Cinselliği sevmeyen erkekler niye evleniyor?

biriyle evlendim. Kisa sure evli kaldik. Nisanliykende yanima gelip gitmezdi bahaneler uretirdi. Evlenince iyi olacak derdi. Evlendik. Evlilik boyunca yanima yanasmadi kendiliginden. Sadece ilk seferde birde bosanacagimiza yakin zamanda. Ben her erkegin arzulayabilecegi bir kadin oldum. Surekli etrafinda pervane gibi gezdim suh hareketler suh kiyafetler. Adam kac kere beni reddetti cesitli bahanelerle. Benim cabalarimla bir iki kere basarabildik onda da ereksiyonu hemen bozuldu. Kesik kesik bosaliyodu bir dakikada 4-5 seferde geliyordu. Sanki 4-5 posta yapmis gibi beni kandirmaya calisiyordu bak bunu her erkek yapamaz diye. Benim anlamadigimi saniyordu. Arastiriyodum ve her seyi biliyodum. Resmen bir kadina ihtiyaci yoktu. Zaten evlenene kadarda kimseyle beraber olmamisti. Ben gel zaman git zaman kendimi suclaya suclaya ozguvenimi kaybetmeye basladim onun yuzunden ve sonra bosandik. Bosanmasaydim aldatmaya kadar gidecekti bu is cunku icim buyuk ofkeyle dolmustu. Her yerinden boynuz cikarsam hakediyodu ama kendime yediremedm bosandik. Simdi etraftanda duyuyorum boyle evlilikler. Ayni benim eski kocam gibi fiziksel hic bir sorunlari yok. Doktorda sorun cikmadi cunku. Durum psikolojik ya da kadinlardan hoslanmiyorlar. Ve eslerini mutlu etmek icin hicbir caba sarfetmeyip o sekilde kabullenilmeyi bekliyorlar. Gul gibi kadinlar kocalariyla kardes kardes yasiyorlar. Benim aklim almiyor bu durumu. Boyle erkekler niye evleniyor?

0|0
4|39

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok nedeni olabilir bunun.. cinsel boyutuda olabilir toplumsal boyutu da.. aile basıkısı cevre mahalle baskısı dediğimiz.. vs.. çok sonuca da bağlamak gereksiz.. olmuyorsa olmuyordur.. kendinde eksik ya da fazla görmemek gerek.. denge ve uyumdur ilişkiyi sürdüren etken.. yaşamadan da bilinmiyor malesef..

0|0
    0|0
    • Ama bu sorun butun hayati etkiliyor. Eve gelmeyen gelince sadece uyuyan bir erkek. Yanasinca kacan bir erkek. Boyle bir erkekle ne kadar uyum saglanabilirki

• araba kullanmasını bilmeyen birine ferrari verirsen öyle oluyor.. garajda duruyor.. gibi bir şey bu işte.. muhtemelen altında psikolojik sorunlar yatıyordur.. pek kabul edilmez muhtemelen ama malesef ki tedavi edilemiyor bu yüzden..

• Cok dogru dediniz aynen oyle

En İyi Kız Görüşü

• benim eskı kocamda oyleydı. adam balayında odaya gelmemek ıcın bahaneler uretırdı her gece bı bahane bulurdu. benm anlamadıgım agızlarını acınca kadınlardan sıkayetlenırler yok ısteksız yok patates cuvalı gıbı yatıyo ben bu celıskıyı anlamıyorm hıc bı fantazımı gerceklestırmedı gece de 1 den ılerıye gıtmedı cogu gece o 1 ı bıle ıstemedı. onun yuzunden cınsellıkten sogudum kı cevremdekı her erkek tarafından ıstenen guzel bakımlı bı bayanm. boyle mal herıfler bızı mı buluyo hepsı mı aynı acaba

1|0
    0|0
    • Gecede 1 se yine iyi. Ben biraksam aylarca yanima gelmezdi eminim. Bunlar nasil anlayacagiz evlenmeden? Erkekmis gibi numara yapanlarida var. Napacagiz biz

• Ondan sonra kimse oldu mu

• @supradyn38 evet oldu

Erkekler Ne Diyor 38

• çok ilginç. ben 47 yaşındayım ve hala günlük ilişki yaşıyorum. hem de hem gece hem sabah. hani gençken olduğu gibi saatlerce olmuyor ama günlük olarak eşimi yalayıp emerek ve ilişki ile en az 4 kez boşaltıyorum. kendim bir ya da iki ile idare ediyorum.

akıl alacak gibi değil anlattıkların.

