Sizce hamike kalabilir miyim?

Selam arkadaşlar benim 1 senedir guatrım var 25 mg hap kullanıyorum levotiron isimli. Hamile kalmak istiyorum. Sizce olabilir mi yoksa kadın doğuma gitmeli miyim?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Doktorla görüşmeniz yerinde olacaktır, sonuçta uzun süreli olarak düzenli kullanılan herhangi bir ilaç durumu varsa gebelik öncesi hekime danışmakta fayda var. Gebe kalma ihtimalini etkiler mi bilmiyorum ama gebelik döneminde doz ayarlaması yapıldığını hatırlıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaın doğuma git tiroid tedavisi eğer hamile kalırsan bebeği olumsuz etkiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tsh değerin kaç?

0|0
    0|0
  • arkadaşım gibi abaza birisi gelirse ilaca gerek yok kesin hamilesin.

1|0
    0|0
  • ya okadar istiyosan gel ben seni bir * rahatla

1|0
    0|0
    • Dur bende babama soruuyum anana lazımdır belki.

• bu konuda bir doktora gitmende fayda var kullandığın ilaç hafif bir ilaç değil Allah korusun hamilelik durumunda bebeğe zarar verebilir.

0|0
    0|0
  • bırakabilirim

0|0
    1|0
    • Terbiyesiz ahlaksız ciddi bir meselenin altına yaptıgın yoruma bak it

• Sen git ananı bırak

• Annenize küfrettirmeyi ne çok seviyorsunuz. Ben sana rağmen değerli anneni aramızdaki muhabbete dahil etmeyeceğim. Uzun yazmayı sevmem sana bi' hikaye yazardım ama bu bile uzun oldu.

• Doktora danismadan hareket etme o söyler zaten uygun olup olmadığını çünkü guatr da bebek düşüyor malesef

0|0
    0|0
  • ins kalırsın :D

0|0
    0|0
  • Doktoruna danıs zararı olabilir

0|0
    0|0
  • Test falan yaptırdınız mı eşinle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın doğuma gidip gerekli testleri yaptırıp sonucu doktorundan öğrenmelisin. Çıkmamış candan umut kesilmezmiş, inşallah anne olursun :) Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • benim haptan :) aynı dozda kullanıyorum. guatr hamılelıgı gecıktıren etkenlerden bırıdır. endokrıne gorun once, sonra kadın doguma cık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...