Boşalma sorunu?

Ben normalde 4 5 dk da boşalan biriydim. Ancak geçen yıl anksiyete ve depresyon için ilaç kullanmaya başladım. Bu da boşalma süresini 30 40 dk kadar artırdı. Ancak şimdi ilaç bitti. Ve ben 1 dk olmadan boşalıyorum. 1 aydır böyle. İlaç bünyeyi bozdu. Ne yapmam gerkiyor acaba?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İlaç alırken parçaladım kızı desene :D

0|0
    0|0
    • Ahaha. Yani baya iyi oluryordu :D devam etsem ilaca iyi olacak rezil olacağız yoksa :D

• Hemşirelik benim bile değil zaten :D

• kpss ye çalışıyorsun mu? :D

En İyi Erkek Görüşü

• 2, sinde nekadar sürer

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ilaç bıraktığımdan beri ilişkiye girmedim. Mast ile de ikinciyi denemedim. Ama ilaçla ikici bir saati geçiyor.

• o zaman yapacak bir şey yok ya tedaviye devam edin ya da geciktirici kullanın

• En iyisi ilaca devam etmek galiba.

Kızlar Ne Diyor 1

• 4-5 dk ne be?

0|0
    0|0
    • En azında 1 dk dan az değildi :/

• Ona bakarsan ben 4 saat boşalmadığım zamanlarda oldu. Ama şu lanet ilaç bütün düzeni değiştirdi.

• yorum yapamıycam

Erkekler Ne Diyor 6

• Bnde de var erken bosalma. ilac kullandigim donem bndede 1 saat civarina cikmisti. Eski haline donmesi lazim. belki de uyaranlar fazla

0|0
    0|0
    • Kim uyarıyor bilmiyorum evden çıkmıyorum :)
      Gerçi ilacı bıraktığımdan beri ilşkiye girmedim ama fark edecek gibi durmuyor.

• Masturbasyonda erken olabilir. iliskide uzar. mast yaparken kafada fantaziler kurmacalar falan olunca erken bosalma hizlaniyor)

• Kendimi limitless filminde sandım a m k

0|0
    0|0
    • Maalesef bu beyinle değil pipi ile alakalı :)

• Bu ilacı sen sat Nzt 48 den daha çok rağbet görür bırak senatörlüğü ABD Başkanı bile olursun şaka bir yana doktora git dostum

• İlacın adı paxil. Eczaneden 11 liraya alıyorsun. Reçetesiz satılıyor. :D Ben anksiyete için kullandım ama bir arkadaşa doktor erken boşalma için vermiş :) Ayrıca kardeşime aldı kendisi onda da işe yaramış.

• geçmiş olsun dostum.

0|0
    0|0
  • sorun etme kardeşim ben bazen 30 saniyede boşalıyorum

0|0
    0|0
  • Hiiiç panik yok hiiiç panik yok zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • kardeş birleşmeden önce kullan sende o zaman :)

0|0
    0|0
    • Maalesef öyle bir ilaç değil. Uzun salımlı. Yani etkisini göstermesi için 1 hafta kullanman gerekiyor.

Yükleniyor...