Evleneceksiniz ve 30 yaşlarındasınız eşinizde hala bekaret arar mısınız?

Evlenmek istiyorsunuz ve 30 yaşındasınız, siz de o bakire. Bayan sevdalılarındansınız eşiniz olacak bayanda 25 den büyük...hala bekaret arar mısınız onda?

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• O anda bekarete gelene kadar çok daha mühim şeyler var. Berkaret konusu artık midemi bulandırmaya başladı gereksiz takıntı ve artık toplumumuzdaki kızların psikolojisini bozan bir terim. Fazla üzerine gidildi. Madem bekaret bukadar önemli ve büyük problem neden boşanmalar oluyor? Olayın Başlangıcı-Sonu birbiriyle uyumsuz. Kız arkadaşlar yaptığınız herşey siz ve partnerinizde gizli yaptıklarınız ve yaşadıklarınız sadece siz bileceksiniz. Emin olun bekaret kaybından sonra hayatınızda eskisinden tek farkı Bazı hazları + olarak yaşıyacaksınız. Kafanıza takmayın ve doğru kişilerle birlikte olmaya bakın hepinize sevgiler... :)

7|2
    0|3
    • gözlerimi yaşarttın. :)

• hey sana söylüyorum brian bey.özel hayatımız seni hiç ilgilendirmez burada adam akıllı soru soruyorum istemessen cevap vermessin gocunmana gerek yokk :)))

Erkekler Ne Diyor 34

• Bu konu karmaşık biraz Şöyle ;

1-Bodoslama olarak bekaretin bir önemi yok diyen erkeklerin çok kadınla beraber olma sevdası içerisinde olduğu düşüncesindeyim.

2-Eğer aşıksan, seviyorsan senden önceki her şeyini siler atar sen ve seninle olan zamanlarını önemsersin, bakire olması ya da olmamasının bir önemi olmaz.

Fakat; Sırf koro seks e geçiş yapmak adına erkeğin ADAMlığını değil Cinsiyetini önemseyen hatun kişilere tavsiyemdir aşık değilseniz gidin bir salatalığa verin bekaretinizi sonra bir erkekle beraber olun. Çünkü Aşık olduğunuzu sandığınız adam ile ilk seksi yaşayıp daha sonra gerçekten aşık olduğunuzda seven adam size bir şey demese de siz pişmanlık yaşıyorsunuz...

30umdayım ben 22 yaşıma kadar kendi yaşımda vajinal seks yaşayacak kız arkadaşım olamıyordu anal yapacak olursak da onun içinde çok güvenmek gerekiyordu, e şimdi 16 yaşındaki kızın sex hayatı benden kabarık...

Vel hasıl kelam bedeninizi kullanın kullandırın da saflığınızı, ruhunuzu asla..

Ve dip not : İlk sevişmenizin teklifle gerçekleşme olasılığına karşı uyanık olun pas geçin.. AŞK ın olduğu yerde teklif olmaz, bir bakmışsın terini içmişsin yarinin..

2|2
    0|0
    • bu cevapta güzel eger diğerinden önce yazsaydın en iyi cevap yapabilirdim :)

• Teşekkür ederim sağlık olsun :) + alamadık hala biz de soru soralım :)

• Evleneceği kızın bakire olmasını her erkek ister tabi ki her şeyi kendisi ile yaşasın diye ama kendisi de aynı kriterlere uyuyor olması gerekir .

Kiminle yatıp kalktığı belli olmayan bir adamın evleneceği kızın bakire olmasında ki ısrarı şerefsizlikten başka birşey değildir .

1|4
    1|0
  • 30 yaşında bir erkeğin bu seviyeyi aşmış olması gerekir. Yani bir kadından bekaretten daha önemli şeyler olduğunu anlamış olması gerekir.

3|0
    0|1
  • Bu erkekler adam olamayacak ! Aşağıda verilen yanıtlara bakıyorum da.. Kadına nasıl bakıyorlar !

Siz kendinizi ne sanıyorsunuz ey erkekler ? Ne kadar acizane bir dünyanız var. Acınacak durumdasınız ama şanslı olduğunuz nokta sayıca yüksek oluşunuz. Başka ülkede olsanız sizi adam yerine koymazlar..

Ey kadınlar, işiniz çok zor.. Beraber olacağınız erkeğin , kadınlara bakış açısını iyi gözlemleyin. Söylediği güzel sözlere kapılmayın.. O erkek ki sizi iki eşit insan olarak görmeyen gizli faşist birisi olabilir. Bunu evlilik sonrası anlama şanssızlığna düşmeyin..

3|0
    0|2
    • Gizli cevaba izin verilmiyor ama sen neden gizli soruyon :)

ararım ben hatta şöyle test ederim.