0|0
    0|0
  • muhtemelen gaydir.. gaylerın kadınlardan tıksındıgını duymuştum.. elalem ne der toplum ne der dıye bır kurban secıyorlar kendılerıne ve maalesef sonu boyle bıtıyor.. cınsellık yasam hakkı.. aldatmaya gırmeden sereflıce bu ısı bıtırmenızde güzel davranış.. keşke en basta ıletısıme gecseydınız.. gecmıs olsun umarım bır dahakınde aradığınız mutluluğa kavusursunuz

0|0
    1|0
    • çok teşekkür ederim daha önce sadece bir geneleve gittiğini ordaki kadınları görüp tiksinip eve döndüğünü anlatmıştı zaten. ben de tecrübesiz olduğum için anlamamıştım evlenince bile anlamam uzun sürdü. galiba bu işin de kurbanı ben oldum. teşekkür ederim inşallah siz de mutlu olursunuz hep

• Tesekkurler.. amiiin:)

• Problemleri vardir bilmiyorum

Yoksa Turkiye cinselligin afrikasidir , ilginc geldi

1|0
    0|0
    • Problemleri oldugu belli de tedaviyede yanasmiyodu bir sorunu oldugunu bile kabul etmiyodu beni sucluyodu

• geciktirici kullansaymış keşke

2|0
    0|0
    • Ve daha fazlasini yapmasi gerekiyordu ama o kacmayi secti

• Aynı şekilde bende benimde başımdan evlilik geçti tam tersi benim de eşim ilgisizdi fiziksel olarak kadıdnmı erkekmi belli değil herşeyim 4 4lük her kadını tatmin ederim bütün herşeyim yerinde fakat dayanamadım artık bende ayrıldım aldatcaktım yoksa 6 sene oldu bizim gibiler fazla geliyor öyle insanlara kaderimiz miş arkadaşım yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Evlilik sadece seks demek değil ama olması gereken bir mevzu. Belkide beklentileri farklıdır evlilikten!

1|0
    0|0
    • Sadece seks demek degil ama seksin hic olmadigi bir evlilik dusunun?

• seks evlilikte çiftler için bir nevi terapi oluyor. Ama o adamın isteği farklıymış. Yani hiç seni arzulamamış. Tuhaf bir durum.

• Çol zor bir durum bu gerçekten. Evlilik seksten ibaret değildir diyenlere bakma sen. Seks evlilikte çok önemlidir. Sen haklısın kesinlikle. Kurtulduğuna sevinmelisin.

0|0
    0|0
    • Yok onlara hic kulak asmiyorum. Daha ogrenmemisler neyin noldugunu. Ben evlilik harici yasayamam bu isi. E nefsimi helal yoldan tatmin etmek icin evleniyorum bu sefer koca yok. Bu dinen de bosanma hakki veriyomus zaten. Kurtulduguma cok sukur. Ama hala cevrede boyle evlilikler var. Biz nasil anlayacagiz bunu evlenmeden bilmiyorm

• Evlenmeden biraz konuşmak lazım bunları. Yoksa böyle beklentiler bosa cıkıyor ve hayal kırıklığı oluyor.

• evlilik cinsellikten ibaret olsaydı evlenmezdim.
    evlenmeden de o işi türlü türlü kadınla yapardım. belki daha fazlasını.

0|0
    0|0
    • Beyefendi gerdege bile girememis bir erkekten bahsediyoruz

• Ben destek oldum ama beni suclamaya devam etti. Baskalarinada olmus bu sekilde. doktora gittikleri halde ilaclarini kullanmamislar. Karisi deyince ilaclarini aliyomus demese almayacakmis bile cunku duzelmee niyeti yok

• bu tür sorunları olan çiftler biliyorum,
      en yaşlı çift 60 lı yaşlarında
      bir kız evlat edinmiştiler, evlendi torun sahibi oldular.
      hayat senin yinede sen bilirsin bayan..

