Sizce mastürbasyon sayım çok mu?

Evet arkadaşlar yaklaşık 5 aydır günde 1 veya 2 en fazla 3 kere mastürbasyon yapıyorum ancak psikolojik olarak mı bilmiyorum kendimi kaslarımı erimiş güçsüzleşmiş hissediyorum Sperm hergün beyaz renk geliyor şeffaf zevk suyu olacak şekilde çok yapmıyorum ama bunu bırakmak istiyorum yardım edin birde zararı var mı sizce yaşım 18 bu yaş için hergün 1 veya 2 mast çok mu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla

0|1
    1|0
    • Nasıl bırakıcam bugün yapmayayım diyorum youtubede takılırken bile bir video görüyorum aklıma geliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş ben antrenör/fitness koçuyum şahsen mast ile ilgili bildiklerim şunlar;

1-) Eğer haftada 3 ten fazla mast. yapıyorsan kas yapmayı unut.

2-) mast. Yapıyorsanda off olduğun yani yorulmucapın günlerde çalış..

Bunlar öğrencilerime yazdıklarım bide reelde tecrübe ve bildiklerim var;

1-) mast. Veya seks yapınca müthiş bir rahatlama duyarsın ki bu da sana kas erimesi gibi bir his getiri bu tamamen psikolojik

2-) mast. Yerine düzenli sexle çok daha sağlıklı olursun

Bildiklerim bunlar umarım işine yarar

0|2
    0|0
    • Spora başlasam azaltırım zaten seneye gitmeyi düşünüyorum spor salonuna önceden biraz yapmıştım zaten.

• Azaltmalısın dostum fazla yapıyorsun

Spor içinde seneyi bekleme, yarın dan tezi yok başla

• Sınav çalışıyoruz o olmasa yarın başlarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• kendine zaman geçirecek başka şeyler bul :D ömrün 31 çekmekle geçiyor :D
    her şeyin fazlası zarar... 3 günde bir yap bari :D

0|1
    1|0
    • Aslında sadece aksamları yapıyorum dediğim gibi 1 veya 2 kere spora başlasam azaltabilirim ama lanet olsunki sınav çalışıyoruz ve her seferinde beyaz renk miktarı az olmayan Sperm geliyor eskiden abarttığımda artık 2 damla su çıkıyordu

• yaw kabuk bağlayacak zavallı... ağzı var dili yok... söyleyemiyor çektiği acıyı :D 2 dk rahat ver garibana :D
      yapma o kadar... bilgisayar oyunu filan oyna... ne bileyim... başka şeyler alsın vaktini :D
      her gün 1-2 fazla...
      o spermler vücuttaki en iyi mineraller vitaminler :D :D bu kadar enerji kaybı verme kendine :D

• elinde kalmasın bigün dikkat et ;)

0|2
    1|0
  • Cok brnimde 18 insani gucsuzlestiriyi haftada 1 yeter fazla bile 3 4 haftada 1 olmali sonucta bosa salliyon esin olsa onla sevissen 3 gunde bir tamam da elle fazla

0|0
    1|0
    • Haftada 1 de az be 2 3 günde 1 yani haftada 3-4 iyidir bence

Yükleniyor...