Önce kaba su doldururum ardından içine oturturum hava kabarcığı çıkan yerler patlağı gösterir şıppadanak :)

yama mama tutmaz.

• lülülülüü

• ararım tabi napıyım milletin altına giren 2.eli?

0|7
    4|3
    • Peki bu buldugun 1.el anal yönden cinsel ilişkiye girdiyse? veya sadece bir sürü sevişşme yaşadıysa? ne kadar emin olucaksın ?

• lady sen karısma benim işime eger anal ilişkiye girdiyse delikte büyüme olur + hareketlerindende anlarım psikoloji okuyorum.

sevdigim bi insanı niye insan yerine koymıyım soran? :)

• bence de anlaşılır :) yalnız panik atak varsa nasıl anlayacaksın :))

• Bence kural şu olmalı.Erkeğin bakire istemesi için kendisininde ilişki yaşamamış olması gerekir.Başka söze de gerek yok!

1|0
    1|1
  • Niye aranmasın?

25 ine kadar korunur evlenilmediyse illaki birine verilir diye kural mı var?

0|3
    1|1
  • 25 ten büyük olması bakire olamayacağı anlamına gelmez. tabi ki bakire ararım.. hatt şunu söyleyim 10. evliliğimi yapcak bile olsam bakire ararım ve bulurumda (byük konusmak gibi olmasın ama öle) :)))

0|5
    6|1
  • bütün ömür o karı benim kafamı şişircek onu isterim bunu isterim şunu al bunu al diye...karşılığında kapalı kutu isterim bende 3 kutu ama anladın

0|2
    4|0
  • bence safdillilikten başka bişey olamaz.30 yaşına kadar hiçkimseyi sevmemiş aşık olmamış bir kadın olabişeceğine inanıyor musun?veya şöyle düşünün .hiç tanımadığı birini kim neden 30 yıl bekler.bence o yaşta bakire olmasından çok daha önemli şeyler var .hayat bir kızlık zarından ibaret değil.seviyorsunuz çok güzel hayatınızın kadını .ama tek bir farkla .bakire değil.mutluluğu bir kenara mı bırakmalı.yada kızlık zarını mı diktirmeli?bence boş .hayatı ıska geçmek yerine hayatı yaşamalı

1|0
    0|0
  • Boşanma geçirmişse artık bekaret aranmaz tabi. Ben aramam. Bana huzur ve mutluluk versin başka birşey istemem.

1|0
    0|2
  • ben ararımm

1|5
    2|1
  • hiç öyle zar düşkünü olmadım. kişiliği daha önemli.

2|1
    0|2
    • şu soruyu soran vatandaş neden gizliden soruyor ve neden gizli cevapa kapatıyor. acaba eminim bakire değildir

• yoo bakireyim sadece yanıtlarınızı almak istedim :)

• Ararım sonuna kadar bulana kadar zaten şu anda evlenme yaşı 30 artı bunun sevda ile alakası yok benim yetiştirilme tarzım böyle bunuda değiştirmek istemiyorum.

1|3
    2|1
  • eski kafalı olbilirim ama bence mahremiyet önemli, atalarım nasıl benden önce bekareti aramışsa bende evlendiğim kişinin o hazzı ilk benimle almasını isterim ,unutmayınızki kadın ilk beraber olduğu insanı asla unutmaz ,bide şu var kadın sizden önce bir veya birden fazla birliktelik yaşamışsa ve sizinle beraberken sizden öncekilerden cinsellikten aldığı hazzı sizde bulamıyorsa bu sizin için çok büyük bir tehlikedir ve siz hep aldatılma riski ile karşı karşıyasınızdır,saygılarımla

0|1
    1|1
  • hiçbir zaman aramadım

1|0
    0|1
  • Ben eğer o yaşıma kadar bakir kaldıysam arardım yok bakir kalmadıysam aramazdım.

0|1
    0|1
  • bakire sevdalisiysa 30 da olsa 50 de olsa farketmez.arar.

0|1
    0|0
  • Bu mevzu çok yersiz herkes hakettiğini alır merak etmeyin baskı,mecburiyet yoksa eğer. Erkek olarak evlenene kadar her şeyi tadıp evlenince sütten çıkmış ak kaşık isteyen ikiyüzlüdür. Herkes ne yaşadıysa karşısındakinden onu isteme hakkı vardır. Toplumun bu konuda erkeğe baskısı daha fazladır gerçi milli oldun mu gibi klişeler yani erkeğe belli misyonlar yüklenmiştir.. Kadınlarında bunu bilmesi gerekir. Anlayan anlamıştır heralde

0|0
    0|1
  • gizli kullanıcının

gizli cevaba izin vermemeside ilginç bir durum...

0|3
    0|0
    • evet. kesinlikle.

soruyu gizli sor seçildiğinde, 'gizli cevaba izin verme' nin kalkması gerekiyor.

