Eliza testi ücretini bilen var mi?

Özel laboratuvar veya devlet hastanesinde ücreti nedir

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her yataklı devlet hastanesinde, birçok özel hastanede ve poliklinikte, birçok laboratuvarda test yaptırılabilir. Bunlarla birlikte danışmanlık hizmeti veren bazı merkezler bulunmaktadır.. SGK varsa her hangi bir ücret gerekmemektedir.. Öte ki türlü özel hastahaneler aranarak sorup öğrenilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devlet hastanesinde ücretsiz yapılır ama öncesinde doktora gitmen gerekir ki doktor istek yapsın bir laborant olarak söylüyorim

0|0
    0|0
    • Hmm anladım peki özelde tahmini ücret nedir

Erkekler Ne Diyor 6

• Devlet hastanesinde ücretsiz sigortan varsa.

0|0
    0|0
  • Eliza testi 25 tl devlet hastanesinde. Cybh şüpheleniyorsan toplu yaptır 80 tl tutar. Sadce Hıv değil cinsel yolla bulasan

0|0
    0|0
    • İş basvurumdan ötürü hepatit testi istendi bende direk eliza yaptirayim diyorum.

• Ayrıca doktor mu yönlendirdi eliza testine bir arkadaş öyle yazmış

• Sonucu ertesı gun bellı olur. Diğerını bılmıyorum ben sıgortasız yaptırmıstım

• devlet hastanesi sgk varsa ücret almaz yok sa muyne tahliler 100 tl tutar
    intaniye enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvur can

0|0
    0|0
    • cybh testlri yatırcan

• Bu nasıl Bir Fake Sorudur :D

0|0
    0|0
    • Ne fakesi ya iyi misin
      Hepatit isteniyor bende yaptirmisken herşeyi yaptircam diyorum azcik bilgin olsa gıda sektörlerinde bu işlemler gereklidir bilirdin

• Ben daha fazla tutar sanmıştım

• Elisa testi nasıl yapılmıyor devlette ya? :D

• Elizabeth Testi Okuyanlar :)

0|0
    0|1
  • devlet hastanelerinde ücretsiz her özel hastane yapmaz. şüphen varsa test sonucu gelene kadar sakın kan bağışı yapma, açık yaran varsa bantla filan kapat ve cinsel ilişkiye girme. ayrıca manikür pedikürü kendin yap ve malzemelerini kimseyle paylaşma kimseden malzeme alma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...