Vicdanım rahat değil..Yardım lütfen

Üni. okuyorum oda arkadaşım nette biriyle tanıştı. Geziye gidiyorum dedi meğer çocukla buluşmaya gitmiş.Tanımadan gitmiş kalmış çocukla tabi bir şey yaşanmamış.Her şey güzel derken bunlar küstü.Bende şans ver mesaj at dedim.Bunlar barıştılar öyle .sonra tekrar çocuğun yanına gitti. Ve birlikte olmuşlar bu sefer .Arkadaşım bakireydi..aradan aylar geçti ,bakireliğini kaybedince ilşki boyut değiştirdi ve çocuk çekip gitti..Arkadaşım yaşadıklarını şimdi bana anlattı,çok kötü durumda o kadar zayfladıki ,intihar falan bile düşündü..Ben ona destek oluyorum ancak o çocuğu seviyor ve kaybettiği için çok üzülüyor.Şimdi ben kendimi suçlu hissediyorum..Ben barış demeseydim olmucaktıı .Çocuk daha öncede bakire kızla beraber olmuş..Ateist ,farklı bir tip..Geri döner mii? acaba bir ihtimal..Nasıl davranıcağımı şaşırdımm

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• dönmez. ancak bu senin suçun değil. sen arkadaşının iyiliğini istemişsin.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Senin bi sucun yok sucun tamamı arkadaşında zaten netten tanıştığı birine güvenip aynı evde kalması başlı başına bi hata olanları unutmaya çalışıp önune bakması lazm psikolojık destek alması daha faydalı olur

1|1
    0|0
  • kızlar kızlar neden hemen kendinizi kaptırıyorsunuz kanmayın inanmayın patlatınca giderler .

1|1
    0|0
  • Herkese güvenip böyle yaparsa kız arkadaşın olacağı bu.Kendi düşen ağlamaz.Kabulleneceksiniz ve seninde bi suçun yok .

0|1
    0|0
  • iiide bunda senin suçun yokki sen niye vicadan muhasebesi yapıyosun ? Arkadaşın sana yalan atıp gitmiş ilkinde ayrıca böyle bişey olucağını bilsen sen gönderirmiyidn ? hem sen mi dedin git çocuğa ver diye ? Arkaşına destek olman güzel bişey ama kendinide üzme boş yere.. Arkadaşınada çok geçmiş olsun öyle şeyler düşünmesin görücek güzel günleriniz var emini ...

0|0
    0|0
    • Dönmesini bekliyor ..Bu üzücü sonuçta bakireliğini alıp onu öylece bırakan birini HALA SEVİYOR..Benimde ilşkim var bu durum benide etkiliyor,güven sorunu yaşamaya da başladım erkek arkadaşıma.İnş her şey yoluna girer

• neden ayrıldıklarına bağlı ... ümidinizi kırmak gibi olmasın ama zor bence ... ama inşallah döner .. dönmezsede hesap döner sap döner gün gelir devran döner ..

• ayrılmaları arkadaşım ilşki yaşadıktan sonra kaybetme korkusu yaşadı bunu da çocuğa fazlasıyla yansıttı..Öyle bitirDİ..çocuk sıkıldı sanırım...Tşklerrr cevap için

• iyide canım benim sen barış dememişsin ki sen şans ver demişsin barışmak birisini bağışlamak onun yani kızın ellerinde..

Sakın ola kendini üzme -_- Çünkü,Kaderi öyle Tanrım yardımcısı olsun

Amin.

Kendini üzme..

0|1
    0|0
    • TŞKLER..bilmiyorum onu öyle görünce üzülüyorum o beni suçlamıyor ama ben kendimi suçluyorunmm istemeden de olsa..bu durumu güvenim bir tek bna anlatabildi..her şeyi bilmenin ağırlığını yaşıyorum ..

• Takma kafana kendini üzme.

• İlliyet bağı ortadan kaybolmuş. Senin bir suçun yok.

Bu mantıkla elektrik akımına kapılıp gidenlerin hepsinin günahı Ediz Hun'un boynuna :p

0|1
    0|0
  • Seni falakaya yatirmak lazim

0|0
    0|2
  • bakırelıgınızı kaybetmeden önce önemı yokken kaybedınce neden önemlı oluyor anlamadım... sevdim verdimde sevildiginden emin olmadan neden veriyorsunkı arkadas seven erkek ciddi bir boyut kazandırmadan birlikde olmaz

0|1
    0|0
  • sennin bi sucun yok kader..

