Tüm arkadasşlara soruyorum bakireliğin sizin için önemi nedir?

Sorumu kimse yanlış anlamasın! Erkekler için; evleneceğiniz kadının bakire olup olmaması sizin için önemlimidir. onun ilki olmak sizin için ne kadar önemlidir. Bayanlar için ise bakireliğe ne kadar önem veriosunuz, kaybetmiş olsanız ne yaparsınız endişe duyarmısınız evlilikle alakalı? kaybetmiş olanlar ne düşünüyor yada

Güncellemeler:
evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• tek cümleyle sorulmuş ama tek cümleyle cevap vermek imkansız.

evlenip ayrılmı, ameliyat geçirmiş yada tecavüze uğramış kişinin iradesi dışında gelişen bu durumdan sorgulama yapmak hata olur. ama diğerleri öyle değil. aşk meşk meselesi yok aldatılma hikayeleri boş. allah akıl ve irade vermiş kullanacak. iradesiz ve arzularının hevesinde koşan biri ile evlilik olmaz. aynı şeyi evli ikende yapar.

bekaret zarını koruyup her türlü cinselliği yaşamış biri de benim nazarımda bakire değildir.

bakire, evlenmemiş ve evlilikte yaşanacakları daha önce yaşamamış olana denir. evliliğe kadar sabredemeyip iradesizlik gösterip zarı korumakla yetinene denmez.

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakire olman şart yoksa olmaz

0|1
    1|1
    • neden olmaz peki

• senin niyetin belli arkadasım sectigin iyi cevaba bakarsan ben bu mantıkla konusmam

• evet doğrusun

Erkekler Ne Diyor 8

• bakire olacaksa tam bakire olsun. her haltı yiyip sağlam zarla gelmesin. saf temiz sağlam karakterli edepli bi kızın da bekaretini sorgulamam.

4|4
    0|0
  • herkesin düşünce ve yapısı farklıdır, önemli olan birlikte olduğun insana sevdiğin insana olan sevgi saygı mutlu olabileceğin kişiyle ise bunun önemi yok, zaten sonuçta erkek için bayan bakire diilse gidip diktirse nerden anlayacaksın. bayanlar bu durumda illaki endişe eder ama sonuçta dedimya açık szölü olup söylemek en güzeli yada sır olarak saklamak ve diktirmek.

0|1
    0|0
    • diktirme işide olunca ömür boyu kocana yalan söylemiş oluyorsun onu diktiren kadında zaten pek güvenilir olamaz

• kişiden kişiye değişiyor bu durumişte bekaretini vermişsindir, ayrılmışsındır, sonrasında başkasını deli gibi sevmişsindir ama tutucu bir ailedir söylemezsin napacaksın? mecbur diktireceksin bir kere yalan söyleyeceksin yapacak bişiy yok başka

• Benim için çok önemli çünkü bakire olmayan bi çok kadın evlendikten sonra ihanet ediyor daha önce cnsel ilişki yaşadığı kişi yada kişiler ile sadece gözlemimi paylaştım aptalca yorumlar atmayın yazımın altına

2|0
    1|1
    • benimde arkadasın kız arkadası başka biri ile evlendi evlenirken yapay zar kullandı sonrasında yine arakdasla görüşmeye devam ediyor

• Normal şeyler bunlar şaşırmıyorum artık :)

• daha neler var neler sorma gitsin bizzat tanık oldugum

• Benim için önemli olan benden öncesi değil benden sonrasıdır. Milat = ben

1|0
    0|1
  • yazdık ama yorumlar ilgini çekmiyor sanki arkadaşım? ne duymak istiyosunuz acaba

0|1
    0|0
    • yoo senin yorumun hoşuma gittti.. duymak istedigim şeye gelince evet bakirelik önemlidir ilk defa evlenceksem kız kesinlikle bakire olmalı ve daha öncede herhangi bir ilişki yaşamamalıdır. çoğunluğun bu şekilde cevap vermesi

• esasen doğrusuda o şekilde aslında daha saf ve temiz duygularla yaklaşmak istiyorsan sevdiğin kişiye o senin ilkin olmalı ilk onda tatmalı onda tecrübe edinmelisin her önüne gelenle değil

• olay zaten önüne gelen diil bakın. insan biriyle tanılıyor seviyor aşık oluyo tüm benliğini veriyor ters giden bişiyler oluyo ve ayrılıyor. gayet normal dimi buraya kadar. ondan sonra birini sevemez bişiyler yaşayamazmı yani sizin dedikleriniz olursa yani herşeyin ilki derseniz. ne eşinden ayrılanlar birdaha mutlu olabilir. neden sevgili iken birdaha hayatına birisi girebilir. sizin dediğiniz sadece tutucu ailelerde görücü usulü olur oda kız saf temiz erkek birsürü halt yemiş.

• önemli değil

1|0
    0|1
  • Vallahi benim icin onemsiz cunku dulum ben. Amator bir kadini kaldiramam artik

1|0
    2|0
  • sevgi saygı önemli şeyler ama bakirelik evlenirken benim için bi kriter hemde önemli bir kriter hocam

0|0
    0|0
Yükleniyor...