Evlenceğim adam hasta?(Detay)?

Kendisinin hastaligi boşalamiyor arkadaslar ve erkekler iyi bilir ozellikle bir erkegin en onemsedigi seydir bu doktora gitti bikac ay once spermlerin ölmus duzelmek istiyosan en az 6ay bu ilaclari kullanmalisin ve hergun bosalmalisin demis oda kullandi tekrar bosalmaya basladi ama 1gun yapmasa ya da ilaclari biraksa bosalamiyor morali cok bozuluyo ilk kisir oldugunu ogrendi sonra da bu cok dokunuyo ona galiba duzelemicem diyo bn cok uzuluyorum ona daha 26yasinda diyelimki tam bosalcak bir anda bosalamiyo cani cok yaniyomus napabiliriz napabilirim onun icin?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bekleyin iyi olana kadar bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• sureklı manevı destek olacaksın ona. baskada yapabılecegın hıc bısı yok ne yazıkkı. gerısı doktora kalmıs bır durum

0|0
    0|0
    • Oluyorum tabikide mesela telefonda yapinca olmuyo ya senide yordum kusura bakma diyo asla diyorum herseyi beraber atlattik bunuda atlatcaz hep destek oluyrm

• Oyle yapyrm zaten

• elınden gelenı yapıyorsan zaman bırakmaktan baska yolu yoks ısmdılık. ecmıs olsun etkrardan. doktor talımatlarına uyun ltfen

• Yaninda ol teselli etmeye calis senin icin xok obemli mi bilemem ama ona hep pozitif ol cok zor bir durum malesef Allah yardimciniz olsun asla umudunu kaybetmesin

0|0
    0|0
    • Ben kaybetmiyorum onada destek oluyorum herseyin caresi vardir sonucta benim icin herseyden onemli

• Sen cok iyi bir eşsin oda cok şansli bir koca Allah kolaylik versin inşallah tez iyleşir

• İnşallah amin saol

• manyak mısın sen hem çocuığun olmayacak hem de hiç seks hayatın olmayacak bu admala evlenilir mi ? çabuk ayrılmalısın.

0|0
    0|0
    • Asla. Hemde kacarak evlencez biz

• Asil senin kalbin ölmus salak sen ne anlarsin sevmekten sen ve senin gibilerin işi gucu cinsel iliski fulltime seks seks seks seks seks birazcik sevmek sevilmek nedir onu ogrenin nasiptir bilinmez benim esim dede olabilir ki şayet inşallah olmaz olursa eger Allah ayirmadikca birakmam bikmam hersey seks degil koca herif olmussun ama uckurunla beynin yer degistirmis

• l*n gerizekalı @MecazAdam evlilikle seksin ne alakası var ? seks isteyen adamın yapacağı en aptalca davranıştır evlenmek evlilikten seks uman babayı bulur en fazla 5 sene sonra o kadına karşı ilgim kalmaz ki. hiç bir erkeğin kalmaz kalmıyor da zaten
      evlilik çocuk için yapılır çocuk.

• Bir erkeğin boşalamamsı inanılacak gibi değil, size çok iş düşüyor

0|0
    0|0
    • Aynen napmaliyim biz kacarak evlencez birbirimizi cok seviyoruz 7gun sonra kaccaz 10gunde dugundu ev telasiydi 17 gune evlencez diyelim ne gerekiyosa yaparim kafasina cok takiyo

• Ben vazgeçmicem o ayrılmak istedi senin hayatını mahfedemem yanarız diye zorlu süreç falan asla dedimmmm aslaaa ben kaybetmem kazanırım !!! Hayatında bitek beni sevmiş bunu çok iyi biliyorum bende onu seviyorummm kaptırmam kmseyee

• Umarım senin için en iyisi neyse o olsun

• Çocuğun olmayacak olması seni üzmüyor mu? Asıl buna kafa yor arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Üzmez miii üzüyor tabiii ama tıpta herşeyin çaresi var bir çaresi bulunur elbet olmazsada napalım Allaha hep dua etcem bak abi ben bu adam için bu adamda benim için çok uğraştık ve çarşamba günü kaçcaz o yanmda olsun gerisi hallolur Allahın izniyle

• Cocugu olmayan adamin 2 cocugu varmis

• Hadiiiii... Özele yaz istersen

• Lejyoner hastalığı

0|0
    0|0
  • hastalığının adı neymiş

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarakta cok onemli

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun Kç yşnda bşlamış rahatsızlık 20 yaşlarında belirti olmuş mu

0|0
    0|0
  • sabırla moral vererek hal çaresine bakın. çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Senmi veriyorsun ona?

0|0
    0|0
    • Gerçekte elime bile tutmadı telde konuşuyoruz ve evet benle olcak az kaldı

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle bir hastalik yok adam seni kandiriyor

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...