Peniste kararmaya ne iyi gelir?

Acayip bişey oldu tam bir renk değil alacalı bulacalı koyu siyah açık siyah gri farklı farklı renkler var tek renk olması için ne yapmalıyım özgüvenimi etkiliyor bu durum ne sürsem iyi olur

Güncellemeler:
Güncel

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Alaca bir kedi bul alaca karanlıkta dolunayli bir gecede dama çıkartıp zik o zaman düzelir

0|1
    0|1
  • dostum arko kremler varya önce onunla sıva penisini (ince bir tabaka halinde) üzerine karbonat dök. üzerinede japon yapıştırıcısı sık. zaten tabaka olacak kremde tabakanın penisine yapışmasını engelleyecek yarım saat beklet sonra ılık suyla temizle (temizlemen bir 5-10 dk sürebilir çünkü küçük tabakalar halinde çıkacak). böyle 15 gün yap rengi açılmaya başlayacaktır. bendede aynı sorun vardı cildiyecinin bana yaptırdığı buydu rengi açıldı.

0|0
    0|0
    • Hadi ya yapayım bari karbonat çok yakar ama be

• yapmadıysan sakın yapma. çükünü yakarsın ve çok pis yapışır.

• ufak bir ders vermek için. butür sorunları artık saçma sapan internet sitelerinde değilde doktora giderek çözmeye çalışırsın.

yapsaydın başına gelecekleri söyleyeyim hemen. karbonat ve japon yapıştırıcısını karıştırdığın an reaksiyona girer ve çok fazla ısı çıkar. genelde plastiği yapıştırırken bunu kullanırım zaten öyle bir yapışırki bir daha o yerden kırılmaz. sanırım uygulasaydın hastanelik olurdun. penisindede ciddi kimyasal yanıklar oluşurdu.

dua et söyledim çok güzel bir dersi bedavaya almış oldun öteki türlü yaşayarak öğrenecektin. sonuç neymiş doktorlar onca sene boşuna okumuyor.

Yükleniyor...