Nasıl penisini büyütebilir?

Erkek arkadaşımın penisi çok küçük 15 cm. Penisini büyütmesi için neler kullanması gerek?

0|0
3|64

En İyi Erkek Görüşü

• kremle şunla bunla büyümez. büyümesi için ameliyat olması lazım. ama 15 cm peniside hiçbir doktor büyütmek için uğraşmaz. dünya ortalaması 11 zaten.(buna zencilerde dahil çinlilerde) sanırım fazla p*rno izlemişsin. ha onlarınki nasıl öyle oluyor dersen 2 sebebi var. 1 özel olarak seçiliyorlar 2 düzenli olarak iğne yaptırıyorlar bu arada o iğnelerin riskleri bayağı büyük haberin olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 15 gayet iyi yuzde 80 erkeklerin oyle

0|0
    0|0
    • 15 ne yaa pipi o

• @abzürt yanlış anladım senin dediklerini desteklemek amacıyla söylemiştim.

• @jaokhan Eyvallah dostum 😉😉

Erkekler Ne Diyor 63

• Sen nasil follos olmussan 15 cm e kucuk diyon

1|12
    1|0
  • sen iyi misin. hap falan almadın değil mi. kızım ne yapacaksın büyütüp. senin derinliğin zaten 15 cm. fazlasını arkaya mı alacaksın. ayrıca büyük olunca ne oluyor. vajina içerisinde zevk alabileceğiniz bir şey yok ki. tüm zevk noktalarını herkes ulaşabilsin diye Allah dışa koymuş. içeride derinlere neden gizlesin. insana zulum yapacak değil ya.

uzun penis acıdan başka bir işe yaramaz. 8-9 cm lik vajinanla 15 cm yi beğenmiyorsun. sanırım sen şu an ya duman ya hap ya sulu aldın kendinde değilsin

0|5
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın büyütemez , sadece cerrahi ile en fazla 2-3 cm olabiliyor oda normal boyutta olan için adam gibi bir doktor normal bir penis için hastasının yaşam konforunu tehlikeye / riske atmaz.
    Normal penis zaten 13-17 cm arasında olan. Fazlasının ne sana ne de ona pek bir faydası olmaz. Sen ve erkek arkadaşın boyuna değil işlevine bakın. Gerisi hikaye. Seks te keyif alma ve yaşamak et parçasında ibaret değil.

0|0
    0|0
  • Bir kere o penis normal büyüklükte.. Sakın öyle penis büyütürüm diye aptalca işlere kalkışmayın sonra olanda elden gider..

0|0
    0|0
  • Doktor onay verdikten sonra sorun yok girmende. Düşük riski veya kanama gibi sorunlar olmaması lazım.

0|0
    0|0
  • hayata dair iç burkan küçük detaylar

0|3
    0|1
  • sende ki vajina 1 metrekare mi

0|3
    0|0
  • Arkadaşa petrol boru hattı verelim :D

0|1
    0|0
  • Öyle bir dünya yok büyümez

0|0
    0|0
  • Allah'a dua ederek büyütebilirsin

0|1
    0|0
  • Bu boy iyi

0|1
    0|0
  • Vajinal zevk noktaları içe doğru 5-7 cm'de biter. Uzun penis sadece psikolojik bir gereklilik. Önemli olan vajinanın zevk noktalarını uyarabilmek. Ritmi kaybetmemek.

0|0
    0|0
  • Ona fazla müdahale edemezsin. Doğuştan belirlenir. Benim o konuda sıkıntım olmadığı için araştırmadım hiç ama erkek arkadaşın araştırırsa yöntem bulur belki.

0|0
    0|0
  • İlaç falan hepsi hikaye ama proexdenter diye birşey var o belki işe yarayabilir... Ama uzunluğu ideal olması lazım 15 kısa değil

0|0
    0|0
  • Uterusuna girmesini istiyorsan 15 yetmez tabi.
    Ergen bebeler çakma hesap açıp sallamasyon soru soruyorlar.

0|0
    0|0
  • Soruyu gorunce Babamın bir sözü geldi aklıma derdi ki ; ''dert dediğin şey çük gibidir evlat en büyüğü kendinde sanırsın''

0|0
    0|0
  • Bol bol senin onun penisi ni vakumlaman lazım fıstuk 😊

0|1
    0|0
  • bu ölçü yetmiyor mu

0|0
    0|0
    • hayır

• bir sürü reklam var ama bunlar hikaye ama biliyorsun önemli olan boyut değil onu kllanmasını bilmesi önemli, yani sizin orgazm olmanız için uzunluk değil önemli olan

• erkek arkadaşını bir yere bagla ayakta böyle.. sonra cükünede ip bagla var gücünle cek.. artık uzadıgı kadar uzamadıgı kader diyip katlanacan

0|0
    0|0
  • kopana kadar asıl uzar hemde koptuğu için cebinde gezdirir istediğin an istediğini yaparsın :D

0|0
    0|0
  • Hanfendi 15 cm cok kücük falan demeniz bile sizin hiç gerçekte penis görmediginize işaret eder söyleyeyim. o yüzden bu sorulara gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • senin 60 santim derinliği küçülttür bence :)

0|0
    0|0
  • İşte zalım hayat böyle kimisinin pipisi küçük kimisininde beyni (sen) gibi

0|0
    0|0
  • Nabacan 25 cm olsa nolacak gölgesinde rakı mı içecen?

0|1
    0|0
  • ondan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Çok küçük? Allah başka dert vermesin. Bu mu küçük?

0|0
    0|0
  • Hıyar degil sulayıp tuzlayıp büyümez, oynamayın bide saglıgından olmasın çocuk

0|1
    0|0
  • Ozelden yazsan konussak bu konuyu?

0|0
    0|0
  • p*rno mağduru ergenler

0|0
    0|0
  • Cok kicuk 15 cm ne dim simdi :D penis egzersizleri var soyle arastirsin sen kaclik istiyosun :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...