• Yaşla ne alakası var bu durumun çözemedim...?

Ben 20 yaşımda da takmıyordum..

0|1
    0|0
  • bekaret önemli değil önemli olan sevgi saygı.evlenene kadar yaşamadığı ilişki kalmayıp kızlık zarını diktirerek bakireyim diyen çok kız gördüm.kaçtane arkadaşım vardı öyle.inanın vicdanı bakire olmalı

1|0
    0|0
  • ben şimdi evlenecek olsam da bekaret aramam. ;)

1|0
    0|1
  • ararım namusun yası olmaz ben sabretmıssem evlenecegım ınsanda benım gıbı olmalı

0|3
    1|1
  • karşımdaki insana baglı artık

0|0
    1|0
  • bekaret hiç bir yaşta önmeli olmamalı ve eğer hala varsa sorgulanmalı aslında...

1|1
    0|1
  • bence kişiye ve insanlığa bağlı şimdi eşinden ayrılmış yada ne bileyim o na benzer şeylerde n dolayı ayrılmışsa evlenilir ama o güne kadar kimseyle evlenmemiş ama bekaretini de korumamış birisiyle evlenmem

0|0
    0|0
  • yok canım ararmıyım hiç ona buna veren biri olsun tabiki arar herkez soruya bak ya

0|2
    1|1
  • Soru metnin gizli cevabı taşıyor...

Sevdalı olan 30 yaşında değil 40ında da olsa yine aynı şeyi aramaya devam eder...

0|0
    1|0
  • Sorun degıl bekaret...İlla patlatmak ıcın kızla evlenmek cok sacma...Aşk olsun yeter

3|0
    0|6
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• şimdi şöyle bişey var bekaret arayan insan kendisi de doğru düzgün yaşamışsa hakkıdır arasın zaten hakediyosa bulur,bide şöyle bişey var ki her haltı karıştırıp sadece bekaretini koruyan kızlarda var (açıksözlülükle söyleyebilirim bende öyle yapıyorum ) e bi sevgilim olunca öpüşüyorum sevişiyorum fakat ilerisi yok çünkü kapalı bir toplumda yaşıyorum artı evlilik yaptığımda sorun yaşamak istemiyorum yani o küçük et parçasını koruduğumda çok mu namuslu oluyorum...çoğu insan bu şekilde kimsede çıkıp ben yapmıyorum demesin yemem :)

2|3
    0|2
  • o zaman adamda bakir olsun bende öyle ararım ben nasıl bişeyler yaşamadıysam oda yaşamasın madem

1|0
    0|1
  • Şu 2.el tabiri kullananların beyni kaçıncı el orası tartışılır.Bir insan kadınlığa karşı bu kadar iğrenç tabirler nasıl kullanır bilemiyorum.Kendileri bi kadından çıkma değil sanki ve bunların gerçekten annelerine/kardeşlerinede bu şekilde bakıp onları ezik birer birey olarak gördüklerini düşünüyorum.İnsan seviyorsa,O kişide huzuru,mutluluğu buluyorsa ve zarperest değilse bunları yıkıcı bi neden olarak görmez.Keşke çekik gözlüler erkekler için bi zar üretse."Kendin kendine tak,kendini boz

1|0
    0|2
    • evlilik sonra cıkmıs onu diyenler ama demi.2 güzel söze kanıpta 15 16 yasında sevgilisinin altına yatanlardan degil.sizde kendinizi avutun böyle edebaiyatlarla yatın milletin altına nasıl olsa bun utakmayan biri bulurum diyerekten devam edin durmak yok yatmaya devam :)

• Sizin donanımınız hangi çöplükten bilmiyorum.Hertürlü düşünceye saygım var,tartışabilirimde fakat sizin gibi saygısızca ve hakaret ederek değil.Kadınlarda erkekler gibi butür doğal ihtiyaçlarından utanmamalı,karşısına çıkıcak adama hesap vermek zorunda hissetmemeli,aşkı gerçekten hissettiğinde ve karşısındakine inandığından bundan mahrum bırakmamalı kendini.Bu kişisel kararı alırken insanların kendisine saygı duyup duymacağını düşünmeden önce kendisine saygı duymayı ve kendini sevmeyi öğrenmeli

• bakire kız arayan her yaşta arar

bu işin yaşı yok

her yaşı ilerleyen ilişkiye girerse oooooo

0|2
    0|0
  • Neden gizli yok gizli.

0|1
    0|1
    • gizliden ileri geri konusuyorlar bu yüzdden..yok neymiş patlakmış flanmış filanmış ne kadar iğrenç...kimin nasıl düşündüğünü açıkca görmek istedim..

• süpersin kahloooo :)

• vaovv :)

Yükleniyor...