Sevgilimle birlikte olduktan sonra?

Arkadaşlar ben kendinle ilgili birşey farkettim sevgilimle ayrı şehirlerde üniversite okuyoruz her ay ya o gelir benim yanıma ya da ben giderim geçen ay onun yanına gittim oral seks yaptık ona sakso cektim oda beni yaladi o şekilde bosaldik yanından ayrildigimda geri döndüğümde dudaklarımda uçuk çıktı baya uzun surdu geçmedi vajinamin dudaklarından bahsetmiyorum bu arada bu ayda geldi benim yanıma yine aynı şekilde oral yoldan Boşaldık ve onun gittiği gunun gecesi yine dudagimda ucuk çıktı neden oluyo sizce bilen var mi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• temizlik falan yapmıyor mu bu vatandaş? hani duş falan almıyor mu? münarekler bir temizliğe önem verin, o kirli kirli geliyorsa heralde mikropdan dolayı olur, temizlensin, banyo yapsın, deterjanlasın, hadi başla diyip herşeyi bir kenarı atmak olmaz, lütfen ama cahılmısınız nesiniz yav :D <3

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilinin cinsel yolla bulaşan ve emin değilim ama büyük ihtimalle HPV virüsü var. Ve bu aslında basit birşey değil. Oral seks sonrasında sana ağız yoluyla bulaştığında allah korusun gırtlak kanserine kadar gidebiliyor. Sevgiline bundan bahset ve doktora görünsün. Sende aşı olmak zorundasın eğer varsa HPV yoksada illaki bir virüs var. Yinede görünmeniz gerek. Normal ilişkide sana zarar verebilir.

0|0
    0|0
    • Oha yaaa nasılsoylucem ona şimdi

• olduğu gibi anlat çünkü bu onun içinde senin içinde büyük bir soruna sebep olabilir.

Erkekler Ne Diyor 16

• Cinsel yolla bulaşan bir hastalık sanırım dediğin. Genital herpes olabilir.

0|1
    0|0
  • Sevgilin baya baya pis demektir

0|0
    0|0
  • arada banyo yapmasını söyle derim

0|0
    0|0
    • Ya temiz öyle pis olsa ben yalamam zaten hatta birlikte dusa da girdik

• önce beraber duş alın gencler sonra yapın napıyorsanız.

0|0
    0|0
  • Isteyerek yapmiyorsn. Ve bir bakteri var bence partnerinde

0|0
    0|0
  • Mikrop kapasin penisi yıkadıktan sonra oral yap

0|0
    0|0
  • ucuk mikrop virüs yani haliyle

0|0
    0|0
  • viral kaynaklı

0|0
    0|0
  • Ağzına alma orası idrar yolu enfeksiyon var

0|0
    0|0
  • pislikten olabilir mi

0|0
    0|0
  • sevgilinin aleti çok mu büyük korkudan olasın :D

0|0
    0|0
  • Alerji olabilir oral yapma sen

0|0
    0|0
  • mikrop kapıp duruyorsun olay bu. söyle sevgiline aletini temizlesin.

0|0
    0|0
  • sevgilinden bulaşıyor

0|0
    0|0
  • Hijyen değil demekki sevgilin

0|0
    0|0
  • Başkasını mikiyor demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mikroptan.

0|1
    0|0
    • Tehlikeli mi ki

• E yani sürekli uçuk mu çıksın? Sevgiline söyle özen göstersin kendisine. ORal yapmadan önce yıkasın.
      Nasıl yapıyorsun o pis pipiye anlamış değilim :D

Yükleniyor...