Vajinamın şekli değişik?

Vajinamın dudakları sarkık değil, normal boyutta. Fakat iç dudaklarının içindeki et praçası dışta duruyor. Vajinal estetik mi yaptırsam acaba? Evlenince falan şeklinden sorun olur mu? Lütfen buraya resmini atmadım düzgün yorumlar.

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• bir sorun olduğunu sanmıyorum. Büyütüyosundur. Görmedim ama zaten çok da önemli değil.

0|0
    0|0
    • Bence görüntü açısından kötü duruyor.

• Amaaan ne takıyosun :D Şeyi buldular da düzgününü arıyolar...

• Tamam :D

En İyi Kız Görüşü

• Benimde oyle bende sen gibi diyordum ama baksana cogu erkek sorun etmiyomus

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Görsel olarak vajina şekli tahminen 30 civarında.. Tabi en çok beğenileni kabarık dudaklı ve çizgi gibi olandır.. Ancak çoğu zaman dış dudakları açık iç dudakları gözüken sarkan hatta iç dudakları çok büyük olanlar mevcuttur.. Elbette bu gün jinekoloji dünyasında vajina estetiği hayli aranan durumdur ve her türlü müdahele ile estetik sağlanmaktadır.. Ancak burada bu işi ehil kişilere yaptırmak önemli.. Yalnız bu iç dudak çıkıklığı cinsel cazibeyi ve aktiviteyi engellemez.

2|0
    0|0
  • Arkadaşım pek çok erkek sorun etmeyi bırak, bunun sorun olabileceğini aklına bile getirmez. Ki sorun da değil aslına bakarsan bahsettiğin durum. Seni çok rahatsız ediyorsa belki içini rahatlatmak açısından plastik cerrahiyi düşünebilirsin ama bu konuda daha var olmayan birinin bunu sorun edebileceği ihtimali üzerine bir cerrahi müdahale pek sağlıklı bir tutum değil.

0|0
    0|0
  • Sonuçta senin psikololjin önemli bu konuda.

0|0
    0|0
  • gayet normal vajinan var. sıkıntı yapma. boş boş şeylerle kendinize dert aramayın

0|0
    0|0
  • Kadınların vücudundaki estetik değişimi yüzünden bunlar oluyordr bence sorun yapma derim çünkü bayanlarda bu genetik olabiliyor vajina bölgesindeki sorun bayanlarin yüzde 50 sinde var

0|0
    0|0
  • Güzel bence

0|0
    0|0
  • Sorun olur görür görmez kaçar

0|0
    0|0
  • ya normal dıyosun normal ıste nerde olcaktı etler ıcınemı gomulcek dısta olcak tabı etlı butludur ondan takılma bukadar sorun olamz oranı buranı gıdıp estetıkcıleremı acıcaksın

0|0
    0|0
  • Nasıl değişik?
    Değişik olmayanı nasıl?

0|0
    0|0
  • çokmu kötü duruyo

0|0
    0|0
  • Problem olucağını zannetmiyorum estetik düşünme ama alanındaki bir doktorla görüş derim

0|0
    0|0
  • Pipi için sorun olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • genelde öyle olmalı sanki normal bence

0|0
    0|0
  • bir de buraya resmini atsaydın :D

0|0
    0|0
  • bir resim olmayınca ne desek. lapioplasti. dudak kucultme ama zevk katsayın duser.

0|0
    0|0
  • Hos güzel

0|0
    0|0
  • özelden at abime gösterim abim doktor

0|0
    0|0
  • At ki gorup guzelmj degilmk soyleyelim

0|0
    0|0
  • ya abudik gubidik sorular soruyorsunuz ya estetik yaptır desek yapıcakmısın

0|0
    0|0
  • filmde görmüştüm ama heralde baya geniş.
    irice.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim de de ayni sorun vardı bence gayet güzel oral da hele. Sevgilin ya da esin dert etmezse sende sorun etme

0|0
    0|0
  • Öyle şeyler sıkıntı olmaz.
    Ama benzer bir foto atarsan daha iyi yorumlar alırsın

0|0
    0|0
  • Ben olsam sknti ederdim bence yaptir

0|0
    0|0
    • Neden sıkıntı ederdin?

• 😀😁😂

• :D.

• bişi olmaz rahat ol lütfen sanırım vajina dudakları dışarı sarkmış durumda

0|0
    0|0
  • daha güzel işte dışarıya doğru çıkık ve etli vajinayı kim istemez sakına öyle yapma

0|0
    0|0
  • sqmedkki ne bilek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha once kimsenin vajinasini gormedn sanrm cogunlugun oyle takma bence. Normal ayakta duz dururken de cikik mi duruyor? Benm de var ama acinca gorunuyor mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...