Erken boşalmaya pratik yöntem nedir?

Arkadaşlar erkeklerdeki erken boşalma olayını nasıl tamamen yok edebiliriz ya da uzatma imkanı yok mu bilen birileri cevap yazsın

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• nefesini tut bırakma hiç

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım eğer bekarsan ki sanırım öylesin ayda yılda bir ilişki yaşıyorsan bu olayı unut kafana takma. erken boşalma olayının tespiti için düzenli cinsel yaşamın olmalı. yani günlük ya da gün aşırı ya da 3 güne bir ama düzenli olmalı. ancak öyle tespit olur. ya değilse ayda bir ilişki yaşayanın kısa sürede patlaması gayet doğal

0|1
    0|0
    • günlük benimki ama sadece mast yapıyom gerçek olmadı. bekarım. ve ilk mast ile ikincisi arasında 1 saat geciyo ikincide de elime alır almaz. 10 saniyede bitiyo iş. zorlanarak yapılır diye biliyorum en azından ikinci ama hiç zorlanmıyom.

• mat ile ilişkiyi eş tutmayın. mastta hızlı boşalma olur. ilişkide ise hızlı olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• masturbasyondaqn uzak dur.. sabır bu ısın bası! ılıskı yasadıgındada en keyflı yerınde bıtır!!! kalk bı cay kahve ıc makarna yap mesela.. sonra yenıden basla.. bır nevı fızık tedavı.. sabır herseyın bası..

0|1
    0|0
  • Benim benceler kısmına gir, orada erken boşalma ile ilgili güzel bir paylaşım var. Yararlı olur.

0|1
    0|0
  • Geciktirici mendil kullanan arkadaslarım var 15_20 dk suruyo diyolar iki tane oluyo icinde 5 tl ye satanda var 7 liraya verende... kendilerine gelis fiyatı 3 tl... bn 2 sefer kullandım 1 inde faydalı oldu 20 dk boşalamadım gelmiyo. 2. De faydası olmadı galiba iyi kullanmadım... Birinci postada kendini normal tutmak zor ama ikinci postada geri çekilme olayı çok başarılı... bosalacagına yakın bırak hatuna pozisyon degiştirelimmi de ve agırdan al 7_8 saniye bosluk olması sana 4_5 dk kazandırır yine bosalacagına yakın tekrarla poz. Degistirmeyi bikac sn ye ara olur ...

1|0
    0|0
    • eczanede satılıyor mu bu mendil bir sakatlık çıkmasın sonra

• teşekkürler bir araştırayım

• Uyuşturuyor penisi baya.. tanıdıgın bir tekel bayii veya market benzinci varsa sor... cinsellik icin cikolata falan satanlar oluyor ya onlarda bulunuyo

• belli başlı ürünler çıktı, hap, sprey, krem, vs bunları bir araştırın derim, doğal yoldan, varmış onu pek bilmiyorum. ama tıp bu konuda ilerledi, az araştırın derim, geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Sevişmeyin.

1|0
    0|1
  • boşalmamak sdasdsaads xd

0|0
    0|1
  • Zamanla azalır. İlişkiden 1 saat kadar önce mastürbasyon yaparsan bikaç dakika kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • al sana kesin çözüm

www.ilacrehberi.com/.../

0|0
    0|0
  • o iş devam ederken aklına kötü şeyler getir, ara ver bazen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...