Genital bölgeme kolonyagı döktüm kızlık zarım bozulmus mudur?

Mantar sanırım bende aktardim resmen mahvetti kızlık zarim zedelenmismiidr lütfen ciddi cevap verin

Güncellemeler:
Olum mi ciddi cevap vrin
Pezeve

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen çakmakla ateşe verseydin.

Kolonya daha etki etmeden yanar ve uçardı. Sende bu riski almamış olurdun.

Soruna gelince. Kolonyadan kızlık zarının bozulacağını sanmıyorum. Sonuçta kolonya yalnız başına zara zarar verecek yapıya sahip değildir kanımca. En fazla canını yakar. O da belki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Yok küflenmiştir

1|0
    1|0
  • Alkollü sıvılarla kızlık zarı bozulmaz merak etme.. Sert bir şey girmedikten, aşırı efor gerektiren sporda zorlama yapmadıktan sonra yırtılma da olmaz.

0|0
    0|0
  • arkadaşım kolonyağı dediğin eğer kolonya ise zarar vermez. sadece canına yanar. ayrıca mantarın oluşumu senin dikkatsizliğin ve tedavisi bu değil. mantar olmamayı en başta öğrenin. nasıl mantardan korunur mantar olmazsınız bunu öğrenin.

0|0
    0|0
  • bide çakmak çaksaydın kanks

0|2
    0|0
  • Çakmak tut oraya, en azından tüylerini almış olursun.

1|2
    0|0
  • bekaretine hiçbirşey olmadı merak etme. mantar filan varsada kafana göre icat çıkarma git doktora tedavini ol.

0|0
    0|0
  • kezzap döksen yine bozulmaz

1|0
    0|0
  • kızlık zarını boşver kısırlık yapmasın.

0|0
    0|0
  • Kolonyagi nedir hayattan soğudum

1|0
    0|0
  • Dahada neler :) :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarın tertemiz olmustur. hayatında tek yapmayacagın seyi yapmışsın. kimse sana anlatmadımı. zar ince kolonya alkollü eritir diye. yazık olmuş.

0|0
    0|0
  • kolonya şişesini sokmadıysan sorun yok :) normal bir insan durduk yere vaginasına neden 80 derece alkol döker hala anlamış değilim

0|0
    0|0
  • hayır bozulmamıştır. ama bu fantaziyi neden denedin ki

0|0
    0|0
  • kokmasın diye dökmüş olsaydın iyidide şimdi bilemedim

0|0
    0|0
  • Intihar sebebi

0|0
    0|0
  • Bozulmaz

0|0
    0|0
  • Erimistir 😀😊

0|0
    0|0
  • Ohaaa

0|0
    0|0
  • Gitti maalesef

0|0
    0|0
  • çok güzel kokar.. bozulmaz

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun artık cinsel ilişkiye bile giremeye bilirsin çocuğun olma ihtimali sıfır girsen bile sen ne yaptın kafana göre öyle?

0|0
    0|0
    • Ciddimisin

• Tabi ki hayatının bitti resmen hemen acile gitmelisin belki ilaçlı yıkama yaparlar

• Iide sildim peceteyle

• neden zedelensin saçmaladın parmak falan sokmadın heralde

0|0
    0|0
  • oldu da bitti maşallah artık kadınsın dilediğinin altına ya da üstüne yata bilir dilediğin gibi genitalinin resmini çekip face ye ata bilirsin :P

0|0
    0|0
  • şişeyi sokmadıysan bişey olmamıştır

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canim artik kadinsin

2|0
    2|1
Yükleniyor...