Ağlamak istiyorum canım acıyo yardım edin?

Vajinamda nohut büyüklüğünde sivilce gibi bişey var yürürken bile canım acıyo ve utanıyorum kimseye söyleyemiyorum ne yapmam lazım önceden böyle bişey yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• olur sivilcedir ya da iltihap toplamıştır bizdede bazen çıkıyor sivilcedir iltihap öldürücü ya da miden sağlamsa antibiyotik tavsiye etmem ama kullanman gerekecek antibiyotik kullanırsan mutlaka yanında destsk olarak vitamın kullan sevgiler geçmiş olsun sık sık ta yıka zeytinyağlı sabunla sade katkısız olsun

0|0
    0|0
    • Dokunamıyorum ki

• Dün bişeyler hissetmeye başladım sonra büyüdü işte

• 2 gün sonra üzerinde iltihap toplar ama hemen tedavi olursan hem acıdan hemde mikroptan kurtulursun geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba;bu şişlik eğer çok küçük ve şikayet edecek kadar ağrı sızı oluşturmuyorsa kendiniz evde sıcak suya oturma seyansları yaparak tedavi edebilirsiniz ancak bu şişlikler bazen portakal büyüklüğüne kadar ulaşmış olabilir bu durumda mutlaka doktara gitmelisiniz hekim tarafından oluşan büyük kistler cerrahi drenaj yapılarak alınmalıdır. Cerrahi müdahale sırasında hekimler mümkün olduğunca beze zarar vermemeye çalışır ama yinede salgı bezi zarar görebilir bu durumada vajinaya sıvı akıtarak, kaygan ve ıslak olmasını sağlayan bartholin bezleri tam çalışmadığı için vajinanızda kuruluk oluşur ve ilişki sırasında ağrı hissedilir. O yüzden mümkün olduğunca bartholin bezleri zarar görmemelidir. Tedaviden sonra çok dikkatli olmak hijyene çok önem vermek gerekir çünkü %20 oranında hastalık yeniden nüksedebilir ve şişlik yeniden oluşabilir. Geçmiş olsun..

2|0
    0|0
  • Allah aşikına 21 YY da yaşıyoruz.. Bu gibi şeyleri ihmal etmeyin gidin doktora.. Utanacak ne var bu bizim anatomimiz Allah böyle yaratmış.. Lütfen ne utan ne de kork git bir doktora kötü bir şey isede önlemi erken alınsın..

1|0
    0|0
  • Patlat gitsin

0|0
    1|0
  • Görülmeden, incelenmeden kimsenin yorumunun işe yarayacağı bir durum değildir. Bu konuda vakit kaybetmeden jinekoloğa görünün. En azından basit bir sivilce ise bile, başka bir şey olmadığından emin olur rahat edersiniz.

0|0
    0|0
  • neresinde olduğu çok önemli. kıl dönmesi olabilir. kist olabilir. bir jinekoloğa görünmende fayda var.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun asdfhdbwy

0|0
    0|0
  • Kil donmesi ya da sigil olabilir icindemi dis dokudami bir resim cekebiliyormusun

0|0
    0|0
  • lokum bağla üzerine faydasını görürsün

0|1
    0|0
  • Yani yeni olan biseyde geçicidir ama doğuştan varsa doktora gidip lazerle aldirabilirsin

0|0
    0|0
  • furasin krem. harici antibiyotik. sabah aksam sur iltihabı bir noktaya toplar atar.

0|0
    0|0
  • Patlat gitsin abla ne uğraşıyorsun

0|0
    0|0
  • kendisi miyom olur, ameliyatla alıyorlar. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Antibiyotik alcan

0|0
    0|1
  • geçmiş olsun doktora gittinmi

0|0
    0|0
    • Vajinal akne ya da sivilce genellikle kıl folikülleri ve yağ bezlerindeki bir değişikliğin neden olduğu bir cilt sorunudur. Kadınlar arasında oldukça yaygın bir durumdur, ancak vajinal sivilce tahriş edici, utanç verici ve rahatsız edici olabilir. Uzman dermatologlara göre bu sorun yani genital sivilce tehlikeli değildir ve doğal ilaçlar ile tedavi edilebilir.

• açayım gör beni mesaj at ok

• açtım mesajını beklişyorum

• Klitoris şişmesin canım yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bendede vardı öyle bişey ama sivilce buyuklugundeydi. tam girişte. pedim alerji yapmış. iltihat birikintisi olabilir doktora gitmelisin yayılırsa izi kalır

0|0
    0|0
  • Neresinde detay

0|0
    0|0
  • Canım aynısını yaşadım. Nazardan dolayı çıkmıştı ben de. Krem kullandım ben geçti ama ismini unutmuştum. Bilirim o acıyı. Sünnet çocuğu gibi dolaştım 1 hafta. Ama söyleyeyim hemen geçmez.

0|0
    0|1
  • Doktora gitsene canım

0|0
    0|0
  • Şimdi Oray'a bir ilaç var adını bilmiyorum eczaneye gidersen verir sürüyorsun anında etki 😊

0|0
    0|0
    • Eczaneye ne dicem

• yahu bunda utanacak ne var onlar gün içinde neler görüyor hiç çekinecek bir şey değil tanışsaydık senin yerine alıverirdim nasıl çocuk doğuracaksın sen allah aşkına

• Çocuk doğurmakla ne alakası var ya :/

• Doktora git, bekletme. Bazı kistler böyle oluşuyor. Sakın bitkisel ilaç gibi bir şey kullanma.

0|0
    0|0
  • dermatoloğa gitmen lazım ne utanıon sağlık bu? cinsel birlktelik yaşadysan hpv virüsü olabilr vakit kaybetme bu virüsün kansere dönüşme riski var vajinada çabuk dr

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
    • Çok utanıyorum

• yanlış anladın neyse bilinçaltını da belli ettin...
      yayılma derken bulunduğu bölgeden farklı bölgelere geçmeden anlamında ;)

• Doğru anlamışım sen beni yanlış anlamışsın 😉

• Ayy anliyorum ayni sey geldi daha iki uc hafta once basima

0|0
    0|0
Yükleniyor...