Korkuyorum yardim eder misiniz?

Kabız olmusum dün ille yapayım diye insan üstü şekilde ıkındım. Ikındıktan sonra vajinamdan beyaz sıvıyla birlikte kan geldi iki defa üstelik. Şimdi kizlik zarima bir sey olmus mudir diye korkuyorum. Arkamdan gelnedi arkdslar vajinamdan geldi gordun ve sildim basurum falan yok. Sacmalama falan diyorlar ama kizligi bozulmayan insanlarin dogumda bozuluyormus ya. Dogumda da ikinmayla nozulmuyor mu? Cok korkuyorum lutfen yardim edin.

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• doğumda bozulmasının nedeni fetusun gelişi canm :) Hayır bişey olduğu yok boş yere kuruntu yapma :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ve hatta doğumda da bile bozulmayan varken, sen nasıl oldu ıkındın da bozuldu.. Bu kadar mı cahilsin yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• O zaten normal bir akıntı ama fazla zorlamışsın.. Yalnız şunu iyi bil fazla ıkınma sonrası rahim sarkması oluşabilir.. Kabız olduğunuz da çok zorlamak yerine lavman yapmanız tavsiye olunur.. Sık kabız olma durumu olanlarda mutlaka kuru kayısı yemeli..

0|0
    0|0
  • Vajinadan kaka yapmaya mı çalıştın naptın bacım sen :D

0|0
    0|0
  • doğumda ıkınmayla bozulmuyor VAJİNADAN BEBEK ÇIKTIĞI İÇİN BOZULUYOR.

0|0
    0|0
  • alakasız bozulmaz oyle. bolgeye dırek darbe lazım. ıkınmayla aynı kas grubu oldugu ıcın korumaya alıyor. ıkın ve hisset.

0|0
    0|0
  • Yok yaw oyle birsey olmaz merak etme belki içerden damar falan zorlanmistir eğer bulabilsen saf zeytin yağı iç kabizliga iyi gelir

0|0
    0|0
  • Mantık olsa cozecen durumuda ordan cocuk cıkıyo kocaman ondan bozuluyo ıkınmayla bozulacdk bişi degil bişeyin girip cıkması lazım

0|0
    0|0
  • yok hayır içsel bir kanama olabilir yinede doktora git zarla alakalı değildir sanırsam

0|0
    0|0
  • Vajinanin ic duvari yirtilnis catlamis olabilir duzelir bekaretine bisey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Doktora başvurmalısınız, eğer bozulma söz konusu ıse rapor alırsın

0|0
    0|0
  • korkma bidakine sıvı gıdalar ye iç kabız olmazsın

0|0
    0|0
  • Yok doğumda ikinmayla değil çocuk çıkarken bozuluyor kizligina birsey olmamıştır merak etme

0|0
    0|0
  • ıkınmayla bozulmaz
    için rahat olsun
    kaysı suyu için
    kabızlıga iyi gelir

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma adetin yaklaşmış muhakkak.

0|0
    0|0
  • Bir iki kaşık zeytin yağı iç hemen çözülür

0|0
    0|0
  • ıkınmaylada bozuldunu ilkkez duydum

0|0
    0|0
  • bozulmaz, sıkıntı yapma..

0|0
    0|0
  • ♥ Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

0|0
    0|0
  • ulan bakire olmayan biri nasıl doğum yapsın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dogumda ikinmayla değil canm cocuk cikacagi icin bozuluyo ama senn sorununu anlayamadm ackcasi

0|0
    0|0
  • Ikınırken orana hasar vermisindir orası hasan yerimiz bişey girmeden bozulmaz

0|0
    0|0
  • ıkınırken zorlamışsındır tabi zorlayınca kanamışdır orası en hassas yerimiz. neyse sen sıkma canını oraya bişi sokmadan girmeden kızlık falan bozulmaz m. etme

0|0
    0|0
  • Bendede oldu belimi cok zorladım adet donemime yakın degildim ve kan geldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...