0|1
    0|0
  • Barış demek = İlişkiye gir demek değil .

1|1
    0|0
  • çocuğun geri dönme ihtimali sıfır çünkü sevmemiş amaç yatmakmış,ve sen arkadaşından daha suçlusun vicdanın varsa rahat edemessin yanlış yolu göstermişin

0|1
    0|0
  • geri döner, tekrar sevişmek için döner ama. şimdi arkadaşına mesaj at diye akıl vermişsin ya. birde evleneceği adama ne diyecek onun için akıl ver.

0|1
    0|0
    • ya buluşmaya meraklı değildi bu...bende buluşmazsak ayrılalım dedim haklı olarak...nese bu ertesi gün aradı buluşalm dedi.ben kızgnm ya teli üstüne kapadm birden..tekrar aradı neden kapadın dedi..falan...buluşalm dedi yine bakarz dedim...zaman yaklaşnca aradım açmadı...10 defa aradım ya açmadı...gece aradm yine açmadı...4 gün sonra aradım yine açmadı...3 gün önce aradı işte gece seni seviyom dedi kapadı...sonra ertesi gün yine aramdı açtm ama konuşmadı tuaffffff...dün yine aramış

• Sen veren hatun musun?

• dönmez şerfsz demek ki bırakıp gitti..o kızda hata öyle özel bir şey insan olmayan kişiye verilmez. hatasını çekiyor ama umarım iyi olur

0|1
    0|0
  • oda arkadaşı sensin bence

0|2
    0|0
  • İştekkızlar görsün burada hallerini. Biz severiz, uğruna ölmeyi göze alırı , dokunmaya kiyamayiz, bizi s*klemezsiniz bile, elin ateistine verirsiniz oda böyle tekneyibbasar gider! İlahi Aşka adalet derler buna

0|0
    0|0
  • ne yazsam bilemedimki..!

0|1
    0|0
    • banada yardmm edin...lütfen:( aramz bozuktu.. o kadar aramama rağmen açmadı... 4 gün sonra gece aradı seni seviyom dedi teli üstüme kapadı...bu ne demekkkkkkkkkkkkk

• karasız olabılır,başkası olabılır,depresyonda olabılır, yanı dengesiz bir durum herşey olabılır. umudunu kes bence. birde bu soru ile bir bağlantın varmı ?

• yok

• ailelere intikal etdirin bence siz tek başınıza çözemessiniz

0|1
    0|0
  • arza mısınız kızım ateist falan diyon bi de

niye dönsün ki adamın işi bu,bu tiplerin yaşam tarzı bu.

kızı yüzüstü bırakıp gidecek ama kız yine de seviyorum falan diye döndürmeye çalışacak.bu nası iş.

kısa zamanda kendini vermiş elemana acaba bu kız hiç mi bişey görmemiş.verecek adam var vermeyecek adam var.

belki eleman özler gelir bikaç gün hevvesini alır yine çeker gider.ama gider yani net burası.

olan olmuş geçmiş olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanmam donecegini. Anladim kadariyla almak istedigi sadece oymus zaten, almis alacagini niye geri donsun ki.. Kotu bi durum arkadasin icin, olanlari unutup ileriye bakacak mecburen..

0|0
    0|0
    • galiba..Çünkü adetli oldğu bir dönem de olmuş..İlk ilşkisi ve bakireliğini öyle kaybettii..

• Cocugun gözü dönmüs artik, seviyor olsa daha o asama da anlayis gosterirdi.. O iliskiden bi hayir cikacagini sanmiyorum artik, donse bile arkadasini faydasi dokunacak biri degil anlasilan. Ki donecegini de sanmiyorum gerci de.. Bence cocugu unutturma yonun de bi destek ver arkadasina, kendini de suclama, kendi istegiyle yasamis arkadasin ne yasadiysa. Kendi de istemeseydi o mesaji atmazdi ona ve keza birlikte de olmazdi..

• sen bir arkadaş olarak iyiliğini istemişsin durum senin demeni çoktan aşmış sonuçta senin kontrolünde olan bişey değil

0|0
    0|0
  • oyle hemen pes etmesin arkadasin onu arasin bulsun bir yerlerden

0|0
    0|0
    • çocuğu aramış bir kere söylemiş bir sürü şey ,çocuk kötü oluyorum demiş lütfen arama bir daha dedi..oda aramıyoo ...

• oyle telefonla falan olmaz bu isler yuz yuze gorussunler

Yükleniyor...