Ayrıldık ama hala birlikteliğimiz sürüyor:S

Erkek arkadasmla benim bi hatam ve onun güvenını sarsmam yüzünden ayrıldık. Bu hatayı bilinçszce yaptıgımı düşündüğünden küsüp gitmediğini ama güvenemediiği içn de sevgili kalamıcagımızı söylüyor. Aramızda çok farklı bir çekim bir tutku var ve ayrıldıgımz halde gün gectikçe artıyor. Görüşüyoruz, yemeğe çıkıyoruz, geziyoruz, cinsellik yaşıyoruz, sarılıp TV izliyoruz vs. Arada benim yaptıgım hata aklına geliyor yüzüme vuruyor gözlerindeki hayal kırıklıgını görebilyorum.. (hayatında ilk defa güvendiği bu kadar sevdiği kız bendim) Ama duygusallastgnda da bikaç sefer senı asla bırakmıcam falan dedi.. Yanı ben onu anlıyorum kendisiyle çelişiyor aklıyla kalbi arasında gidip geliyor.

Size sorum bizim sonumuz ne olur? Bu çocuk askere gidecek 6 ay sonra orda her haftasonu görmeye gidicem ama haftaiçi yalnız kaldgında düşünüp soğutur mu kendisini benden bu pskolojiyle? Yoksa 6 aya kadar sevgili olur muyuz yine? Çok korkuyorum bitmesinden görememekten bidaha..

Güncellemeler:
Sabredersem, gerçekten onu sevdigime ve bana güveneblcegne inandırırsam tekrar olur mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaptıgın hata anladıgım kadarıyla cinsellikle ilgili.erkeğin bunu unutması zor tabi.bence ona çok güzel anlar yaşatmalısın.unuttumalısın herşeyi.

0|0
    0|0
    • yok baskasıyla birlkte olmadım onu dıyorsan

• utangaç seni:)

• ha bide ona muhteşem bi gece yaşat..sıradışı bi plan,masrftan da kaçınma.aklımda var bişiler dilersen yardımcı olurum.

Erkekler Ne Diyor 5

• askerdeyken ilk zamanlar cinsellik yaşayamayabilirsiniz...

belki aklı ile kalbi arasında gidip geliyor belki de cinsellikte iyisin ve bu yüzden seni bırakmıyor.

sonuçta fuckbudyy kavramı erkeklerin dahaçok işine gelir. kız çıkıp da hani beni seviyordun diyemez.

özetle, askerlik psikolojisi farklıdır.

0|0
    0|0
    • fuckbuddy değilmşz öyle diyo.. of cok karışık işte

• ahahahah o da dogru:) dha dogrusu ben ddmkı bız fuckbuddymzyz ddm şakayla karışk:) o da o ne ddi anlattm işte sdc yatmak ıcın bluşuyolar falan diye. e biz sadece yatmak ıcn bluşmuyorzkı dedi:)

• hmm... yarı fuckbuddy o zaman :)

ama neticede bu durumda sen asla "ama neden" diyemeyeceksin. ve yanında olması sana yettiği için bu duruma ses çıkarmıyorsun.

• mutlu olamayacaksın

0|0
    0|0
    • yanı şu an onu bidaha göremıcegmı düşünrken yanmda oldgu ıcn bile cok mutlym ama işte nereye kadar bende bilmiyorm... daha 1 ay oldu cok taze de bakalm..

• Sana güvenmiyor ve birlikteliğiniz sürüyorsa muhtemelen hiç güvenmiyordu sadece senin hatanı koz kullanıyor kendini kullandırma derim.

0|0
    0|0
    • ya seviyo öyle hissediyorum, sadece birlkte uyuyalım diye bile gelio bazen. ben uyurken alnmdan falan öpüyo üstümü örtüyo.. blmıyorm işte:S

• Biz senin anlattığın kadarıyla yorum yapabiliriz ona inanmak isteyerek bakarsan herşeye inanırsın onu çözmek için bakarsan çözebilirsin.

• doğru :)

• Bu nasil bir ayrilik anlamadim?

0|0
    0|0
    • Ya diyor ki sevgili olup seni merak etmek istemıyorum evdeyım desen inanmıcam napıyosun bilmicem dio.. gerçi yine merak ediyo o ayrı ama işte içini rahatlatmaya çalışıo böle hrlde..

• benim fikrim hala aynı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cinsellik mi yaşıyosun ? belli sana hiç güvenmediği.

0|0
    0|0
Yükleniyor...