek

biraz uzun oldu ama erkek olarak fikrimi aktardım

0|0
    0|0
    • diktircek bı durumum yok ki bekaretımı vermedım , anal da yapmadım..

• inşallah iyi insanlarla karsılasırım..

• inşallah şansın bol olsun

• türk toplumunda bakirelik cok önemlidir.. şahsen ben birisini sevsem evlenicek olsam herne olursa olsun birisiyle yatmış bir kızla asla evlenmem dogruyu şöylese bile.. o zamanda birisiyle yatan yarın gider başka birisinin koynuna gider.. kesinlikle hayır diyorum güvenmem..

0|0
    0|0
  • açıkçası türk toplumunda bazı şeyler kaldırılamıyor malesef,benim bakire olmayan kız arkdaşım vardı ama bana anlattıgında ayrıldım.. kendimden soğutmaya çalıştım ve ayrıldık.istesem çok şey yaşardım ama kimsenin günahına giremem ben.kimbilir kaç kişiyle yaşamıştır da bana 1 kere demişti

0|0
    0|0
    • ben hala bakıreyım .. yanı gururla söylemıyorum ama onu yapmadım..

• sağol tesekkur ederım..

• rica ederim hanım efendi

• Yerine başkasını bulucak ama sende ki bulduklarını asla unutamyıcaktır. Gittiyse de ne olmuş, hayat devam ediyor. Koca çınarlar gibi ayakta duracak hayatını yeniden kuracaksın. Kimin ruhu saf kaldı daki seni yargılayacak kadar saf biri çıksın. Dürüst olsun sadık olsun geri kalan herşey anlaşılır bence. Bence cinsellik apış arasında değil kafada bitiyor ...

0|0
    0|0
  • hayir diyorum ben.

0|0
    0|0
  • ben olsam dürüst bir kızla evlenirdim. asla aldatmam onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...