Cinsellik sorusu ama biraz genel kültür gerektiriyor :)

Evet Arkadaşlar yurt dışından gelen misafirlerim olacak ve gelmeden önce marjinal barları seviyorlar mış ve buralara gitmek istiyorlarmış ... Marjinalden kastım Lezbiyen bar , gay bar gibi ... buralar nereler bilen giden duyan var ise saçmalamadan yazsın hele bir ..

Ayrıca ne işin olur böyle yerlerle dinimizce uygun değil yok şu yok bu demeye gelmeyin .. yüksek cevap oranı hedeflenmiyor .. özelden yazmak isteyen olursa bilgisi olanlar ( bazıları üyelik sistemi ile çalışıyormuş ) bana özelden yazarak yardımcı olabilirler .

Gizli soru sana açık fakat akıl verici saçmalayan veya soruma direk yanıt olmayan her cevap direk kaldırılacaktır. bilgine sonra ağlama orda burda .

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Elmadagda love bar, beyoglunda elhamra ve aga caminin yan sokaginda bikac mekan var mesela. Bu mekanlar musterilerim A+ yerlerdir, beyoglunda sahra gibi batakhane mekanlara dikkat edin ama aman.

1|1
    0|0
    • hımm evet doğru insanı buldum galiba .. love bar elhamra hakkında blgi verir misin . müşterim derken yakınen tanıyorsun sanırım . birde aga caminin yanında ki yerlerde klas ise isim hatırlayabilirsen sevinrim. batakhane gibi bir yer olmamalı gelen misafirlerime rezil olmak istemem

• bilgiler için teşekkür ettim badbull imternetten bakacağım mekanlara .. başka bilgilerin olursa yazarsın . teşekkür ettim

• Rica ederim. Mekanlari tercih sirasiyla yazdim aslinda, secenek cok ama ilk 5 bu icin rahat olsun. Baska mekan bakmani onermem misafirlerine mahcup olabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• İstanbuldaki love barın kapasitesi küçük ve çok kalabalık, o yüzden size uygun olduğunu düşünmüyorum. Love'dan biraz daha pahalı olan Xlarge'ı öneririm. Özellikle de misafir götüreceksen. Sahne şovları olağanüstü, girişte verdiğin paranın her kuruşuna değiyor. Başka bir yer düşünme derim :)

0|0
    0|0
  • İstanbulsa Taksimde X-Large var gay bar. düzgün bir yer kaliteli. değişikte show mov var iyi eğlenirler.

0|0
    0|0
  • fesmekan.com dan bakabilirsin adresleri fiyat durumları vs yazıyor. reklam gibi oldu ama neyse :D

0|0
    0|0
  • istanbulda cok nezih sadece kadınların girebildigi erkeklerin içeri alınmadıgı lezbiyen club var

0|0
    0|0
  • ankarada olsa söylerdim

0|0
    0|0
  • beyoğlunda var o tip mekanlar gay barlar çoğunlukta ama sanırım.hatta lezbiyen bar varmı bilmiyorum :))

0|0
    0|0
    • bir isimleri yok mu bu barların beyoğlunda bardan çok ne var ki ... ama öyle bit pazarı gibi değil klas bir yer olmalı ...

• evet sende haklısın.üzgünüm yardımcı olamıcam bu konuda :)

Erkekler Ne Diyor 4

• x large süper bi yer bu konuda. trt binasının hemen arkasında kalıyo. sabah saatlerine kadar şov devam ediyo. müthiş sahne şovları var. her tarzda insanı bulmak mümkün. renkli biyer gerçekten :)

daha trash biyer isterseniz (ama gerçekten trash) size Machine'i şiddetle tavsiye ederim. belli bi saatten sonra sadece oranın müziğini dinleyebiliyorum. yine marjinal bi mekan. sıkış tıkıştır ama ordaki müziği de sadece orda dinlersiniz. link

0|0
    0|0
  • izmirde kıks bar var her turlusu takılır dısko bar damsız gırılır alayı orda...

0|0
    0|0
  • abi kaleicine goturcen o zaman tek bildigim o sdfsdfsdfsd

0|0
    0|0
  • marjinal bar arıyorsan istanbul beyoğluna götüreceksin geylerin mekanı orası bar gece klübü çok bulursun ama lezbiyen bar ve gece klübü istanbulda nerede bilemiyorum

0|0
    0|0
    • beyolunda varmış doğru ama beyoğlunda bar denizde kum ! klas mekan isimleri lazım

Yükleniyor...