Bugün 1 Aralık dünya 'AIDS' günü siz bu konuda ne kadar bilinçlisiniz, dikkat ediyor musunuz?

Bugün 1 Aralık dünya 'AIDS' günü siz bu konuda ne kadar bilinçlisiniz, dikkat ediyor musunuz?

Dünya AIDS Günü her yıl 1 Aralık tarihi olarak kabul edilmiştir. Bu gün HIV' in yayılması veAIDS hastalığının artışına karşın bilincin yükseltilmesi amacına adanmıştır. Böyle bir günün varoluşunun diğer bir amacı ise bu hastalıktan yaşamını yitirenleri anmak ve onları onurlandırmaktır..

Peki siz bu konu hakkında ne kadar bilinçlisiniz? En etkili koruma yöntemi nedir? Dikkat ediyor musunuz?

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet dün bu konu hakkında broşür dağıtıyorlar dı baya bilgilendiriciydi ve bir tanede prezervatif hediye ettiler sağolsunlar

1|1
    0|0
  • Sağol haırlamış olduk :)
    Dikkat ediyorum

1|0
    0|0
  • çok fazla dikkat ederim

1|0
    0|0
  • Şapkasız çıkmam. 😇

1|0
    0|1
  • Ediyorum

1|0
    0|0
  • Valla ben deli fişek condom sevmiyorum :S

1|0
    0|0
  • Onurlandırmak mı yok artık 😂

0|0
    0|0
  • evlilik dışı seks yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • asla hayat kadnıları seks işçileri cinsel ilşki ye girmem tek eşli olmak en iyisi
    fuhuşu ortamım da hasatlıklar yayılır çünkü fuhuş olan yerde hastalık olur
    ayrıca hayat kadnıları seks işçileri birlikte olanlar şüpeli ilşki cinsel yolla bulaşan hastalık şüpesi olanlar kızılay ya kan bağışı asla kan bağışı yapmayın !!! güvenli olmayan kan naklı kan ürünleri yüzen kaç kişi bebek çoçuk hastalıga yakanlandı
    kızılay ön yargılı kurum deyil acil duruma güvenle herkeze kan sağlmak ta kızılay kanların hastalık taramısını yapmak ta herşey insan için toplum için

1|0
    0|0
    • hiv aids konusu bazıları bilinçli deyil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...