Vajinal sorun? :/ :/ ?

Mast yaptıktan sonra beyazımsı bisey geliyor sonradan o neden geliyor? Ve diger sorum o gelen sey cok kucuk geldi pecetede gordum ama mast yapalı bikaç gun oldu bu dedigim bugun oldu, kırmızı gibiydi rengi sebebi ne olabilir :/ bugün de zaten kasıklarımda cok hafif agri vardı halende var ama arada belli ediyor cok hafif :( korktum :/

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kaşıntıya, ne başka bir rahatsızlığa yol açan, süt görünümlü, beyaz, kaygan olmayan bir akıntılar , dölyolu epitel hücrelerinin bol miktarda dökülmesine bağlı olabilir çoğu zaman.. Çünkü döl yolu ve rahim ağzı bölgesinde çok zaman epitel hücre dökülmeleri görülebilir.. Döl yatağıda kendini temizlemek adına şeffaf bir sıvı salgılar bu dökeln hücre kalıntıları bu şekilde atılmış olur.

0|0
    0|0
    • hımm, peki bu gelen şey küçüktü kırmızımsıydı çok kırmızı değildi

• Kırmızı renkli akıntılar çoğunlukla hamileliğin ilk dönemlerinde olur.. Sende bakire olduğuna göre o sorunda yok.. Basit bir durumdan da oluşur. çoğu zaman epital doku ölümlerinin atılması sırasında da bu görünebilir.

• hımm anlıyorum teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Mas dan sonraki boşalma orgazm sebebli akıntı bugün gelen sıvı adet başlangıcı ağrı sebebi de o

1|0
    0|0
    • aslında adetime daha 10 gün falan var ama bilemiyorum, soğuk alıyorum ondanmı acaba, bacaklarım buz gibi oluyor okulda oturduğum yerde

• Soğuk algınlığı ya da iltihap da olabilir

• off :(

Erkekler Ne Diyor 15

• vajina sıvısı o. mast elinlemi yapmıştın?

1|0
    0|0
    • Evet tabiki, bakire yim

• yoktur merak etme ;) zevkine bak :)

• Inşallah:)

• Temizliğine dikkat et yeter

1|0
    0|0
  • sonradan derken ne kadar sonradan?

1|0
    0|0
    • 1 saat bılemedın daha fazla

• Valla nasıl desem ki ben ınternetten baktımda ya zevk suyu ya da enfeksiyon dan mantar oluşumu nedeniyle olan bisey ama hep mast yaptıktan sonra yapıs yapıs

• daha detaylı yardımcı olmamı istersen bana ulaşabilirsin.

• zevk ssuyu işteo demekki etkılenebiliyorsun

1|0
    0|0
  • bosaldıgın yumurtalar ıcınde kalmıs ıyıce kurumus donmuş olarak cıkmıs ıste

1|0
    0|0
  • içi dahriş oşmış ola bılrı sen bakıremısın

1|0
    0|0
  • O senin çocuğun ama ölmüş.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Ne bebeği ya ben ılıskıyemı girdim sacmaladınız sanki

• Vücudun üretmiş kendi kendine. Embriyonun yumurtalıklarda döllenmesi sonucu yapabiliyo bunu bilmiyo musun?

• Regl duzeniniz bozuk bence

0|0
    0|0
  • yaş kaç? ilk mastın mıydı?

0|0
    0|0
  • kanıyosun.

0|0
    0|0
  • Akıntı la o :))

0|0
    0|0
  • bizim bir arkadaşın öyle oldu 1 hafta sonra öldü

0|0
    0|0
    • Ecel birdir degısmez neyapalım. Dogrumu diyosun yoksa salaklık olsun diye mi yazdın bilmiyorum. Ama eger doğruysa onunkı daha degısıktır bnmkı buyuk bisey degildi. Eğer salaklık icinse Allah bizi senin gibi insanlardan korusun.

• ger mısın sen kızım

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz ya. tiksindim kızlardan

0|0
    1|0
  • Hayvan gibi şiii yapiyonuz, sonra da çay bu neden oldu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mal dikkat etsene mast yaparken kendni mi bozdun :D dsadsadsa alt kısımla ne işin var klitorisle uğraş

0|0
    0|0
  • adet olucaksındır

0|0
    0|0
  • Soğuk aldın mı bu aralar?

0|0
    0|0
    • soğuk aldınmı derken? yani okulda oturduğum yer kapının önü ve altından soğuk geliyor klime falanda çalışmıyor, bacıklarım soğuk alıyor

• Büyük ihtimalle bu yüzden bu sorunu yaşıyorsun.

• hımm inşallah böyle basit bişey yüzündendir doktora gitsem neler çıkarda korkuyorum işte, utanmada var tabi

• Adet olmussundur.

0|0
    0|0
  • Kizlik zarin bozulmuş olmasin -.-?

0|0
    0|0
    • Sanmam mastı ben yüzeysel yapıyorum bu dedigim sey az once goruste yazdı birisi bosaldıgım yumurtalar ddonmus sanırım sonradan cikiyor ama neden kırmızımsıydı

Yükleniyor...