Hamileyken ilişkiye girmek?

4 aylık hamileyim ve ilişkiye girmek istiyorum olur mu? bebeğe zarar gelir mi?

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bu pozisyon gebelik için tercih edilen pozisyonlardan değildir. Özellikle gebeliğin ilerleyen haftalarında kontrolsüz bir hareket sonucu karın üzerine basınç olabilir. Bu durumda sıkışan bebek kesesi yırtılabilir ve erken su gelmesi durumu oluşabilir. Bu durumda bebeği, hangi haftasındaysa doğurtmak gerekebilir ve prematüre doğan bebek uzun süre küvöz tedavisi gereksinimi duyabilir. Gebelik esnasında cinsellik devam etmelidir ancak pozisyonlardan karın içi basıncını artırmayacak olanlar tercih edilmelidir.
    Bunun için kadının yan yatarak erkeğe arkasını dönmüş durumda birleşmeleri ve kontrollu olmaları hiç bir sorun teşkil etmeden ilişkiye girilebilir.. Kadını asla misyoner pozisyonu veya ona benzer pozisyonlarda ilişkiye zorlamamak gerekir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• arkadaşım doktoruna periodik kontrollere gidiyormusun bilmem ama gitmeni hamilelik seyrini takip etmeni öneririm.

gelelim soruna. eğer doktorun sana herhangi bir düşük tehliken olduğu uyarısı yapmadıysa hamileliğinin normal olduğunu söyledi ise son doğum gününe kadar ilişkiye girebilirsin. sadece karın bölgesine baskı yapmayın. yani sen altta eşin üstte ise dik dursun üzerine yatmmasın

eğer düşük tehliken olsaydı zaten doktor uyarır yasak olan şeyleri söylerdi.

0|0
    0|0
  • Her hamilelik kendisine özgü riskler taşıyabilir. Siz bu konuyu sizin hamileliğinizi takip eden hekiminizle konuşursanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

0|1
    0|0
  • Abla gelmez rahat ol rahim ile vajina arasında 30 cm mesafe var

0|1
    0|0
  • Zarar verir girme.

0|0
    0|1
  • 6.7. aya kadar gırınebılıyor dıe bılıyorum kanks

0|0
    0|0
  • dikkat etmeniz lazım bebeğe zarar verebilirsiniz her pozisyon olmaz sert hareket ve darbe olmaz doktorlar 6 aya kadar olabilir diyorlar bence çocuk canlandıysa birleşmeden sevişmeyle oral yoldan eleşerek yetinin sevgiler

0|0
    0|0
  • gamzeleri olur çocuun. :D

1|1
    0|1
  • Ccocuk dogunca baba iyi oluyor mu derse ne diyeceksin

0|0
    0|1
  • enişte bir johnny sins değilse no problem...

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz devam edin

0|0
    0|0
  • hayır neden zarar versin eger saglık acısından annenin bir riski yoksa son dönemere kadar ilişkiye girilebilir.

0|0
    0|0
  • Fantaziye kavmadiginiz surece sikinti olmaz...

0|0
    0|0
  • çocuğa daha doğmadan cinselliği öğretmek :D :D babaaa bu seninkimi l*n

0|0
    0|0
  • Gelmez sadece dogru poİsyonu uygulayin

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz 7 aya kadar rahat yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • doktor sıkıntı yok dediyse ilk 3 ay ve son 3 ay haricinde fazla zorlamadan girebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bebekde hamile kalabilir

0|0
    0|1
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Gelmezz

0|0
    0|0
  • zararı olmaz... ama ilerleyen aylarda zor bir gebelikse dr zaten size tavsiyelerde bulunur

0|0
    0|0
  • Olur gire bilirsin istersen Dr danis

0|0
    0|0
  • bişey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • bişi olmaz takıl kafana gör. 6. ayda bırak ama

0|0
    0|0
  • son 2 aya kadar serbest olması lazım. ama doktorun daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • acabaaa

0|0
    0|1
  • Iliekiye girmek istiyorum derken, kiminle?

0|0
    0|0
  • bu durumu hastalarımı muayene ettikten sonra açıklıyorum. bebeğin durumu çok önemli. zaten hamile olduğun için düzenli muayene oluyorsundur doktorunuza danışın utanabilirsiniz ama utanmayın çünkü burada en önemli unsur bebeğiniz. siz mutlu olursanız bebeğiniz daha sağlıklı olacaktır ama dediğim gibi doktorunuzu dinleyin. hatta size hangi pozisyonlarda ilişkiye girmenizin daha doğru olduğunuda söyleyecektir. en basiti ben misyoner pozisyonundan uzak durmanızı öneririm çünkü eşinizin ağırlığı bebeğe baskı yapacaktır.

0|0
    0|0
  • internette bu konuda yapılmış bir çok bilimsel makale var burdakilerin saçma sapan yorumlarından sa onları okumanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz llütfen çok tehlikeli bebek açısndan hiçmi dayanamıyon

0|0
    0|0
  • seni gidi seni tutamıyorsun kendini dimi eğer doktor girme demediyse gir tabi ama hard takılmayın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 aysa sknti yok ilk ve son 3 ay sknti verr o da enfeksiyon acsndan cok buyuk değil yani cnku genelde erkkler dinlemeyip yaptklari icin nyseki cok onmli bir sorun teskil etmyor ama belli olmaz tani yinede

0|0
    0|0
  • Doktoruna sor bana 6 aya kadar izun verdi

0|0
    0|0
    • normalse c aydan sonra bırşey olmz ama yarısı gırıp çıksın
      domalma pozısyonu kucak skın olmasın

Yükleniyor...