4 yıllık evliyim. Dün gece ilişkiden sonra vajinamdan kan geldi. Sebebi ne olabilir?

Öncelikle biraz özel hayatım olduğu için bu soruyu sadece kızlara sormayı düşündüm. Sonra erkeklerin bizim hakkımızda bizden daha çok şey bildiklerini bildiğimden dolayı herkese soruyorum. Netten araştırdığımda bunun çok büyük sorunların ve hastalıkların belirtisi olabileceğini söyledi. İçimi rahatlatacak cevaplar bekliyorum.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• bu basit bir şey değil. çünkü bir çok nedenden olabilir.
    --adet yaklaşmışsa penis rahme değer kanama olabilir
    --adetten yakın tarihte çıkmış olabilirsiiz. içeride adetten kalma kitleler olup vajinal oplin sıvısı asit içeriği nedeni ile bu kitleyi çözer kanama gibi akabilir

bu iki sebepten biri ise sorun yok

bunun dışında sağlık sorunlarınız olabilir. vajina içerisinde kist polip myom gibi kitleler kanama yapabilir.

en doğru çözüm bizim gibi cahillerin aklına uymak yerine bir uzman doktora görünmek olur.

unutmayın. "yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder insanı"

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• rahim kanaması
    Bu hastalık, aybaşı hali dışında görülen aşırı kanamalarla kendini gösterir. Aybaşı hali sırasında da sancı olmaz.. Rahim ağzı ile ilgili bir problem olabilir onun için bir jinekolaga baş vurmalısın.

0|0
    0|0
  • Birinci özel günün geciktiyse iliskiden sonra kanama olabilir ya da hamile kaldinsa o bozulmus olabilir, ama Hic morelini bozmadan bir kadin Dr görün fakat hic morelini bozma, varsa bir sorun en azindan tedavi altina alinmis olur Sun, gecmis olsun tekrar

0|0
    0|0
  • takılma genel sağlık sorunun yoksa bazen olur adetten hemen sonra ya da ilişkide zorlama netyicesi olabilir zayıfta olsa bazen olabiliyor erkeklerin bilmesinin bir yoluda birleşmeyi erkekle yaptığınızdan erkekte merak ya da korkudan beraber takip ediyor buda senin yaşadığının ilk olmadığını gösteriyor

0|0
    0|0
  • Regl olmusun :)

0|0
    0|0
  • Zorlayıcı bir pozisyon falanmı denediniz ya da eşiniz sen henüz ıslanmadan ani ve sert giriş mi yaptı?

0|0
    0|0
    • Olabilir evet

• Umarım tek sebep budur

• şu an bir sıkıntın yoksa bundandır merak etme, uanlız ilişkiye 2-3 gün ara verirseniz iyi olur, vajinanızın kendine gelebilmesi için..

• Geçmiş olsun bir bilgim yok üzgügüm 😞

0|0
    0|0
  • bence gerçekleri bekle içini rahatlatacak cevapları değil. geçmiş olsun telaş yapma.

0|0
    0|0
  • Doktora görün buradan sağlıklı bir görüş çıkmaz

0|0
    0|0
  • Yani regl değilse sorun

0|0
    0|0
  • regl e denk gelmıştır. veya nodul olusup patlamıstır.

0|0
    0|0
  • Fazla zorlama yaşandıysa olabilir

0|0
    0|0
  • zedelenme vardır, miyom da olabilir. annem miyom ameliyatı olmuştu. bence gitmelisin doktora.

0|0
    0|0
  • yırtıldı mı acaba

0|0
    0|0
  • İçinizin rahatlamasını istiyorsanız, sorununuzun çözümünü burada aramayıp lütfen bir doktora gidin.

0|0
    0|0
  • Esnek zar diye bir sey varmis.

0|0
    0|0
  • Meryem sen misin? :)

0|0
    0|0
    • Meryem olsam bile kendimi niye ifşa edeyim

• Demekki sen sin :)

• arada bir eşimde de oluyor. ama doktora gitmesine rağmen bir şey çıkmadı. sadece rahmi ters olduğundan olabilir demiş.

0|0
    0|0
  • fazla zorlayınca gelmesi normaldir yaşayan bilir özellikle birden fazla ilişkiye girince oluyor günlük , kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Bizlere sormak yerine doktora gitmeni tavsiye ederim. Bizler kulaktan duyma şeyleri sana söyleyip aklını karıştırmayalım

0|0
    0|0
  • Emin ol için rahatlatacak en buyuk cevap doktor muayenesinde abicim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktora gitmek istemiyorum diye bir saçmalık mı var. senin evli oldugunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Orgazm olup ıslaklık saglanmadıgında tahrıs edebiliyor. Korkulacak birşey yok

0|0
    0|0
  • canım bilemedim bende, hiç başıma gelmedi, hiç duymadım, zorlama falan oldu mu?
    bir kadın hastalıklarına görün bence..

0|0
    0|0
    • Çok zorlama olmadı ama o an biraz yanma hissettim. Doktora gitmek istemiyorum :-(

• Peki teşekkürler

• rica ederim :)

Yükleniyor...