Evlendiniz kadin ya da sevgilinizin?

Evlendiniz kadin ya da sevgilinizin bakire olduğunu biliyordunuz ama ilk iliskide ve daha sonrada kan gelmedi ama bir zorlama oldu bu durumda ne düşünürsunuz bu durumda ne yaparsiniz?

Güncellemeler:
Evet ila kanayacak diye bisey yok bunu soyleyen erkeklere cok tesekkur ediyorum cunki onlar diyerlerinden bu konuda daha bilgililer diger onyargili hemen asan kesenlerede cok kucuk bir bilgi soyleyeyim yukarda yazdim gibi kanama olmadi ama bir ,, zorlama'' oldu demistim kaciniz bunu okurken fark etti soyle bisey var ki bakire degilse zaten bir zorlama olmaz hemen girir yani kan olmasina gerek yok bunun beli olmasi icin...

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Evliligin temeli guvendir.. ve erkek bilmeliki illaki kanayacak diye bir kaide yok! Kucumsenmeyecek oranda cok esnek olanlar var kucumsenmeyecek oranda dogustan himeni olmayanlar var.. evlilik zar icin yapilmamali.. akilli bir kafin ahmak bir adami yuz erkekle yattiktan sonra bakireyim diye kandirabilir.. asl olan beynin ve yuregin bakireligidir

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bakire değil diye bahçeye cıkarıp yakmam mk ille kan gelecek diye bir gaye mi var

2|0
    0|0
  • Hayat iki damla kanla ikiyuz gram et uzerinemi kuruku arkadasim hayat devam ediyor nneticede

1|0
    0|0
  • Guvenilir biri ise sözüne itimat edilebilir ama artik bu kizlik olayi cok sorun oluyor nedeni ise insanlarin kendilerine hakim olamamalari

0|0
    0|0
  • Doktora muayeneye götürürüm nedeni yalan atıp atmamasi ilk baştan kız değilim dese bir tepki vermem ama kandirilmak ve bir ömür şüphe içinde yaşamak istemem

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam. Zarına göre hatunla evlenmem. Sevdiğim için evlenirim. Banane zarından kabuğundan o'yundan buyundan.

0|0
    0|0
  • doktora gideriz muayene olur çözüm buluruz

0|0
    0|0
  • Doktora gideriz işin aslını öğreniriz 😊

0|0
    0|0
  • Nasıl zorlama?

0|0
    0|0
  • Yalancının mumu yatsıya kadar. ciddiyse söylemek zorunludur herkes için.

0|0
    0|0
  • baştan söylemesi lazım

0|0
    0|0
  • nerden bilim ki.

0|0
    0|0
  • Bakire olduğunu biliyorsam telaşa kapılmam tıbbı bir açıklaması vardır.

0|0
    0|0
  • Şüphe duyarım hayırdır derim yani

0|0
    0|0
  • soararım bir rahatsızlığın var mı yok derse ilişkiye girmiştir

0|0
    0|0
  • ben güvenmediğim kişiyle evlenmem zaten, öyle diyorsa öyledir.

0|0
    0|0
  • gözlerımi kaparım vazıfeme devam ederım

0|0
    0|0
  • bakire degilsin işteee. kandırmayın kimseyi artık *

0|0
    0|0
  • -merhaba tanışalım mı?
    -git başımdan
    -fark ettiysen ilk kavgamızı ettik bile

0|0
    0|0
  • ben eşime güvenirim güvenmeyeceksem evlenmenin anlamı ne

0|0
    0|0
  • Babasının evine yollarım

1|0
    1|0
  • Onun dediklerine inanirdim... esnek olabilir sonucta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• esnek zar denen birşey var sağır sultan duydu çok kafasını kurcalarsa kadın doğuma beraber giderler zaten evlilikten sonra gitmek şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...