Jinekologa giden bayanlar var mı aranizda?

Açıp göstermek nasil bisey ya... tamam hastasiniz tabiki ama o an bir utanma oluyo mu? Aklinizdan biseyler geciyo mu? Adam ne dusundu acaba falan gibi.. m

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki utanma oluyor ve kendini cok asagilanmis hissediyorsun o yüzden gitmeyi hic sevmem sadece mecbur oldugumda

0|0
    0|0
    • koltuğa oturunca üstünde örtü falan olmuıyor mu? adama direk eli ile bakıyır mu

• Ne örtüsü o filmlerde olur
      Ben bayana gidiyorum ama yine de cekiniyorum

• aşağılanmış mı? ilginç bir duygu niye aşağılanacaksın ya ne alaka?

Kızlar Ne Diyor 9

• niye siz erkekler prostat kontrolüne gittiğinizde utanıyormusunuz? ya da basur tedavisi için kıbleye karşı eğmiyolar mı sizi? :)

1|0
    0|0
    • Evet oyle garip hissetirir... bende bayanlarda nasil oluyo diye sordum sen neden kizdin ki:))

• Açıkçası sağlık söz konusuyla böyle çekincelerim ortadan kalkıyor. Zaten onların da hastaya nasıl baktığını bizzat kendi ağızlarından duyduğum ve okuduğum için pek üstünde durduğum bir konu değil.

0|0
    0|0
  • Sürekli gidiyorum ve hiç erkek doktora gitmedim

0|0
    0|0
  • Tabiki utanıyosun

0|0
    0|0
  • kadın jinekoloğa gittim.. hiçbir şey düşünmedim. sen de düşünme. saçmalık.

0|1
    0|0
  • Jinekologa degil de kbb ye gittigimde sirtima bakarken sutyenimmin kopcasini acmisti noluyo ln dedim kendi kendime eli de tenime degince huylanmistim

0|0
    0|0
  • Ağdaya da gidiyoruz ona bakarsan :)
    Doktorda utanıyorsun tabi ama adam kim bilir kaç tane görüyor her gün, onu düşünecek şey kalmamıştır.
    Her jinekolog muayenesini konulu p*rno sanan anlayışınıza.. :D

0|0
    0|0
  • Biçoğu alttan muayene etmiyor zaten. Sadece gerek duyarsa yapıyor.

bir çok defa gittim sadece bir iki defa alttan muayene etti. illa bir utanma sözkonusu oluyor tabi. Zaten özellikle bayan doktorları tercih etmeye çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • Sen prostat olunca acip gostermiyon mu canim doktora bu nasil bir duyhu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye utanılsın ki. Ben ürologa gittiğimde de adam avuçladı resmen😂😂 ama utanmadım onların işi de o.

0|0
    0|0
  • Bilader sen niye doktoru erkek olarak algiladin ki bayana gider %80i erkege giden varsa bir sorun var demektir zaten hee kadin olmaz sadece erkek vardir ki buda cok az bir ihtimal ve gitmesi acildir ozmn gider onun disinda bir kadinin erkek doktora gitmesi hic uygun degil ve haramda zaten cinsel bolgenin kadinin esinden baskasinin gormesi

0|0
    0|0
  • Bu nedenle kızları okutmali doktor
    Ama doğuma giden bir kadının makinasına
    Bir günde doktor ve asistan 15-20 iki parmagini sokmus kız aglaya aglaya çıkıp özelde kadın doktora gitmiş
    Olmamalı mecbur kalmadikca

0|0
    0|0
  • Hasta belki ilk defa jinekologa gidiyor. Onun için sıradışı bir olay. Elbette utanma olur. Ama doktorun sürekli yaşadığı bir durum. Hastalarının çekindiğini ve utandığını da zaten bilir. Doktor işinden başka birşey düşünmez. Önündeki cinsel bir obje değil onun için sadece hastasıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...