Arkadaşlar kafam içim çok dolu lütfen bakın cinsel hastalık mıdır? Korkuyorum?

Arkadaşlar benim şüpheli korunmasız bir kac ilişkim oldu ve o sırada mı bu belirtiyi gördüm tam hatırlamasamda geceleri idrarım varmıs gibi hissedip birkac defa tuvalete çıkmadan uyuyamadım geceleri çıktıgım zamanda cok az idrar geliyordu ilk başta psikolojik diye düşündüm ve üstünde durmadım aradan 2 yıl geçti ve daha sonra bir ilişkim daha oldu korunmasız ve aradan 2 ay gecti hiçbir sorun yokken bugun az önce fark ettimki penisimin sağ kısmında bir şişlik var yumru gibi sanki su toplamış gibi bunun nedeni ne olabilir sabah sert bir ilişki yaşadım korunmalıydı ama çok sert geçti oyuzden şişmiş olabilir mi yoksa bu belirtiler bir hastalığın habercisi mi? Bilen biri yardım etsin lütfen kafam cok dolu.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım acilen belirtiler ortadan kalkmadan ürolojiye git.

İdrar varmış hissi ve idrar yaparken yanma genellikle idrar yolları enfeksiyonu belirtisidir. Bu uzun süre düşük miktarda su tüketen biri olmaktan tut cinsel ilişki sebebiyle bulaşmaya kadar pek çok sebebe dayanabilir. Sebep olan patojenin türü önemli olmakta beraber genellikle antibiyotik tedavisi ile çözülen sorunlardır.

Su toplaması gibi bir şişlik ise pek çok şeyin ssonucu olabilir ama doğrudan doğruya idrar yolu enfeksiyonu ile alakalı olmayabilir. (Genelde su toplaması şeklinde şişlikler herpes vb. hastalıklarda görülüyor)

Acilen ürolojiye görün, bu durumun kendiliğinden geçmesini bekleme çünkü geçmiş gibi görünse de genellikle geçmez. Eğer bir hastalığın alevlenme döneminde isen şu anda gitmen teşhis konması için çok çok önemlidir.

Gitmişken elisa testi yaptırmayı, hepatit vb. hastalıklar için de gerekli kan testlerini yaptırmayı ihmal etme. Doktorun muhtemelen bunu gözardı etmeyecektir gerçi...

Bu arada beraber olacağın kişiyi dikkatli seç, prezervatif HIV'den korunmada etkili olsa bile HPV ve herpes gibi pek çok hastalığa karşı neredeyse hiç etkisi yoktur.

0|0
    0|0
    • Ben daha 19 yasındayım hangı bölümden randevu alıcagımı dahı bılmıyorum ayrıca ogrencıyım test ıcın ucret alırlar mı benden

• acı morluk veya kızarıklık yok benıde korkutan o zaten morarsa barı tahrıs dıcem sankı ıcınde cızgı seklınde bı damar sısmıs sertlesmıs gıbı bende tam anlayamadım mutlaka gosterıcem zaten ıcım rahat etmez yoksa cok tesekkur ederım bılgılendırdıgın ıcın

• Yahu ben de yanık gibi su toplaması sandım. :) Merak etme, muhtemelen bir şeyin yoktur ama sen yine de doktora bir görün, hem için rahat eder hem de işi garantiye alırsın. Ama çok çok büyük ihtimalle enfeksiyona bağlı bir durumun yoktur.

Korunmasız ilişkiden dolayı yine de test yaptırmanı öneririm, onu hafife alma. Pek çok kolayca çözülecek hastalıktan yıllarca haberin olmuyor. Korunmayı da ihmal etme, artık ortam hiç iyi değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Idrar yaparken yanma bel soğukluğu ya da idrar yolları iltihabı belirtisidir. Akıntı varmiydi 2 sene önce. Arkadaşım nasil ihmal ediyorsun neden doktora gitmedin? Hemen git sonu kısırlığa kadar gidebilir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Hayir akinti yoktu ama şu an spermim sarimsi renkte geliyor hemde nerdeyse tamami cok cok azi beyazimsi kisir oldum diye cok korkuyorum yarin randevum var ama uyuyamiyorum kisir olmusmuyumdur?

• üroloji uzmanı git idrar tahlili kan tahlili yaptır

0|0
    0|0
    • akıntı yanma var mı

• tahriş aşıma

• tahrısten kaynaklı dıyosunuz yanı

Yükleniyor...