Erkek gibi olan kızlar var ya onlar lezbiyen mi oluyor?

Sesini kalınlaştırarak konuşan, erkek gibi giyinen, saçlarını kısa kestiren, erkek gibi yürüyen kızlar var ya onlar lezbiyen mi oluyor?

Eksileyeceksiniz belki ama sormak istedim.

Tanıdığım öyle insanlar var, sanki erkeklerle ilgilenmiyorlar gibi.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çoban kız yada davaro daha uygun o tiplere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• evet genellikle aktif lez oluyolar psf lezler kadınsı tipler olurlar aktifler ise erkek gibi hisseder öyle giyinirler ve psf lezler ile çıkarlar genellikle lezlerde her iki taraf ta kıskanç olur bu yüzden ilişkilerinde sürekli sorunlar çıkar ve genellikle fazla sürmez bugüne kadar en fazla 7 yıl sürenini gördüm

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmammak lazım belki bir tarz için belkide

0|0
    0|0
  • bana göre travesti oluyor ki erkekliğe özeniyor ameliyat olmasında fayda var :)

0|0
    0|0
  • yok bebeğim onlar kezbanus dölükus oluyor lezbiyenler genelte çıtı pıtı hoş kızlar oluyor :D el ele tutuşup öpüşerek giden kızlar lezbiyen oluyor birde bunun gecesi var O.o :D

0|0
    0|0
  • tarz isi aslında ama lezbiyenlige yatkınlık vardır genelinde

0|0
    0|0
  • Tam tersi olmasın...

0|0
    0|0
  • eski sevgilim erkek gibiydi biraz huy konusunda sanki kankaydık be unutulmaz kişi benim için

0|0
    0|0
  • yok bacım gay oluyorlar:)

0|0
    0|0
  • eğer lez olmayan varsa söyle itici görünüosunuz erkeklere öyle dediler de

0|0
    0|0
  • uzaklaş bu kızlarda şaşırdı ya

0|0
    0|0
  • aman sen onlardan olma zaten ortada sevgilisiz kız az iyice neslinizi tüketmeyin :D

0|0
    0|0
  • öylelerinide hiç sevmiyorum he sabun yapılsın hepsinden ;)

0|0
    0|0
  • Lezzler yumuşak olurlar o travesting olabilir :)

0|0
    0|0
  • bazıları hıyar sürüsü,bazıları travesti,bazıları lezbiyen... karışık işte...

lezbiyenler kendi halinde,travestiler harbiye-taksim de, hıyar sürüleri heryerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Biraz dikkatli olun ön yargılarınızla :).Böyle davranan kadınlar senin verdiğin örnekler biraz erkeklere özenen kadınlardır / kızlardır.Bu eşcinseller hiç belli olmuyor.Hiç ummadığın kadın türünden lezbiyenler veya eşcinseller çıkabiliyor.Nereden biliyorum diye soruyorsan eğer ben bir iki kere kadınlardan çıkma teklifi aldım iş yerinde ve hiç ummadığınız kadar feminen kadınlardı ve halen bu gün neden bana teklif ettiklerini anlamış değilim.Sanıyorumki insanlara verdiğim sinyaller veya çok sıcak bir insan olmam bazen böyle şeylere yol açıyor ve zahten erkeklerden fazla kadınlar bana dışarıda bakıyor ve öyle güzel bir kadında değilim.Kafamda soru işaretleri dönüyor.

0|0
    0|0
  • kadın arkadaşı olmayan erkeksi hatuna lezbiyen yakıştırması garip geldi. Adı üstünde imajını böyle belirliyor. Bu biraz savunma mekanizmasıdır genellikle ergenlik döneminde görülür yakın olmak istediği erkek grubuna kendini adapte eder. Bakın bende sizdenim gibi. KAdınsı özelliklerini henüz keşfetmemiştir.

0|0
    0|0
  • Eh, bende görüyorum o türlerden ön yargılı olmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Evet öyle oluyolar, leşş gibi de kokuyolar.

0|0
    0|0
  • Elen Degeneres'i tarif ettin.O da lezbiyen.

Aşağıda yazılanları okudum da, ''travesti'' olduğunu iddia edenler var.

Yahu adam zaten erkekse,erkekliğe özeniyor da sonunda travesti mi oluyor?Erkek olup, kadınlara özenince oluyor diye biliyordum ama...

0|0
    0|0
  • butch denir onlara da lezbiyen olcak diye bi kural yok.

0|0
    1|0
  • Bana ne, sana ne...Rahat bırak insanlar istediği gibi yaşasın arkadaşım.Sana bir zararı dokunmadıktan sonra ne yapacaksın öyle konuşmuş böyle yürümüş.

0|0
    0|0
  • Bir kısmı özenti bir kısmı lezbiyen

0|0
    0|0
  • Bence erkeksi lezbiyen.ama tabi tarzıda olabilir.ama en azından benim karşılaştıklarım lezbiyen

0|0
    0|0
  • yapı meselesi

0|0
    0|0
  • lez deel transesksüel

0|0
    1|0
  • benim de lez eğilimim var. gayet çıtı pıtı ve fazlasıyla kadınsıyım ve benim gibi kızlardan hoşlanıyorum. yani şimdiye kadar sadece bir tane oldu. o da çok hoştu

1|0
    0|0
Yükleniyor...