Göğüslerden nasıl kurtulabilirim?

Var mı bir çaresi bunun ameliyat gibi şeyler dışında ya. Cidden büyükler koşamıyorum hopluyorlar. Neyseki sarkmıyorlar ama ilerde çocuk emzirince falan sarkar diyorlar. Gömlek giyiyorum medium ama sırf göğüs kısmını ilikleyemediğimden terziye diktirmek zorunda kalıyorum. 95cm ya şaka gibi.

Güncellemeler:
Gençler 95 beden takmıyorum yuh yani de zaten kilolu değilim. 95cm diyorum gögüs çevrem. Boy 1.67 kilo 58
Ameliyat dışında yazdığım halde herkes ameliyat ol demiş daha ne diyim ben size

0|0
4|41

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bunu birde meme kanseri olup memesini aldırmak zorunda olan bayanlara sor bakalım cevap ne olur sence

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana verebilirsin

0|2
    0|0
    • Olanla niye yetinilmiyor 🤔🤔🤔

• Ya senin etiketlemen niye olmuyor engelledinmi yoksa sen beni 😂😂

• Einstein bile demis atomu parcalamak kadinlari anlamaktan daha kolay 😁😁😁

Erkekler Ne Diyor 40

• Sorun yapma bence.

1|0
    0|0
  • Elbette ameliyat ile küçültülüyor.. Yalnız bebek emzirmeden yapmıyorlar.. Eğer çocuk yapmayacağım dersen belki erkende yaparlar..

0|0
    0|0
  • :D Nediyeyim bilemedim kimisi küçük diye şikayetçi sende büyük diye ama bildiğim kadarıyla ameliyat ile küçültme işlemi var tıp da

0|0
    0|0
  • Gorsel var mi?

0|0
    1|0
  • 95 cokta buyuk degıl sankı. ancak estetık operasyondan baska sansın pek yok. ya aseveceksın ya keseeceksın

0|0
    0|0
  • Paylassana kizlarla pis bencil

0|1
    0|0
  • Operasyon..

0|0
    0|0
    • Para mı vercem bir de ona boşver

• Çok büyükse bebek emzirdikten sonra operasyona ihtiyaç duyabilirsin. Büyüklerde sarkma çok olabilir.

• Şimdi vücut oranlarına, kilona da bağlı büyük küçük olması. Çok aşırı büyük degil bence. Ama sağlık açısından seni kötü etkileyecek kadar büyükse operasyon düşünebilirsin. Ben yine de ameliyat en son çare derim.

0|0
    0|0
    • Sağlıj açısından bir sorun yokta işte nw bileyim büyük hissediyorum

• Sağlık açısından sorun yoksa hiç ameliyat işine girme. Daha çok psikolojik seninkisi. Utanacak, sıkılacak bişey yok. Biraz kilo verebilirsin. 95cm hiç de anormal bir büyüklük değil. Diri olduktan sonra çok da güzel durur :) bence hiç değişikliğe bile gerek yok. Kıyafet ayarlanır her zaman :)

• yalanci olma

0|0
    0|0
  • Ameliyatı zor değil. Senin gibi biçok kadın bu durumdan muzdarip. Ameliyattan korkma

0|0
    0|0
  • kurtulman tabiki imkansız ama kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleriyle dik ve sağlıklı olmalırı sağlayabilirsin..

0|0
    0|0
  • 95 ama ne a b c d 95a sa kilolu oldugu gösterir :) ya da . Üst tarafın geniş 95 c d ise ozaman büyük derim

0|0
    0|0
  • Iyi iste

0|0
    0|0
  • tek çaresi ameliyat ama doktorunu ve hastaneni iyi araştirmalisin ciddi sikintilar oluşturabilir yanliş bir ameliyat

0|0
    0|0
  • Insanlara hayal kurdurmasana yaa sapsikk 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Bu ne bu ne bu ne simdi 😁

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun yaa hazine sahibisin kıymetini bilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • evleneceğine göre bence sorun yok

0|0
    0|0
  • İyidir değiştirme

0|0
    0|0
  • bence çok güzel

0|0
    0|0
  • estetik müdahele ile istediğin ölçülere getirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Supermis

0|0
    0|0
  • canım kambur olursun en basta. vucut direncine gore ayarlanmalı. dohtora get.

0|0
    0|0
  • Kilo boy nedir

0|0
    0|0
  • ben bir ömür yaşardım bu haliyle sıkıntı yok haha :)
    iyi geceler :)

0|0
    0|0
  • Görmek lazım görmeden bşy diyemeyiz

0|0
    0|0
  • iyiymiş

0|0
    0|0
  • giyotinle...

0|0
    0|0
  • 95 mi 🙄😵😳😳 sen çocuğunu liseye kadar emzirirsin o zaman 😛😛😁😁😁

0|0
    0|0
  • ameliyat ve sonrası ağrılı geçecek çünkü vücudundan et kopartacaklar. ayrıca derdin emzirdikten sonra sarkma ise onu kafana takmamalısın. bu ameliyattan sonra emzirememe gibi bir durumunda olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 3

• ameliyat olman lazım.. başka yolu yok

0|0
    0|0
    • hayır yaa olmasın nasıl kıyacak o muhteşem güzelliklere ? yanlış yönlendirmeyin hatunu

• 95 beden değil. 95cm dedim

• aslında her ikimizinde tarifi yanlış.. sanırım d cup doğrusu

• Ameliyatla küçültüyolar

0|0
    0|0
    • hayır yaa olmasın nasıl kıyacak o muhteşem güzelliklere? yanlış yönlendirmeyin hatunu

• Kac beden canm?

0|0
    0|0
Yükleniyor...