• Gel abla bize gel sen ya

0|0
    0|0
  • neyse bundan sonra bol sevişmeli bir evliliğin olursa tadını çıkartırsın artık :D bir dahaki sefere deneme sürüşü yap öyle evlen :D

0|0
    0|0
  • daha önce kimseyle olmamışsa çok masturbasyon yapmaktan olmuştur o daha tatlı geliyordur ya da senden tiksinmişte olabilir

0|0
    0|0
    • Masturbasyon yapiyomus hep zaten evlenmeden

• ondan olabilir çok yapmanın böyle zarar doğurabileceği söylenir

• salak mısın kızım sen zaten cinselliği sevse niye evlensin evlilik demek seks mi demek ?

1|0
    1|0
    • Yahu gerdege bile girememistik siz neden bahsediyosunuz

• Karinizdan beklemeyeceksinizde kimden bekleyeceksiniz?

• zaten evlenmeden önce her şeyi yaşamışımdır sürekli aynı kadınla seks yapamam ben bıktırır

• Derdin gerçekten çok büyük sana her konuda yardımcı olmak istiyorum bunu yüreğimden gelerek söylüyorum

0|0
    0|0
  • Ev-leniykrlar.

0|0
    0|0
  • Biz olsak gece Vardiyası yaparız

0|0
    0|0
  • Adamda sorun var brlkide erkeklerdeb. hoslaniyodur, evlenipte karirisyla oynasmaz mi insan enteresan

0|0
    0|0
    • Belkide erkeklere ilgisi vardir belki de hicbi cinse yoktur anlamadim artik

• Boyle erkekler oldukca azdir sansina

0|0
    0|0
  • Aaaah ah

0|0
    0|0
  • İktidarsız da olabilir Gay'de..

İsabetli bir karar vermişsin..

0|0
    0|0
  • onun ilk eşimiydin?

0|0
    0|0
    • Evet

• yok benim o dedigim şey başka bişey.. bir çeşit ten uyumsuzlugu diebiliriz.. hem ilgisi olmayan bir adamsa ve zaten üstüne de ten uyumunuzun olmaması sorunu girmişse.. sadece o konuda sana hislerinin artışta oldugu (evliligin ilk aşamaları ve ayrılma aşaması gibi) bir dönemde sana yaklaşması bu durumu açıklar..

• He evet bu ten uyumu meselesi. belkide oda yoktur. Belkide adamin erkeklere mi ilgidi vardi neydi bilmiyorum artik...

• Genelde sorunu olanlar cinsellek yaşamak istemez

0|0
    0|0
    • Peki o zaman neden evlenirler? Hadi evlendiler neden tedavi olmazlar?

• Cok tesekkur ederim

• bilemem ama sanırım gay damgası yememek için

0|0
    0|0
  • Escinsel olabilir.

0|0
    0|0
  • Hımmm kadını tatmin etmek gerek kadınligin yasatmak

0|0
    0|0
  • Gay olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Sadece çoçuk yapmak için evleniyorlar bana göre öylede olmaz ya

0|0
    0|0
    • Kesinlikle olmuyor. ozguvenini nesesini hayat enerjisini kaybetmis bir kadin dusunun. ne kadar mutlu bir evlilik olabilirse. en guzel halinle bir erkege yanasiyosun ve uykum var diyor her seferinde. ya da bahaneyle evden kaciyor

• Ben sana bisiy diyim mi bu ibneler bu kihmetibk bilmeyecek gtlere gidiyosuniz ya beter olin *

0|0
    0|0
  • Evlilikte seks çok önemlidir seks yapmak insanı mutlu eder..
    Severek mi evlendiniz

0|0
    0|0
  • siz nereden denk gelirsiniz böylelerine bende anlayamadım

0|0
    0|0
  • çünkü b*k var...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• Bosanmakla en iyisini yapmissin. Cinsellik de onemli helal dairede. Olmuyorsa zorlamanin anlami yok.

0|0
    0|0
  • evlilik sevgi sadakat işidir adam seks istese genel eve gider

2|1
    0|0
    • helal olsun valla şu sitede gördüğüm yüzlerce binlerce koyunda farklı aklı olan bir insan evladı.

• @Mine89 benim evlenecegim kişilik şükür uckur pesinde aklı bel altı çalışmayan kişi ben buldum aradığım kisiyi teşekkür siz daha iyisini bulun

• @Mine89 sen haklısın seks olmadan bence evlilik yürümez evlilik demek amaç çocuk yapmak olmamalı

• Eşcinseldi belkide

0|0
    0|0
Yükleniyor...