Lez ve Gay arkadaşlar hayatınızda nasıl zorluklar çekiyorsunuz ?

Tercihlerine saygım sonsuz.Sizlerin hayatlarınızı ,bu durumda ne gibi zorluklarla karşılaştığınızı merak ediyorum.Sizi yanlış anlayan insanlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların bunun seçim sanması ve sanki bizim tercihimiz gibi sürekli yargılamaları sıkıntıların en büyüğü diyebilirim.Bu nedenle birçok kişi bunu içinde yaşamak zorunda kalıyo.Ailesine açılanların çoğuda kızsa bir erkekle ,erkekse bir kızla evlendirilmeye zorlanıyor.Buda ömür boyu mutsuzluk demek.Ve tedavi olmayı öneren insanların aptalca tavsiyeleri var.Bunun hastalık olmadığının farkında olmayan bu durumla ilgili hiçbir bilgiye sahip olmayan insanların size akıl vermeye çalışması sıkıntı tabi.Herkezin aynı duygulara sahip olamayacağını kabullenmek bu kadar zor olmamalı..!

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• saygımız sonsuz. bize bulaşmasınlarda :)

0|0
    1|0
  • Bence yok olmalılar.. Ben saygı duyuyorsam sende benim düşünceme saygı duy ve laf atma :)

0|0
    2|0
  • Lez ve gaylar tercinize saygim yok igreniorum sizden .evet eksiciler size saygim var .d

1|0
    6|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu konuda yönetmenliğini Can Candan'ın yaptığı bir belgesel çekilmişti "Benim Çocuğum" adında.Filme ulaşabilirsen soruna da cevap bulmuş olursun.

2|0
    0|0
  • Ben biseksim ama genelde yasanılan problem lezbiyen arkadaslarımla olduğumuz ortamlardan da biliyorum ''herseyi sadece cinsellik '' sanıyolar. '' sen seni mutlu edecek erkekle karsılasmamıssın'' diyerek küçük görüyorlar. Lezbiyenlerinde duyguları olduğunu anlamıyorlar.

3|0
    0|0
    • O düşünce kafasından tiksiniyorum !

• Onların anlamaları çokta önemli değil zaten.Bizde iyi ki onları anlamak zorunda değiliz :)

• homofobil yaratıklar iste napacaksın. Yazık deyip geçiyosun mecburen :)

• gizli lezim ben :D

0|0
    0|0
  • yaklaşık 10 yıldır lezim , ister isemez bazı zorluklar var ama bunlara fazla takmıyorum ya .hayat güzel lez olmak ayrı bir güzel :))

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum çünkü bu hormonlu bir durum hoş olmasa da duyardim.

1|0
    0|0
  • Lez olmayı anlarımda gaylık falan iyi değil ya.lez olmak normal karşılanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...