Artik duzgun biri olmak istiyorum?

Dinime bagli namaz kilmaya ozen gosteren biri oldugum halde uzulerek soyluyorum cinselligi seven birisiyim :(. İliski degil ama mast. veya yoldan gecen kizlara fiziklerine bakiyorum :(. Kendimden igreniyorum kirlenmisim hissi var :(. Cok buyuk gunah oldugunu da biliyorum. Bana lutfen yardim edebilir misiniz ne yaparsam kendi nefaimi terbiye etmis olurum?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen doğru.
    Nefsi sadece oruçla terbiye edebilirsin

Açlıktan baska hiç bir şey etmez

Ayrıca evlenebilirsin

Evliliğin yaşı uok neticede.
    Dine bağlı insanda haram sevdalar icin o kadar masraf n yapmaz.
    Geçinirsiniz

Evlenemiyosan mutlaka oruç şart...

0|1
    0|0
    • Evlenmek imkansiz da oruc elbette tutarim. Tesekkur ederim cok sagolun :)

• En sagliklisi. Yarin da persembe tam da tutulur. Tesekkur ederim telrardan :)

• Aynen şanslısın

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tamamen seninle alakali degil bu devirde kizlar da dikkat cekici sekilde giyiniyolar islamin emrini uygulasalar dikkat cekmeyecek sekilde cikarlar disari ve srkekte sadece kendi hanimina bakar disardakilere bakmaz. Allah nefis yartmis ne kadar istemesende kadin oyle giyinince bakiyosun iste

0|1
    1|0
    • Bunları, profil fotosunda yer alan kız mı söylüyor?
      İlginç.
      Böyle bir özeleştiriye de ilk kez denk geldim.

• Evet o kiz soyluyor. Ben kendi yaptigim seyler dogru demiyorum ki. Keske tamamiyle duzgun bir insan olabilseydim kapali bir sekilde. Elimden geldigince erkek konularinda dikkat ediyorum ama tamamen dikkat cekicisiz olmak isterdim.

Erkekler Ne Diyor 3

• İslam alimlerinin, evliyaların kitablarını, hayatlarını okuyarak

0|1
    0|0
  • kendini inziwaya cek ewden cıkma kendini dine ada

0|0
    0|0
  • Bizi bu hallere sokanlar utansınlar al sana laiklik al sana müslüman toplumla...

0|0
    1|0
Yükleniyor...