Cinsellikle ilgili yardıınmm?

Selam arkadaşlar öncelikle soruyu sorarken çok utanıyorum, fakat bu sağlık lütfen ciddi yorumlar yapın. Vajinal akıntım bu son 1-2 gündür arttı kötü bir kokuyla geliyo ama abartı iğrenç bir koku diğil. Bugün kasıklarım çok ağrıyo ve geçmiyo ağrısı. Daha öncesindende vajinal mantar tedavisi görmüştüm... 4-5 gün önce de tekrarladı ve kullandığım kremide tekrar kullanmaya başladım ve henüz doktorumla konuşamadım... Sizce bu durum nedir? Kasığımdaki ağrı neden?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Mantarda akıntı pek kokmaz.. Eğer akıntıda koku varsa ve rengi sarı veya yeşil ise mikrobik bir rahim yolu veya ağzı enfeksiyonu ihtimalini ortaya koyuyor.. Bir an önce doktora gitsen iyi olur.. Mantar da Genital bölgede kaşıntı, yanma, kızarıklık, şişme, cinsel ilişki esnasında ağrı ve yanma, idrar yaparken idrarın değdigi bölgelerde yanma olur. Kaşıntıya bağli ciltte soyulma ve tahriş oluşur. Akıntı genelde kokmaz, beyaz renkli, süt kesiği ve ya peynir kıvamında ya da kireç gibidir...

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim çok iyi bir torum olmuş :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyük bir ihtimal ya mantarın ilerlemiş veya mikrop kapmış olabilirsin. Bence kendi kafandan ilaç kullanma, tekrardan bir muayene ol. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Doktorunla konuşsan daha iyi olur. Bizim ne doktorluk diplomamız var ne de böyle bir deneyim yaşamışlığımız takdir edersin ki.

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız teşekkür

• enfeksiyondandır.. sabahtan mı başladı ağrı orada?

0|0
    0|0
    • Dün geceden beri var... Yağmur altında kaldım birde acaba üşüttüm mü diyede düşünüyorum

• anladım üşütmüşsündür kesin.. belini falan üşüttüysen olur zaten o da..

• Ciddi olabilir daha önceki rahatsızlığın nüksetmiş olabilir bide iltihap olabilir enfeksiyon kapma durumu yani

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonuna benziyor.. drla görüş ihmal etme..

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu

0|0
    0|0
    • Yok sistit diğil biliyorum onu

• doktorunuz varsa onunla konuşun zaten,

0|0
    0|0
  • Mantara baglamişsin

0|0
    0|0
  • kimseyle sevişme kulaga iğrenç geliyo kusucam amkk

0|0
    0|0
    • Sağlıkta iğrençlik olmaz iğrenç olan senin beynin

• Sağlıkta iğrenmekte olmaz insanlar boşuna mı doktor oluyo iğrenip ıyyy ne kadar iğrençsiniz demek için mi? O zaman kendi bedeninin yaptığı kimyasal aktivitelerle biraz ilgilen. Tuvalete çıkmakta iğrenç ona bakarsan ya da midende öğütülen yemekler de iğrenç? İnsan olmak böyle bişey bunu iğrençlikle bağdaştıramazsın. Bilmiyorsan eczacından doktorundan daha bilgi alabilirsin.

• yaw he he tamam sensin

• Patlamaya hazır bomba

0|0
    0|0
  • enfeksiyondan...

0|0
    0|0
  • Sorunun vinsellikle alakası yok ki, soru sağlıkla alakalı!

0|0
    0|0
  • Eğer tahrik olup boşalamadı isen kasık ağrısı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mantara benziyor ama mantar bu kadar ağrı yapmaz
    krem ve fitili düzenli kullan
    üşütmüşsün galiba sıcak su torbası koy karnına ayaklarını sıcak tut gecer

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir.

0|0
    0|0
    • Ne enfeksiyonu? Byle bişey yaşadın mı?

• Vajinal enfeksiyonun belirtisi genelde böyledir. Bir an önce doktora gitmelisin.

Yükleniyor...