Birkaç evlilik yapmış birinden hoşlanıyorum...

Ben 33 yaşında, bekâr bir erkeğim ve daha önce başından 3 evlilik geçmiş bir bayandan hoşlanıyorum. Çocuklarının olmaması beni ona daha da bağlıyor. çok iyi anlaşıyoruz ve aslında o benim evleneceğim kadın. Tek sorun cinsellik. "Acaba beni eski eşleriyle karşılaştırır mı?", "Penis boyum kısa mı?" diye bir türlü cinsel ilişki yaşayamadık. Ona dokunmaya başladığımda, sürekli olarak beni diğerleriyle karşılaştıracağı düşüncesi aklıma geliyor.Daha doğrusu erkekliğimin kıyaslanması düşüncesi beni her şeyden uzaklaştırıyor. Kadınlar da erkekler gibi yatakta başkaları ile yaşadıklarını kıyaslarlar mı? Birde benimle yaptığı her şeyi diğer eşleriyle de yaptığını düşündükçe çok kötü oluyorum. Acaba ben bu beraberliği bu düşünceler içerisinde kaldırabilir miyim? Onu seviyorum ama bu korkulardan da kurtulamıyorum. Ne olur bana yol gösterin.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin 1 hakkı daha olduğunu düşünüyorum ama sadece bu özelliğini düşünme.Eğer sağlıklı bir karar vermek istiyorsan onun kişiliğine ve hayat felsefesine bakmalısın

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıyaslayacağını zannetmem .

Çok kötü bi performans sergilersen belki bi ihtimal.

İlişkiyi kaldırıp kaldıramama konusuna gelirek tamamen sana baglı.

Ailenin yaklaşımı da onemli,bazen onlar da soğutabiliyor.

0|0
    0|0
  • neden ayrılmış bu önemli?

0|1
    0|0
    • anlattığını göre adamlar kötüymüş

• siz bilirsiniz. İsterseniz dikkate almayabilirsiniz, özgür iradeniz...

• hocam, bir gelişme var mı?

• Hayır böyle birşey olmaz. Neden durduk yere seni eski eşleriyle kıyaslasın ki? Etrafımda 2. 3. evliliğini yapmış çok mutlu çiftler var. Bu senin duydukların sadece kuruntu.

0|0
    0|0
  • evlenme..ne işin var 7 kocalı hürmüzle

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• benim midem kaldırmazdı 3 evlilik yapmıs kadın bekar kaldığı dönemde evlilik aralarında neler yapmıstır kim bilir

0|0
    1|0
  • uzak dur bence

0|0
    0|0
  • biz erkekler harbi bu penisle kafayı yemiş takıntı yapmışız be kardeş...eleştiri sadece sana değil, kendim dahil tüm erkeklere :)

1|0
    0|0
  • 1 kere evlense neyse 2 kere evlense neysede 3 kere evlenıp boşanmışsa o kadında bır sıkıntı vardır arkadasım bence uzak dur

0|0
    1|0
Yükleniyor...